صفحه 58 از 88 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162636465666768 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 879

موضوع: بهترین کشور جهت تحصیل در رشته دندانپزشکی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور جهت تحصیل در رشته دندانپزشکی

سلام دوستان من نامزدم در حال تحصیل در رشته دندانپزشکی در دانشگاه جندی شاپور اهواز هست به نظرتون برای تخصص به آمریکا اپلای بکنه ؟
    سوال های من؟
    در آمریکا به تخصص دندانپزشکی فول فاند داده میشه؟ اگه ویزا دانشجویی بگیره من که شوهرش هستم هم می تونم همراهش برم آمریکا؟
    رشته دندانپزشکی از لحاظ درآمد در آمریکا چطوره؟
    ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Aldj نمایش پست ها
    سلام دوستان من نامزدم در حال تحصیل در رشته دندانپزشکی در دانشگاه جندی شاپور اهواز هست به نظرتون برای تخصص به آمریکا اپلای بکنه ؟
    سوال های من؟
    در آمریکا به تخصص دندانپزشکی فول فاند داده میشه؟ اگه ویزا دانشجویی بگیره من که شوهرش هستم هم می تونم همراهش برم آمریکا؟
    رشته دندانپزشکی از لحاظ درآمد در آمریکا چطوره؟
    ممنون
    دوست عزیز چند صفحه از تاپیک رو میخونید متوجه میشدید!فاندی وجود نداره! تمام هزینه ها تا دلار/یوروی آخر از جیب خواهد بود
    حالا شما دنبال فاند که هیچ فول فاندش هستید؟
    دندانپزشکی در آمریکا درآمدش متوسط به بالاست! نه عالی.
    درآمد های بالا برای رشته های مرتبط با تجارت و بیزینس است اونم نه کار آکادمکیشون بلکه خود تجارت! و بیزینس های که برای خود فرد باشه وگرنه پزشکی /مهندسی/دندان و ... یک سری درامد متوسط به بالا دراند در همه جای دنیا. و نباید انتظاارت غیر واقعی در خودتون ایجاد کنید.

Member fgh1372 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dentistry,Debrecen

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    فکر نکنم مطمئنتر از من برای جواب دادن به این سوال کسی باشه تو این فروم . چون هم قبلا 2 سال دبرسن دندون خوندم و هم اینکه میخواستم آلمان برم. برای اینکه به سحطحی برسی که بتونی مدرک DSH2 رو داشته باشه باید حداقل مدرک C1 برسی و 2 سال زمان نیاز هست. دوم اینکه معمولا ترم های پایینتر ظرفیت انتقالی وجود نداره برای دانشگاههای آلمان و اگر هم وجود داشته باشه 1 یا 2 نفر که اولویت با کسانی هست که اقامت یکی از کشورهای اروپایی رو داشته باشن. نکته بعدی اینکه ممکنه اگه بخواین برای سالهای بالاتر اقدام کنین با فرض اینکه قبلو کنن درخواست انتقالیتون رو که این خودش یه هفت خوان رستم هست ممکنه واحدهاتون رو تطبیق ندن و مثلا 2 سال عقب بیوفتین. در مجموع به نظر من این کار بیهوده هست و هدر دادن هزینه و زمان هست. شما بهتره در حال حاضر فقط به فکر درسهای دانشگاه باشید چون 80 درصد بچه های سال اول دندون دبرسن نمیتونن سال دوم بشینن چون همه درسهاشون رو میوفتن.

یعنی از الان خودمو افتاده بدونم ؟ 😁 من توی سایت دپارتمان شیمی پزشکی نمونه سوالات ترم رو دیدم همه رو به راحتی میشد جواب داد ! ( به جز بخش بیوارگانیک که هنوز چیزی نخوندم ازش ) بعدش نگا کردم دیدم امسال ۳۵ نفر رو انداختن !!

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نه من منظورم این بود که حواستون رو کاملا جمع کن و از همون اول خوب رو درسها تمرکز کن که آخر ترم سوپرایز نشی. سعی کن تو self control که هر هفته برگزار میشه نمره خوب بگیری که کارت واسه پایان ترم راحت بشه. در مجموع سال اول دبرسن یه خورده سخته و پاس مردنش گاو نر میخواهد و مرد کهن

Junior Member

سلام دوستان میخواستم بدونم ایا دانشگاه راجیو گاندی در شهر بنگلور درحال حاضر مورد تایید وزارت علوم هست یا نه؟ممنون

Member fgh1372 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dentistry,Debrecen

نقل قول نوشته اصلی توسط hk138977 نمایش پست ها
    سلام دوستان میخواستم بدونم ایا دانشگاه راجیو گاندی در شهر بنگلور درحال حاضر مورد تایید وزارت علوم هست یا نه؟ممنون
    سلام دوست عزیز کسانی که قبلا رفتن مشکلی نیس ولی کسانی که از سال ۲۰۱۶ میخوان پذیرش بگیرن مدرکشون تایید نمیشه و دانشگاه از تایید خارج شده

سلام
    دوستان یک سوالی داشتم من میخوام سال بعد برای دندانپزشکی فیلیپین اقدام کنم می خواستم بدونم در صورت پذیرش حتی از دانشگاه غیر تایید ایران میشه با گرفتن انتقالی برای دانشگا های آمریکا که مورد تایید ایران هم باشه به عنوان دانشجوی بین المللی یا هر چیزی و اتمام رشته در امریکا به ایران برگشت در ضمن من الان دانشجوی دامپزشکی هستم و دار م اقدام میکنم خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید

Member fgh1372 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dentistry,Debrecen

نقل قول نوشته اصلی توسط nimanavazie نمایش پست ها
    سلام
    دوستان یک سوالی داشتم من میخوام سال بعد برای دندانپزشکی فیلیپین اقدام کنم می خواستم بدونم در صورت پذیرش حتی از دانشگاه غیر تایید ایران میشه با گرفتن انتقالی برای دانشگا های آمریکا که مورد تایید ایران هم باشه به عنوان دانشجوی بین المللی یا هر چیزی و اتمام رشته در امریکا به ایران برگشت در ضمن من الان دانشجوی دامپزشکی هستم و دار م اقدام میکنم خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام ، خیر دوست عزیز امریکا باید از اول شروع کنید و مراحل پذیرش مخصوص به خودش رو بگذرونید و امکان هیچگونه انتقالی حتی به دانشگاه های اروپا هم ندارید چون ظرفیت رشته های گروه پزشکی در اروپا محدود هست

سلام ميخواستم بدونم مسكو دندان پزشكي به زبان انگليسي داره؟؟؟ من براي دندان پزشكي اقدام كردم و اون موسسه اي كه قراره كارام رو انجام بده گفته برات به زبان انگليسي پذيرش ميگيرم و گفته ك نيازي هم به گذراندن پادفكت نداره...ايا همچين چيزي ممكنه؟

هزينه دندان پزشكي در هند در دانشگاهي ك مورد تأييد باشه چقدره؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)