صفحه 17 از 88 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 879

موضوع: بهترین کشور جهت تحصیل در رشته دندانپزشکی

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور جهت تحصیل در رشته دندانپزشکی!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza92 نمایش پست ها
    منظورم اینه که بتونم به عنوان دندانپزشک تو لندن کار کنم
    در این صورت چه مراحلی رو باید طی کرد
    شما باید برای اینکار یه امتحانی به عنوان ORE رو پاس کنید که شامل چند مرحله هست و یه چند وقت طول میکشه.همچنین باید مدرک آیلتس داشته باشید.

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    شما باید برای اینکار یه امتحانی به عنوان ORE رو پاس کنید که شامل چند مرحله هست و یه چند وقت طول میکشه.همچنین باید مدرک آیلتس داشته باشید.
    همچنین بعد از اینکه امتحان رو با موفقیت پاس کرید به عنوان دندانپزشک در انگلستان ریجستر میشید و بعد میتونید دنبال کار بگردید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دندانپزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    همچنین بعد از اینکه امتحان رو با موفقیت پاس کرید به عنوان دندانپزشک در انگلستان ریجستر میشید و بعد میتونید دنبال کار بگردید.
    پس اونقدر ها هم سخت نیست ، شما می دونین سطحش چجوریه ، یا کسی رو میشناسین که این مراحل رو طی کرده باشه ؟

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza92 نمایش پست ها
    پس اونقدر ها هم سخت نیست ، شما می دونین سطحش چجوریه ، یا کسی رو میشناسین که این مراحل رو طی کرده باشه ؟
    والا همین رو میدونم که امتحانش شامل دو مرحله امتحان کتبی و بخش عملی هستش و باید شما دو تا امتحان رو پاس کنید.اتفاقا ثبت نامش آنلاین هست و اگه شما یه سرچ داخل گوگل بزنید میتونید وبسایتش رو پیدا کنید.حقیقتش من کسی رو نمیشناسم که اخیرا این امتحان رو داده باشه.

سلام به دوستان
    من میخواستم واسه رشته دندانپزشکی در رومانی اقدام کنم.کسی میدونه هزینه تحصیل چقدره]هزینه زندگی؟مورد تایید ایران یا اروپا هست؟میتونم بعد از تمام شدن درسم همونجا مطب بزنم؟
    کدام موسسه در ایران اعزام میکنه؟
    با تشکر

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط emadkalan نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    من میخواستم واسه رشته دندانپزشکی در رومانی اقدام کنم.کسی میدونه هزینه تحصیل چقدره]هزینه زندگی؟مورد تایید ایران یا اروپا هست؟میتونم بعد از تمام شدن درسم همونجا مطب بزنم؟
    کدام موسسه در ایران اعزام میکنه؟
    با تشکر
    هیچکدوم از دانشگاههای رومانی مورد تایید وزارت بهداشت نیستند.ولی در اروپا چرا میتونید اونجا مدرکتون رو تطبیق بدید که اونم بستگی به سطح دانشگاهی داره که توش درس میخونید.

Junior Member

دوستان عزیز سلام
    شاید سئوال بنده رابطه مستقیمی با عنوان تاپیک نداشته باشه ولی چون می خواستم از تجربیات دوستان استفاده کنم اینجا مطرح کردم.
    بنده دیپلم تجربی بودم. الانم تو یه رشته غیر پزشکی فوق لیسانس گرفتم. 34 سال هم سن دارم. هم لیسانس و هم فوق رو تو دانشگاه دولتی خوندم. ولی اولا بازار کار تو رشته ای که تحصیل کردم خیلی خرابه ثانیا از همون اول اول هم به دندانپزشکی خیلی علاقه داشتم. می خوام شانسمو یه بار دیگه امتحان کنم. چند تا سئوال داشتم:
    1- بنظرتون اگه پایه علمی قوی داشته باشم و بشینم یه سال جدی درس بخونم می تونم دندانپزشکی آزاد قبول شم؟ محدودیت سنی نداره؟
    2- سراسری چطور؟ منع قانوی برای کنور دندانپزشکی سراسری ندارم؟
    3- با توجه به اینکه برنامه ام زندگی تو ایرانه اگه بخوام برم ترکیه دندانپزشکی بخونم از هزینه هاش و اینکه مدرکش اعتبار داره یا نه اطلاع دارید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط admeup نمایش پست ها
    1- بنظرتون اگه پایه علمی قوی داشته باشم و بشینم یه سال جدی درس بخونم می تونم دندانپزشکی آزاد قبول شم؟ محدودیت سنی نداره؟
    منع قانونی از نظر سنی را من اطلاعی ندارم، یه سرچ در گوگل بکنید حتما به یه نتایجی میرسین. ولی از نظر شانس قبولی برای دانشگاههای دولتی رتبه زیر 800 لازم دارید و برای دانشگاه آزاد هم شانستون یکم بیشتر میشه. البته الان یکسری دانشجو هم میگیرن در کنکور سراسری که در کیش و قشم محل تحصیلشونه. دانشگاه بین الملل اسمشه گمونم، و سالیانه حدود 20 میلیون فقط هزینه تحصیله که رتبه های خیلی بیشتر از اینها هم قبول میشن. برای کسیکه توان مالی داره بد نیست.
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

Junior Member

سلام من یک ترم در دانشگاه ue فیلیپین
    رشته دندون پزشکی خوندم...
    به دلیل مورد تایید نبودن وزارت بهداشت و اینکه 12 ساعت با هواپیما فاصله دارو این دلار اینا ارزششو نداره...
    امروز متوجه شدم دانشگاه پاکستان تایید هست... هزینه و شرایط زندگی اینا چطوره؟ کنکور داره؟ کلا یه توضیح...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط admeup نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام
    شاید سئوال بنده رابطه مستقیمی با عنوان تاپیک نداشته باشه ولی چون می خواستم از تجربیات دوستان استفاده کنم اینجا مطرح کردم.
    بنده دیپلم تجربی بودم. الانم تو یه رشته غیر پزشکی فوق لیسانس گرفتم. 34 سال هم سن دارم. هم لیسانس و هم فوق رو تو دانشگاه دولتی خوندم. ولی اولا بازار کار تو رشته ای که تحصیل کردم خیلی خرابه ثانیا از همون اول اول هم به دندانپزشکی خیلی علاقه داشتم. می خوام شانسمو یه بار دیگه امتحان کنم. چند تا سئوال داشتم:
    2- سراسری چطور؟ منع قانوی برای کنور دندانپزشکی سراسری ندارم؟
    3- با توجه به اینکه برنامه ام زندگی تو ایرانه اگه بخوام برم ترکیه دندانپزشکی بخونم از هزینه هاش و اینکه مدرکش اعتبار داره یا نه اطلاع دارید؟
    محدودیت سنی وجود نداره من خودم همکلاسی داشتم که پدر بزرگ بود و 50 سالش بود،به نظر من اگه خوب بخونین حتما میتونید قبول شید،ترکیه رو خیلی اطلاع ندارم ولی احتمالا بعد فارغ التحصیلی و قبل دریافت نظام از ایران باید یک امتحان در ایران بدید وبا توجه به نتایج اون امتحان ممکنه ملزم به گذروندن چند واحد تکمیلی در ایران بشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)