صفحه 31 از 88 نخستنخست ... 21222324252627282930313233343536373839404181 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 879

موضوع: بهترین کشور جهت تحصیل در رشته دندانپزشکی

Banned

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور جهت تحصیل در رشته دندانپزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط lmira67 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون.من مشکلم با کنکور نیست ولی هم زمان زیادی گذشته از دیپلم و هم کار میکنم و دانشگام میرم.و اینکه نمیخوام ایران بمونم به خاطره شرایطی که دارم.همون موقع لیسانسم آزاد پزشکی قبول شدم شهرستان،نرفتم.ولی بازم ثبت نام میکنم برای کنکور نمیدونستم دوباره میزارن ثبت نام کرد.مطمئنین؟تو سایت دانشگاه آزاد میزنه؟(www.azmoon.org)؟میشه لطفا راهنمایی کنید که باید چیکار کنم واسه هند بخوام اقدام کنم؟منظورم بعد از آماده کردن مدارک واسه کدوم دانشگاه اقدام کنم؟با رفتن به هند شانس امتحان دادن واسه تخصص هم تو کشور خودم هم جایی مثل استرالیا،کانادا رو دارم؟
    از همه مهمتر و اول از همه داشتن 150 هزار دلار پول هست دارید؟
    فاندی در کار نیست و تخفیفی هم نیست. اول کار یعنی زمان ثبت نام هم 70 هزار دلار معادل تقریبی 210 میلیون تومان باید پرداخت کنید که غیر قابل بازگشت هست.

Junior Member

ونوقت این جایی بود که کترین هزینه رو داشت؟؟!؟!؟؟!!؟هند انقده پس کانادا چقدره؟!خب با این مبلغ که میرم اصلا پردیس بین الملل میخونم!!!!!!راجع به آزاد نگفتین بهمن کی میزنه؟!میدونین؟و مطمئنین که دوباره ثبت نام میکنن؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط rahi2012 نمایش پست ها
    فاندی در کار نیست و تخفیفی هم نیست. اول کار یعنی زمان ثبت نام هم 70 هزار دلار معادل تقریبی 210 میلیون تومان باید پرداخت کنید که غیر قابل بازگشت هست.

Junior Member

یعنی تمام دانشگاههای هند اول این مبلغو میگیرن بعد ثبت نام میکنن؟پس منظورتون از کم هزینه بودن چیه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط rahi2012 نمایش پست ها

Banned

یعنی تمام دانشگاههای هند اول این مبلغو میگیرن بعد ثبت نام میکنن؟پس منظورتون از کم هزینه بودن چیه؟
    این مبلغ کفاف یک سال کاندا رو هم برای پزشکی نمیده و در کنارش بسیار پروسه سخت و طاقت فرسایی رو برای ورورد به پزشکی در کانادا روبرو دارید!
    بله همه میگیرند به دلیل اینکه دانشجویان ایرانی زیادی بودند که ثبت نام کردند در سالیان گذشته و به علت شرایط سخت هند نتونستند دوام بیارند و برگشتند و دانشگاه متحمل ضرر شده به خاطر سیتی که از دست داده در نتیجه دیگه امکان ریکر و به نصف میرسونند و نصف هزینه رو از اول میگیرند.
    با این هزینه های به آمریکا و کانادا فکر هم نکنید دوست عزیز.
    در دترس ترین هست نه کم هزینه مالی ترین. چون شرط معدل هم نداره و معتبر هست نه معتبر مشروط.
    بین الملل هم آره میشه با هزینه خیلی کمتر درس خوند. بستگی به شرایط شخصیتون داره.

Banned

ونوقت این جایی بود که کترین هزینه رو داشت؟؟!؟!؟؟!!؟هند انقده پس کانادا چقدره؟!خب با این مبلغ که میرم اصلا پردیس بین الملل میخونم!!!!!!راجع به آزاد نگفتین بهمن کی میزنه؟!میدونین؟و مطمئنین که دوباره ثبت نام میکنن؟
    ببینید کلا اون روش قبولی در پزشکی آزاد رو فراموش کنید الان با دولتی یکی شده آزمونش و سطح سوالات آبکی قبلا نیست همون سوالات دولتی رو باید جواب بدید و روند شخیلی سخت شده. ثبت نام هم همون با سراسریه که برای جامونده ها توی بهمن هست.

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

ببینید دوست عزیز با این اوضاع ارزی اگه همون ایران درست رو یجوری بخونی خیلی به نفعت هست. رک وراست بگم اگه بخوای واسه همچین رشته های فانتزی از ایران خارج بشی باید خیلی هزینه کنی. متاسفانه تو ایران همه خیلی راحت در مورد تحصیل پزشکی تو آمریکا و کانادا فکر میکنن ولی نمیدونن که چه اوضاع داغونی داره. نه تنها هزینه هاش بلکه شما ابتدا باید یه لیسانس مرتبط از خود آمریکا یا کانادا داشته باشی تا بتونی وارد 7 خوان پروسه پذیرش بشی که اگه 1% احتمال پذیرش باشه باید سالیانه مبالغ هنگفتی رو پرداخت کنی.

Banned

در مورد کانادا یکی از کاربران با تجربه تر فروم(جناب ghlobe) فرمودن که شهریه های پایین تری هست اما مشکل پذیرششه که خیلی خیلی برای اینتر نشنالها پایینه و حتی برای خود کاناداییها . پس اساسا جدا از مشکل شهریه بهش فکر هم نکنید.
    حالا جدای از این رشته من یه نظر شخصی راجع به پروسه کانادا و ... دارم اونم اینه که به نظرم ارزش داره که رشته پایین تری رو برید بخونید و بخونیم! اما حداقل بعد از ورود به جاعه و جا افتادن به بچه هامون و نسل بعد از خودمون خدمت کردیم اونم اینه که دیگه توی اون جامعه از اول جا افتاده میشند و با همون فرهنگ بار میان و رشد میکنند. دوگانگی ندارند و خیلی مسایل دیگه و تازه همین رشته ها رو هم بخوان بخونن بسته به عرضه و زحمت کشیدنشون برای درس میتونند موقعیت های خوبی براشون مهیا بشه. یک رحمت هم برای ما و شما میفرستند حداقل (:

Junior Member

دوستان عزیز سلام
    پسر من امسال برگرفتن مدرک A-LEVEL رفته انگلستان تا سال آینده مدرکش رو میگیره .بنظر شما با این مدرک از کشور انگلستان تو آمریکا یا انگلیس میتونه دندونپزشکی بخونه یا نه ؟
    شما واسه رشته داندانپزشکی با توجه به اینکه زبانش در سطح عالی هست کدوم کشور رو پیشنهاد میکنید که از حالا متمرکز ان بشیم.
    منتظر پاسخ شما هستم

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط CAROLINN نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام
    پسر من امسال برگرفتن مدرک A-LEVEL رفته انگلستان تا سال آینده مدرکش رو میگیره .بنظر شما با این مدرک از کشور انگلستان تو آمریکا یا انگلیس میتونه دندونپزشکی بخونه یا نه ؟
    شما واسه رشته داندانپزشکی با توجه به اینکه زبانش در سطح عالی هست کدوم کشور رو پیشنهاد میکنید که از حالا متمرکز ان بشیم.
    منتظر پاسخ شما هستم
    برای تحصیل در این رشته در آمریکا و یا کانادا باید ایشون یک لیسانس در رشته های علوم پایه داشته باشند و بعد از اون میتونن اقدام کنن. ولی خوب همونطور که قبلا اشاره شد خود آمریکایی ها هم خیلی موفق نیستند در این زمینه و بیشتر اونها در کشورهای حوزه کارائیب دارن تحصیل میکنن تو رشته دندانپزشکی. من پیشنهاد میکنم که واسه استرالیا یا نیوزلند اقدام کنید اگه از توانایی مالی خوبی برخوردار هستید.

Junior Member mersen آواتار ها

من كلا حدود 120 ميليون مي تونم خرج كنم، جاي خاصي هست كه نياز به دوره تكميلي نداشته باشه؟ اصلا انقدر پول كافي هست؟ چقدر بيشتر لازمه؟ كارشناسي فناوري اطلاعات دارم و سطح انگليسيم خوبه. من تنها جايي كه ديدم فعلا كمي مناسبه يكي جمهوري چك به زبان چكي هست و كره كه "امكان" گرفتن بورسيه بعد از سال دوم رو داره.
    غير از دانشگاه هاي بين الملل داخل ايران.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)