صفحه 35 از 88 نخستنخست ... 25262728293031323334353637383940414243444585 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 879

موضوع: بهترین کشور جهت تحصیل در رشته دندانپزشکی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور جهت تحصیل در رشته دندانپزشکی

سلام دوستان من میخوام وا سه رشته دندانپزشکی برم ارمنستان میخواستم بدونم از اونجا میتونم واسه تخصص اروپا پذیرش بگیرم؟؟ و در کنار دوره تخص میشه کار کرد و هزینه تحصیل رو در اورد ؟ لطفا راهنمایی کنید بدجور تو امپاسم

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine/Tehran university of medical science

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoudjavedan نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    چندتا سوال داشتم
    اول اینکه دندانپزشکی کدوم کشور با دانشگاه ایران قابل تطبیق واحده؟ چون باید حتما برگردم اصلا دوس ندارم دو سال دوتا زبونو یاد بگیرم برگردم از صفر شروع کنم.
    دوم اینکه برای کسی که انگلیسیش خوب نیست گرفتن مدرک پادفک (بلاروس) چقد میتونه سخت باشه؟
    لطفا خیلی زود راهنمایی کنید.چون تو همین هفته باید اقدام کنم.
    برای انتقال که بیخیال
    برای ارزشیابی الان دیگه امتحان ملی شده ظاهرا و اون شرط 85 درصد رو برداشتن بعضی هم میگن هنوز هست از خود وزارت بپرسید دقیق تر میگن
    81452357

سلام. من دانشجوی دندانپزشکی شهید بهشتی هستم. قصد دارم بعد از اتمام دوره عمومی، برای ادامه تحصیل وبعدش هم برای زندگی به یکی از کشورهای اروپایی مهاجرت کنم. خودم سوئیس وفرانسه رو مدنظر دارم. به نظر شما کدوم کشور برای ادامه تحصیل تو رشته دندانپزشکی مناسبتره؟ ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارید راهنماییم کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    Usa

سلام دوستان
    من 27 سالمه و 3 سال پیش از دانشگاه آزاد رشته مهندسی عمران فارغ التحصیل شدم و امسال از دانشگاه پلی تکنیک میلان تو رشته مدیریت ریسک رشته خودم پذیرش با بورس گرفتم و تا 25 روز دیگه میریم ایتالیا. اما الان چند وقته که می خوام برم و دندون پزشکی بخونم و تو مخمه... می شه منو راهنمایی کنین ؟! چون رشته خوب و پول در آریه می تونم تا 200 میلیونم هزینه کنم واسش. میدونم که تو ایتالیا میشه با بورس خوند اما مثه اینکه امتحان ورودی داره. و اصلا نمی دونم این کار ارزشش رو داره یا خیر!
    لطفا دوستانی که اطلاعات دارن منو راهنمایی کنن. مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arshia.mio نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 27 سالمه و 3 سال پیش از دانشگاه آزاد رشته مهندسی عمران فارغ التحصیل شدم و امسال از دانشگاه پلی تکنیک میلان تو رشته مدیریت ریسک رشته خودم پذیرش با بورس گرفتم و تا 25 روز دیگه میریم ایتالیا. اما الان چند وقته که می خوام برم و دندون پزشکی بخونم و تو مخمه... می شه منو راهنمایی کنین ؟! چون رشته خوب و پول در آریه می تونم تا 200 میلیونم هزینه کنم واسش. میدونم که تو ایتالیا میشه با بورس خوند اما مثه اینکه امتحان ورودی داره. و اصلا نمی دونم این کار ارزشش رو داره یا خیر!
    لطفا دوستانی که اطلاعات دارن منو راهنمایی کنن. مرسی
    سلام آره یه امتحان ورودی داره ،اما ظاهرا علاوه بر امتحان ورودی نیاز داره گواهی مبنی بر اینکه شمادر آزمون ورودی این رشته تو کشورخودتون قبول شدید رو هم ارائه بدین
    ویرایش توسط azsxdcfv1 : September 2nd, 2014 در ساعت 10:29 AM

Junior Member saidm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    علوم

سلام من لیسانس علوم ازمایشگاهی هستم چطور میتونم دندون پزشکی بدم؟؟باید از صفر شروع کنم؟؟

Junior Member

سلام دوستان من می خوام برم استانبول دندانپزشکی بخونم یه چن تا سوال دارم
    1) مدارک دانشگاه های استانبول مورد تایید آمریکا هست؟؟
    2) تقریبا چه قدر هزینه باید بکنم هزینه خونه و غذا و اینا از خالم هست یعنی یه چن سالی اون جا می مونم
    3) تو خود ترکیه وضع کار دندانپزشکا چه جوره درامدشون خوبه؟؟؟
    4) این امتحان yos که می گیرن در چه حد سخت هست یعنی باید برا دانشگاه استانبول چه درصدی زد؟
    5) دندانپزشکی وضعیت درامدش تو امریکا چجوره؟
    6) این هزینه که می خوام بکنیم می ارزه یا نه چون ( من یه د انش آموز نسبتا خوب تو رشته ریاضی هستم و تقریبا از همه رشته های دانشگاه تبریز می تونم قبول شم) و یه خوانواده متوسط هستیم خب معلومه که باید از چیزای دیگه بزنن و به من بدن برا تحصیل تو اونجا

Junior Member

یادم رفت بگم
    یه شناخت کلی می شه از دندانپزشکی بدین؟؟

Junior Member

سلام
    دوستان من در حال حاضر کارشناس ارشد رشته شیمی مواد غذایی هستم به زبان آلمانی هم مسلطم می خواستم بدونم شرایطی هست که بتونم از فوق لیسانسم استفاده کنم و در رشته دندونپزشکی در آلمان - سویس یا اتریش تحصیل کنم
    منظورم از استفاده از فوق اینکه آیا می تونم برای گرفتن پذیرش و علی الخصوص فاند از فوق مدرک اینجا استفاده کنم ؟؟

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط ZXD نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من در حال حاضر کارشناس ارشد رشته شیمی مواد غذایی هستم به زبان آلمانی هم مسلطم می خواستم بدونم شرایطی هست که بتونم از فوق لیسانسم استفاده کنم و در رشته دندونپزشکی در آلمان - سویس یا اتریش تحصیل کنم
    منظورم از استفاده از فوق اینکه آیا می تونم برای گرفتن پذیرش و علی الخصوص فاند از فوق مدرک اینجا استفاده کنم ؟؟
    اصولا برای رشته دندانپزشکی فاند وجود نداره. اگه شما DSH2 دارید و آخرین معدل تحصیلیتون خیلی خوبه طبعا برای پذیرش شانس خواهید داشت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)