صفحه 67 از 88 نخستنخست ... 17575859606162636465666768697071727374757677 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 879

موضوع: بهترین کشور جهت تحصیل در رشته دندانپزشکی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور جهت تحصیل در رشته دندانپزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    سلام من به جای شما بودم واسه دکترا رشته خودم اقدام میکردم چون راحت میتونید بورس بگیرید و هزینه هاتون رو تامین کنید. در رشته دندانپزشکی خبری از کمک هزینه نیست و بورس وجود نداره و همینطور شما باید هزینه های زیادی رو از جیب بپردازید.
    درست می فرمایید ولی آینده ای که در دندانپزشکی می بینم در دکترای IT نمیبینم

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط itman27 نمایش پست ها
    کدام آینده ) سر هر کوچه دو سه نفری دندانپزشک هستند اجازه بده این سیل جدید فارغ التحصیلان هم بیان بیرون قشنگ آینده رو لمسش میکنی
    موفق باشید

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine

سلام
    تقریبا ثلث صفحات این تاپیک روخوندم سوالاتم در دو بخشه:
    1- بنده با 28 سال سن و دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی IT با معدل دیپلم بالای 17 لیسانس بالای 15 و ارشد بالای 17 همگی دانشگاه سراسری هستم.
    تصمیم به تحصیل ازصفر و بعد دیپلم در رشته دندانپزشکی در خارج از کشور بخصوص کشورهایی مثل آلمان، اتریش ،نروژ، سوئد، هلند هستم. آیا با شرایط تحصیلی و سنی برام ممکنه پذیرش بگیرم اینجاها؟هزینه هاشو از کجا گیر بیارم که چقدر میشه؟ و در ضمن چون بنده متاهلم آیا میتونم خانمم رو با خودم ببرم یا نه و در صورت مثبت بودن این پاسخ اکنون هزینه هام چطور تغییر میکنه؟ کدوم کشورها مدرکش برای ایران قابل قبولتره؟ (در ضمن حداکثر توان مالی از جانب ساپورت کننده ام بیش از 250 تا 300000000 تومن نیست) (البته دوستان اگه کشور دیگه ای که مناسب باشه را هم بفرمایید ممنون میشم)

2- شما جای بنده بودید این چنین به سراغ تحصیل دندانپزشکی در حدود 7 سال می رفتید (تقریبا با آینده شغلی 100% تضمینی) یا به دنبال گرفتن بورس دکتری رشته خودم(مهندسی فناوری اطلاعات) که آینده شغلیش همین الان و در آینده کاملا مبهم و تاریکه؟ (تمایل خودم به دندون پزشکیه)
    با کمال احترام حتی یک درصد شانس ندارید در مورد چیزی که نوشتید با این سن با این پیش زمینه. بیخیالش بشو دوست عزیز

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

اینده ای در ذهن شما هست عملا وجود خارجی نداره. در ضمن با توجه به اینکه رشته شما هیچ ارتباطی به دندانپزشکی نداره عملا شانس خاصی برای پذیرشش ندارید.

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

سلام
    تقریبا ثلث صفحات این تاپیک روخوندم سوالاتم در دو بخشه:
    1- بنده با 28 سال سن و دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی IT با معدل دیپلم بالای 17 لیسانس بالای 15 و ارشد بالای 17 همگی دانشگاه سراسری هستم.
    تصمیم به تحصیل ازصفر و بعد دیپلم در رشته دندانپزشکی در خارج از کشور بخصوص کشورهایی مثل آلمان، اتریش ،نروژ، سوئد، هلند هستم. آیا با شرایط تحصیلی و سنی برام ممکنه پذیرش بگیرم اینجاها؟هزینه هاشو از کجا گیر بیارم که چقدر میشه؟ و در ضمن چون بنده متاهلم آیا میتونم خانمم رو با خودم ببرم یا نه و در صورت مثبت بودن این پاسخ اکنون هزینه هام چطور تغییر میکنه؟ کدوم کشورها مدرکش برای ایران قابل قبولتره؟ (در ضمن حداکثر توان مالی از جانب ساپورت کننده ام بیش از 250 تا 300000000 تومن نیست) (البته دوستان اگه کشور دیگه ای که مناسب باشه را هم بفرمایید ممنون میشم)

2- شما جای بنده بودید این چنین به سراغ تحصیل دندانپزشکی در حدود 7 سال می رفتید (تقریبا با آینده شغلی 100% تضمینی) یا به دنبال گرفتن بورس دکتری رشته خودم(مهندسی فناوری اطلاعات) که آینده شغلیش همین الان و در آینده کاملا مبهم و تاریکه؟ (تمایل خودم به دندون پزشکیه)
    من مثل دیگران چیزی رو قطعی نمیگم که آقا قیدش رو بزن و اینا منتهی قبلش به اینا جواب بده:

میخوای به ایران برگردی؟!! اون همه هزینه کنی که چی بشه؟! همون رو بذار بانک ماهی 5 تومان بیاد برو حالشو ببر دیگه.
    اولا این اشتباه رو نکن. ثانیا به فکر همون IT. باور کن همین الانش بعضی دندانپزشکا میگن کاش کامپیوتر میخوندیم.
    خانمت هم با خودت میتونی ببری. یعنی میخوای 7 سال دور از خانمت باشی؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط arminbayat نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز پدر من دندانپزشکه و اصرار داره که منم برم بخونم خودم لیسانس عمرانم و دوست دارم از طریق رشته خودم به دکترا آمریکا برسم نظرتون چیه؟
    راستی ترکیه دندان پزشکی به زبان انگلیسی مورد تایید داره؟
    دوستان ما چی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    من مثل دیگران چیزی رو قطعی نمیگم که آقا قیدش رو بزن و اینا منتهی قبلش به اینا جواب بده:

میخوای به ایران برگردی؟!! اون همه هزینه کنی که چی بشه؟! همون رو بذار بانک ماهی 5 تومان بیاد برو حالشو ببر دیگه.
    اولا این اشتباه رو نکن. ثانیا به فکر همون IT. باور کن همین الانش بعضی دندانپزشکا میگن کاش کامپیوتر میخوندیم.
    خانمت هم با خودت میتونی ببری. یعنی میخوای 7 سال دور از خانمت باشی؟!
    مسلما اگه شرايط زندگي و رفاهيم اونجا مناسب باشه(که به احتمال زياد بهتر از اينجاس) و مسائل رواني و دوري از خانواده اذيتم نکنه (که اونم با شناختي که از خودم دارم مشکلي نيست) ميخوام بمونم اون کشور (خصوصا اگه آلمان باشه) ولي نميخوام به طور کل پل هاي پشت سرم رو خراب کنم و اگر احيانا يجاي کار لنگيد حداقل اين باشه که درسم رو يه جايي خونده باشم که مدرکش قبول باشه و نه مشروط و ... . همسرم هم همراهم خواهد بود.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine

مسلما اگه شرايط زندگي و رفاهيم اونجا مناسب باشه(که به احتمال زياد بهتر از اينجاس) و مسائل رواني و دوري از خانواده اذيتم نکنه (که اونم با شناختي که از خودم دارم مشکلي نيست) ميخوام بمونم اون کشور (خصوصا اگه آلمان باشه) ولي نميخوام به طور کل پل هاي پشت سرم رو خراب کنم و اگر احيانا يجاي کار لنگيد حداقل اين باشه که درسم رو يه جايي خونده باشم که مدرکش قبول باشه و نه مشروط و ... . همسرم هم همراهم خواهد بود.
    فرق مشروط و قطعی فقط یک معدله! بقیه مراحل کاملا یکسان هست! این از این
    اما شما ظاهرا نمیخواید واقعیت رو قبول کنید؟ دوست عزیز سن شما 28 ساله. امکان ندارد کشورهای اروپایی مثل آلمان با این سن به شما ویزا بدهند برید دندانپزشکی بخونید! و باز هم امکان اینکه در رقابت برای ورود پذیرفته بشید بسیار پایین هست اگر معدلتون زیر 19 هست که هست! ولی باز هروطر صلاح میدونید عمل کنید.

Junior Member inverse آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software computer engineering

دوست عزيز اونقدرام به آينده رشته هاي پزشكي و دندانپزشكي اميدوار نباشيد! در عصر تكنولوژي و مفهومي شدن ارتباطات و اطلاعات بخصوص در كشورهاي جهان اول، آينده در دستان متخصصان آي تي، شبكه و... ميگرده. البته متخصصاني كه به كارشون علاقه مند هستنو صرفا بخاطر درآمد و روياي ديگران دنبال اين رشته نرفتن و همينطور واقعا با سوادن!
    No Pv PLZ

Junior Member

سلام دوستان
    نظرتون در باره دندانپزشکی مجارستان با توجه به هزینه زیادش چیه؟ کشورایی میشناسید که شرایطش مثل مجارستان باشه ولی هزینش کمتر باشه؟؟
    درباره اسپانیا هم اگه اطلاعاتی دارید ممنون میشم بگید و اینکه دانشگاه اسپانیا ازمون ورودی داره؟ اگه داره در چه سطحیه و درجه سختی ازمونش نسبت به مجارستان چقدره؟
    پیشاپیش سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)