صفحه 32 از 88 نخستنخست ... 22232425262728293031323334353637383940414282 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 879

موضوع: بهترین کشور جهت تحصیل در رشته دندانپزشکی

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور جهت تحصیل در رشته دندانپزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط mersen نمایش پست ها
    من كلا حدود 120 ميليون مي تونم خرج كنم، جاي خاصي هست كه نياز به دوره تكميلي نداشته باشه؟ اصلا انقدر پول كافي هست؟ چقدر بيشتر لازمه؟ كارشناسي فناوري اطلاعات دارم و سطح انگليسيم خوبه. من تنها جايي كه ديدم فعلا كمي مناسبه يكي جمهوري چك به زبان چكي هست و كره كه "امكان" گرفتن بورسيه بعد از سال دوم رو داره.
    غير از دانشگاه هاي بين الملل داخل ايران.
    اگه میخواید به زیان انگلیسی درس بخونید پیشنهادهای من به شما : هند-چین-فیلیپین -اوکراین-بلاروس-رومانی و روسیه هست

Junior Member mersen آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    اگه میخواید به زیان انگلیسی درس بخونید پیشنهادهای من به شما : هند-چین-فیلیپین -اوکراین-بلاروس-رومانی و روسیه هست
    ممنونم از توجهتون.
    1. فكر كنم بين اينها كه فرموديد فيليپين، اوكراين و روماني دوره تكميلي در ايران داره، درسته؟
    2. ارزونترينش هم هنده؟
    3. كدوم يكيشون رو مي شه دو سال در اون كشور خوند و بعد به ايران انتقالي گرفت؟ مي دونم قبلا دانشجوها هند اينكارو مي كردن براي همين الان كل شهريه رو توي دو سال اول مي گيرن.

رشته و دانشگاه
    medicine

ممنونم از توجهتون.
    1. فكر كنم بين اينها كه فرموديد فيليپين، اوكراين و روماني دوره تكميلي در ايران داره، درسته؟
    2. ارزونترينش هم هنده؟
    3. كدوم يكيشون رو مي شه دو سال در اون كشور خوند و بعد به ايران انتقالي گرفت؟ مي دونم قبلا دانشجوها هند اينكارو مي كردن براي همين الان كل شهريه رو توي دو سال اول مي گيرن.
    برای اینکه شرایط انتقالیتون بهتر باشه من به شما روسیه رو پیشنهاد میکنم. چون با توجه به روابط دو کشور مدارک بهتر بررسی میشه.

Junior Member mersen آواتار ها

برای اینکه شرایط انتقالیتون بهتر باشه من به شما روسیه رو پیشنهاد میکنم. چون با توجه به روابط دو کشور مدارک بهتر بررسی میشه.
    پس كلا همه اين كشورها گفتين دوره تكميلي داره بعدش؟

رشته و دانشگاه
    medicine

پس كلا همه اين كشورها گفتين دوره تكميلي داره بعدش؟
    بله چون این کشورها معتبر مشروط هستند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hidah نمایش پست ها
    اگه هدفتون بازگشت و زندگی‌ در ایرانه و مدرکِ زبان هم ندارید و نمی‌تونید بگیرید ، اولین و آخرین گزینهٔ شما فیللیپین هست چون مدرک زبان نمیخواد و خودش چند واحد زبان انگلیسی‌ آکادمیک میده بهتون (که البته نه اجازه کار دارید نه کاری هست که بخواید انجام بدید) ، فکر می‌کنم هند هم همینطور باشه چون من زمانی‌ که واسه انتخاب کشور تحقیق می‌کردم مدرک زبان لازم نداشت و از نظر کار هم که معلوم الحاله..! تا قبل از گرون شدنِ دلار واقعا تحصیل در فیللیپین به صرفه بود، هنوز‌م به نسبت جاهای دیگه ، هست ! ، با اینکه از ۲۰۱۰ به این طرف مورد تایید نیست اما هنوز دانشجوو‌هایی‌ هستند که تا الان که ساله ۲۰۱۳ هست دارن میان و از سال یک میشینن ، چون بالاخره وقتی‌ برگشتن یه فکری واسشون انجام می‌شه شاید با یکم واحد تکمیلی (این البته خیلی‌ مثبت اندیشانه هست ) ! با این مقدار پولتون و بدون مدرک زبان میتونید هند ، مجارستان ، آذربایجان ، کشور‌های تایید و ارزون (که در سایتِ وزارت بهداشت ، قسمت خدمات موجوده ) رو انتخاب کنید ، اما اگه نمیخواید ایران برگردید، میتونید به دیگر کشور‌های اروپایی بهتر برید که البته کمابیش همه مدرک زبان میخوان(مثل آیلتس ۶ - ۶.۵ آکادمیک که حد اقل هست ) که با چند ماه تلاش میتونید آیلتس مثلا ۶.۵ آکادمیک ( که مورد نیازِ بیشترِ دانشگاها ‌ست) رو بگیرید و با این ۲۰۰ میلیون تومن استارت و با توجه به اینکه اجازه کار دارید کار کنید و زندگیتون رو بگذرونید و بعد تقاضای اقامت کنید ... تا یادم نرفته این رو هم بگم که شما چون لیسانس تغذیه هستید و مرتبط هست, نیازی نیست در فیلیپین از سال ۱ بشینید ، ۲ سالِ اول رو به شما credit میدن و شما از سال ۳ شروع می‌کنید , در این زمینه راجع به credit کشور‌های دیگه اطلاعی ندارم اما میدونم که اون‌ها‌م برنامه‌هایی‌ برای کسانی‌ که لیسانسِ مرتبط دارند ، ارائه میدن. پپیروز باشید
    سلام دوست عزیز شما فیلیپین دندون پزشکی میخونین؟
    بهترین رشته لیسانس برای کردیت کردن تو فیلیپین کدومه
    چون من امسال کنکور میدم و میخوام پرستاری ,هوشبری یا تغذیه و .. بخونم
    با کدوم رشته بیترین کردیتمیخوره تطبیق بهتری داره؟
    مثلا میشه دندان پزشکی رو از سال چهارم شروع کرد؟

Junior Member

به ترتیب سوالاتون رو جواب میدم :
    ۱.من راستش وکیل داشتم واسه تحصیل در آلمان ، همون ۵ سال پیش ، که بهم فیللیپین رو پیشنهاد کرد به دلایلی قرار شد اول بیام فیللیپین و بد از طعی کردن ۲ سال ، به آلمان برم ، که دیگه اینجا موندگار شدم ( به دلایلی که بعد توضیح خواهم داد )، من خودم با شرکت اومدم ، اما اینجا ۳-۴ تا نماینده هستن که خودشون با دریافت ۲۰۰-۳۰۰ دلار همهٔ کار‌ها رو انجام میدن . جای نگرانی نیست اصلا .

تو همین ۴ ماه گذشته ۸ تا از دوستانم فقط به آمریکا رفتن ، و ۲ نفر ام به استرالیا.(گرچه، بچه‌ها بیشتر اینجا دوست دارن سریع تر به ایران برگردن و شروع به کار کنن ، اما اگه بخواید از اینجا به اروپا برید ,می‌شه ، کلا مهاجرت از اینجا به آمریکا یا استرالیا اسون تر از پذیرشِ تخصصِ این ۲ کشوره ! ولی‌ بازم می‌شه.

با سلام به شما دوست عزیز
    ضمن آرزوی موفقیت برای شما من چند سوال داشتم که ممنون میشم اگه پاسخ بدید
    راجع به قسمت اول که فرمودید اینجا خودشون با 200 ، 300 دلار کاراتو انجام میدن چطور میتونم پیداشون کنم؟
    سوال بعدم راجع به این قسمتی ست که میفرمایید از اینجا راحت تر میشه رفت آمریکا و استرالیا ، دوستانتون به عنوان یک دندانپزشک رفتن؟ بررسی پرونده شون چقدر طول کشید؟
    سوال بعدم اینه که من نمیخوام بعد از تحصیل برگردم ایران میشه با مدرک این دانشگاه توی آمریکا و استرالیا کار کرد؟
    با تشکر از وقتی که بابت پاسخ میذارید.

Junior Member

سلام دوستان . من پیش تجربی دارم و 100 میلیون پول.کارهای زیادی هم بلدم که بتونم تا حدی مخارجمو تامین کنم. زبانم خوبه و با یادگیری زبانهای دیگه هم مشکلی ندارم . میخوام تو یه کشوری که ارزش موندن داشته باشه پزشکی بخونم .قصد برگشتن ندارم . چه کشوری رو پیشنهاد میکنی؟
    .

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط sara0101 نمایش پست ها
    سلام دوستان . من پیش تجربی دارم و 100 میلیون پول.کارهای زیادی هم بلدم که بتونم تا حدی مخارجمو تامین کنم. زبانم خوبه و با یادگیری زبانهای دیگه هم مشکلی ندارم . میخوام تو یه کشوری که ارزش موندن داشته باشه پزشکی بخونم .قصد برگشتن ندارم . چه کشوری رو پیشنهاد میکنی؟
    .
    حقیقتش رو بخواین با این مقدار پول بهتون پیشنهاد میکنم که تو ایران دانشگاه بین الملل بخونید. در حال حاظر اگه نمیتونین پول بیشتر خرج کنین بهتره فکر پزشکی خوندن تو خارج از کشور رو نکنید.

حقیقتش رو بخواین با این مقدار پول بهتون پیشنهاد میکنم که تو ایران دانشگاه بین الملل بخونید. در حال حاظر اگه نمیتونین پول بیشتر خرج کنین بهتره فکر پزشکی خوندن تو خارج از کشور رو نکنید.
    سلام,این اولین سوال من تو این انجمن هستش,

تمام نظرات دوستان رو خوندم,

هدف من از اقدام برای تحصیل خارج از کشور تنها و تنها این هستش که با پول میتونم کنکور رو دور بزنم و مثلن از دانشگاه هند مدرکی بگیرم که وزارت بهداشت به رسمیت بشناسه من رو و از من امتحان بگیره,و هدف من اینه که پا به پای بچه های دندون یا پزشکی تو دانشگاه های ایران درس بخونم تا از نظر علمی کمبود نداشته باشم بلکه بهترم عمل کنم,صحبت های دوستان در مورد فیلیپین و امریکا رو خوندم خواستم بگم سطح دانشگاه هندو فیلیپین اصلن برای من مهم نیست که از دانشگاه ازاد بالاتره یا پایین تر همین که وزارت بهداشت قبول کنه و از من امتحان بگیره من با سطح علمی خودم میتونم خودم رو اثبات کنم,(تو کنکور به دلیل اینکه ریاضی و فیزیک لنگ میزنم نمیتونم,)هدف من از تحصیل در رشته های پزشکی نه پول و شخصیت شغلی چون من در حال حاضر دانشجوی ترم اخر دریانوردی جزیره خارک هستم تمام دروس ما بصورت انگیلیسی تدریس میشه,خوندن این دروس انچنان سخت نیست که دوستان میگن با رفتن به کشورای خارجی زبان شما خوب میشه اصلن اینطور نیست,شبای امتحان اونی که زبانش خوبه یدف شرو به حفظ کردن میکنه و اونی که زبانش پایین تره از اول ترم شرو به ترجمه میکنه و اخر ترم گلیمشو از اب میکشه بیرون, فک میکنم تموم بچه هایی که میخوان بیان تو ایران کار کنن مشکلشون با کنکور هستش که با پول میخوان این سد رو دور بزنن,با این اوصاف دوستان یه کشور ارزون که فقط مدرکش رو وزارت سفید پوشا که فقط به فکر جیب خودشون هستن رو قبول داره به من معرفی کنید از تموم شرایطش برام بگید بهتر از کدوم موسسه کار پذیرشم رو انجام بدم,واما یه چیز رو در اخر بیان کنم بهترین راه برای تصمیم گیری در باره هر دانشگاهی اینه که با دانشجویان اون دانشگاه بصورت مفصل صحبت کنید,و یه چیز دیگه تمام دوستان در مورد اینکه بعد از اتمام دوران تحصیل در ایران باید چه مراحلی رو بگذرونید رو تقریبا با حدس و گمان جواب دادن لطفا اطلاعات جامع و کامل بزارید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)