صفحه 34 از 88 نخستنخست ... 24252627282930313233343536373839404142434484 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 879

موضوع: بهترین کشور جهت تحصیل در رشته دندانپزشکی

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine/Tehran university of medical science

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور جهت تحصیل در رشته دندانپزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط k3672 نمایش پست ها
    سلام.من معدل کل دیپلمم 16/64 و پیشم 13/30.میخوام بدونم کجا میتونم دندان بخونم که مدرکشو ایران هم قبول داشته باشه هزینه هم بالا نباشه
    چین و امارات چطوره؟
    چین بهتره
    معدلا نباید زیر 14 باشه اما ظاهرا تا 50 صدم آیین نامه اجازه ارفاق میده .البته برای مشروط ها وگرنه معتبر ها و رتبه های که ذکر شده در آیین نامه که معتبر شناخته میشن نبازی به معدل ندارند.
    edd.behdasht.gov.ir

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    رادیولوژی علوم پزشکی شهرکرد

سلام
    من لیسانس رادیولوژی دارم ولی میخوام کشور فرانسه دندانپزشکی بخونم چون برادرم اونجا هست و کارا خیلی برام راحتتر میشه و خودمم خیلی این کشور رو دوست دارم
    طبق تحقیقاتم برای رفتن اول مدرک زبان میخواد دوم پذیرش از دانشگاه
    مدرک زبان رو یه کاریش میکنیم پذیرش رو هم فکر کنم برادرم بتونه اونجا برام بگیره
    تحقیقاتم گفته که اونجا باید یک سال تحصیل کنی بعد کنکور بدی اگه قبول شدی میتونی دندونپزشکی یا پزشکی ادامه بدی که اونم فکر کنم با توجه به پیش زمینه علوم پزشکی که دارم بتونم از پسش بر بیام
    حالا دوتا سوال دارم که اولا تحقیقاتم درست هست یا نه ؟ و اینکه شدنی هست ؟ اگر آره کارم چقدر مشکله و چه مشکلاتی سر راهم هست
    در ضمن از پس هزینه هاش بر میام
    خیلی ممنون

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط abjam نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس رادیولوژی دارم ولی میخوام کشور فرانسه دندانپزشکی بخونم چون برادرم اونجا هست و کارا خیلی برام راحتتر میشه و خودمم خیلی این کشور رو دوست دارم
    طبق تحقیقاتم برای رفتن اول مدرک زبان میخواد دوم پذیرش از دانشگاه
    مدرک زبان رو یه کاریش میکنیم پذیرش رو هم فکر کنم برادرم بتونه اونجا برام بگیره
    تحقیقاتم گفته که اونجا باید یک سال تحصیل کنی بعد کنکور بدی اگه قبول شدی میتونی دندونپزشکی یا پزشکی ادامه بدی که اونم فکر کنم با توجه به پیش زمینه علوم پزشکی که دارم بتونم از پسش بر بیام
    حالا دوتا سوال دارم که اولا تحقیقاتم درست هست یا نه ؟ و اینکه شدنی هست ؟ اگر آره کارم چقدر مشکله و چه مشکلاتی سر راهم هست
    در ضمن از پس هزینه هاش بر میام
    خیلی ممنون
    تحقیقاتتون درست هست. ولی اینکه شما خیلی راحت در مورد کنکورش صحبت کردین تا حدودی نادرست هست من یه دوست فرانسوی دارم که همکلاسیم هست اینجا و داره دندون میخونه. اش در مورد فرانسه و اینکه چرا اونجا نخوند سوال کردم. گفت واقعا قبول شدن در اون کنکور حتی واسه خود فرانسوی ها هم که زبان مادریشون هست خیلی سخته. معمولا اکثر خارجی ها از پسش برنمیان چون قبول شدن در کنکور واقعا تسلط به زبان فرانسه و تسلط کام به مباحث علمی نیاز داره. ولی اگه فکر میکنین واسه شما راحت خواهد بود میتونین شانستون رو امتحان کنید. هیچ کاری نشد نداره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    تحقیقاتتون درست هست. ولی اینکه شما خیلی راحت در مورد کنکورش صحبت کردین تا حدودی نادرست هست من یه دوست فرانسوی دارم که همکلاسیم هست اینجا و داره دندون میخونه. اش در مورد فرانسه و اینکه چرا اونجا نخوند سوال کردم. گفت واقعا قبول شدن در اون کنکور حتی واسه خود فرانسوی ها هم که زبان مادریشون هست خیلی سخته. معمولا اکثر خارجی ها از پسش برنمیان چون قبول شدن در کنکور واقعا تسلط به زبان فرانسه و تسلط کام به مباحث علمی نیاز داره. ولی اگه فکر میکنین واسه شما راحت خواهد بود میتونین شانستون رو امتحان کنید. هیچ کاری نشد نداره.
    خیلی ممنون کمک بزرگی کردین
    اگه ویزا برای تحصیل زبان فرانسه میدادن خیلی خوب میشد ولی مثل اینکه سفارت فرانسه در تهران قبول نمیکنه
    امکانش هست یه محلتی ازشون بگیرم و کلاس زبان برم اونجا ؟
    مجارستان چقدر خوبه ؟ راضی هستید ؟
    ممنون

رشته و دانشگاه
    medicine

خیلی ممنون کمک بزرگی کردین
    اگه ویزا برای تحصیل زبان فرانسه میدادن خیلی خوب میشد ولی مثل اینکه سفارت فرانسه در تهران قبول نمیکنه
    امکانش هست یه محلتی ازشون بگیرم و کلاس زبان برم اونجا ؟
    مجارستان چقدر خوبه ؟ راضی هستید ؟
    ممنون
    والا به نظر من همین ایران زبانتون رو تکمیل کنید. من اطلاع دقیقی در زمینه ویزای فرانسه از ایران ندارم. در مورد مجارستان هم باید بگم اینجا یه زمانی برای تحصیل جای ارزونی بود ولی الان با این اوضاع دلار دیگه نمیصرفه. کم کمش سالی 23 هزار دلار هزینه میبره که خیلی زیاده. ولی اگه شما توانایی مالی خوبی دارین میتونین راحت پذیرش بگیرین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

والا به نظر من همین ایران زبانتون رو تکمیل کنید. من اطلاع دقیقی در زمینه ویزای فرانسه از ایران ندارم. در مورد مجارستان هم باید بگم اینجا یه زمانی برای تحصیل جای ارزونی بود ولی الان با این اوضاع دلار دیگه نمیصرفه. کم کمش سالی 23 هزار دلار هزینه میبره که خیلی زیاده. ولی اگه شما توانایی مالی خوبی دارین میتونین راحت پذیرش بگیرین.
    من چندین ساعته در باره یه مسئله اینترنت رو شخم زدم و پیداش نکردم حتی با چندتا دفتر تماس گرفتم که همه گفتن ما فرانسه کار نمیکنیم
    اینکه من اصلا چه کار کنم که ویزا برای اون یک سال قبل از کنکور بگیرم؟
    درخواست برای یه دانشگاه بفرستم ؟ برای کجا ؟
    نمیدونم چرا همه حرفشون این هست که قبول نمیشی فرض کنیم یه نفر خواست خودشو بکشه تا قبول بشه اون باید چه کار کنه و از کجا شروع کنه و چه درخواستی و برای کجا بده
    ممنون

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine/Tehran university of medical science

من چندین ساعته در باره یه مسئله اینترنت رو شخم زدم و پیداش نکردم حتی با چندتا دفتر تماس گرفتم که همه گفتن ما فرانسه کار نمیکنیم
    اینکه من اصلا چه کار کنم که ویزا برای اون یک سال قبل از کنکور بگیرم؟
    درخواست برای یه دانشگاه بفرستم ؟ برای کجا ؟
    نمیدونم چرا همه حرفشون این هست که قبول نمیشی فرض کنیم یه نفر خواست خودشو بکشه تا قبول بشه اون باید چه کار کنه و از کجا شروع کنه و چه درخواستی و برای کجا بده
    ممنون
    همایشهایی که توسط بخش فرهنگی سفارت فراسنه در تهران برگزار میشه شرکت کنید تو سایتشون هست.

سلام و خسته نباشید
    چندتا سوال داشتم
    اول اینکه دندانپزشکی کدوم کشور با دانشگاه ایران قابل تطبیق واحده؟ چون باید حتما برگردم اصلا دوس ندارم دو سال دوتا زبونو یاد بگیرم برگردم از صفر شروع کنم.
    دوم اینکه برای کسی که انگلیسیش خوب نیست گرفتن مدرک پادفک (بلاروس) چقد میتونه سخت باشه؟
    لطفا خیلی زود راهنمایی کنید.چون تو همین هفته باید اقدام کنم.

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoudjavedan نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    چندتا سوال داشتم
    اول اینکه دندانپزشکی کدوم کشور با دانشگاه ایران قابل تطبیق واحده؟ چون باید حتما برگردم اصلا دوس ندارم دو سال دوتا زبونو یاد بگیرم برگردم از صفر شروع کنم.
    دوم اینکه برای کسی که انگلیسیش خوب نیست گرفتن مدرک پادفک (بلاروس) چقد میتونه سخت باشه؟
    لطفا خیلی زود راهنمایی کنید.چون تو همین هفته باید اقدام کنم.
    به نظر شخصی من شما تا وقتی که زبان انگلیسی رو یاد نگرفتید برای خارج از کشور اقدام نکنید چون به مشکل جدی برمیخورید.

به نظر شخصی من شما تا وقتی که زبان انگلیسی رو یاد نگرفتید برای خارج از کشور اقدام نکنید چون به مشکل جدی برمیخورید.
    ممنون از راهنماییتون ولی جواب سوالاتم نبود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)