صفحه 72 از 88 نخستنخست ... 22626364656667686970717273747576777879808182 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 711 تا 720 , از مجموع 879

موضوع: بهترین کشور جهت تحصیل در رشته دندانپزشکی

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور جهت تحصیل در رشته دندانپزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط IMAN_M_BI نمایش پست ها
    گفتم که حالا خیلی انگلیسی بودنش مهم نیست.
    این 6 تا 12 هزار فقط هزینه تحصیله یا هزینه تحصیل و زندگی باهم؟
    فقط تحصیل
    زندگی خودش آپشن های متفاوتی دراه در تاپیک روسیه کامل همه چیو نوشتم بخون.

Junior Member

سلام دوستان گلم ، اگر بتونيد به سوال من جواب بديد واقعا از شما ممنون ميشم چون اينقدر سردرگم شدم كه نميدونم چيكار كنم
    حقيقتش من الان دارم در سمپاد درس ميخونم و سال سوم هستم ، معدل ديپلم رو هم ميتونم بالا ١٧ بگيرم
    سوال من اينه كه من ميخوام در رشته ى دندانپزشكى درس بخونم ولى خارج از ايران / نميدونم كجا بهتره كه برم و هم تاييد باشه و هم از لحاظ كارى رست تر باشه / هزينش هم تا سقف سالى ١٥٠ ميليون تومن از دست خانوادم بر مياد ، ايلتس ٦/٥ هم دارم ������ خواهشا اگه ميتونيد راهنماييم كنيد چون هدف من دندانپزشكيه و برام فرقىً نداره كه فيليپين باشه يا مجارستان و يا هر جاى ديگه خواهشا منو راهنمايى كنيدو در اخر اضافه كنم كه منظورم از رست بودن اينه كه وقتى قراره هزينه كنم و برم يه جاى ديگه درس بخونم ديگه مجبور نشم زحمت و سختيه كنكور رو به دوش بكشم ������ يه دنيا ممنون
    ویرایش توسط Parsa3229 : October 16th, 2016 در ساعت 05:02 PM

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط Parsa3229 نمایش پست ها
    سلام دوستان گلم ، اگر بتونيد به سوال من جواب بديد واقعا از شما ممنون ميشم چون اينقدر سردرگم شدم كه نميدونم چيكار كنم
    حقيقتش من الان دارم در سمپاد درس ميخونم و سال سوم هستم ، معدل ديپلم رو هم ميتونم بالا ١٧ بگيرم
    سوال من اينه كه من ميخوام در رشته ى دندانپزشكى درس بخونم ولى خارج از ايران / نميدونم كجا بهتره كه برم و هم تاييد باشه و هم از لحاظ كارى رست تر باشه / هزينش هم تا سقف سالى ١٥٠ ميليون تومن از دست خانوادم بر مياد ، ايلتس ٦/٥ هم دارم ������ خواهشا اگه ميتونيد راهنماييم كنيد چون هدف من دندانپزشكيه و برام فرقىً نداره كه فيليپين باشه يا مجارستان و يا هر جاى ديگه خواهشا منو راهنمايى كنيدو در اخر اضافه كنم كه منظورم از رست بودن اينه كه وقتى قراره هزينه كنم و برم يه جاى ديگه درس بخونم ديگه مجبور نشم زحمت و سختيه كنكور رو به دوش بكشم ������ يه دنيا ممنون
    مجارستان با 7-80 تومن میشه ولی ارزش نداره این مقدار پول برای مجارستان! ارزش مجارستان همون سالی 30-40 تومنه نه بیشتر! من هرکیو میشناسم وقتی هزنیه ها یمجارستان زیاد شد ول کرد رفت یه کشور دیگه حتی با وجود توان مالی. ولی بازم انگلیسی اگر میخواد که راحتترم باشی گزینه بدی نیست.
    فیلیپین و .. تایید نیست غیر از دو دانشگاه که اونام ورودشون داستان داره! معمولا خارج ها قبول نمیشن.
    ولی یکم بذار رو این پول برو انگلیس . اما امتحان ورودی داره هرچند اونقدرا هم مشکل نیست امتحانش کار سخت ولی شدنیی هست.
    آلمان هم بد نیست ولی خب درامدش به اندازه انگلیس یا ایران نیست . زبانشم سخته به هر حال. آمریکا هم میشه با این پول یکم بیشتر ولی باز امتحان ورودی داری. در کل دستت بازه کاملا یکم اضافه کنی بهش.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Alex___ نمایش پست ها
    مجارستان با 7-80 تومن میشه ولی ارزش نداره این مقدار پول برای مجارستان! ارزش مجارستان همون سالی 30-40 تومنه نه بیشتر! من هرکیو میشناسم وقتی هزنیه ها یمجارستان زیاد شد ول کرد رفت یه کشور دیگه حتی با وجود توان مالی. ولی بازم انگلیسی اگر میخواد که راحتترم باشی گزینه بدی نیست.
    فیلیپین و .. تایید نیست غیر از دو دانشگاه که اونام ورودشون داستان داره! معمولا خارج ها قبول نمیشن.
    ولی یکم بذار رو این پول برو انگلیس . اما امتحان ورودی داره هرچند اونقدرا هم مشکل نیست امتحانش کار سخت ولی شدنیی هست.
    آلمان هم بد نیست ولی خب درامدش به اندازه انگلیس یا ایران نیست . زبانشم سخته به هر حال. آمریکا هم میشه با این پول یکم بیشتر ولی باز امتحان ورودی داری. در کل دستت بازه کاملا یکم اضافه کنی بهش.
    GO TO INDIA

Junior Member

دوست من ميشه لطفا كامل تر برام شرايط هند رو توضيح بديد !؟ اينكه تاييد هست يا نه !؟ و اينكه ميزان سختيش و دركل اطلاعات بيشتر
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Parsa3229 نمایش پست ها
    دوست من ميشه لطفا كامل تر برام شرايط هند رو توضيح بديد !؟ اينكه تاييد هست يا نه !؟ و اينكه ميزان سختيش و دركل اطلاعات بيشتر
    ممنون
    دیوان عدالت هند رای داده که دانشجوهای پزشکی و دندان پزشکی سایر کشور ها از دانشگاه اخراج بشن

نقل قول نوشته اصلی توسط mahde1818 نمایش پست ها
    دیوان عدالت هند رای داده که دانشجوهای پزشکی و دندان پزشکی سایر کشور ها از دانشگاه اخراج بشن
    دوست عزیز این خبر تکذیب شد.

Junior Member

سلام این خبر هند را هرکی درستشا میدونه بگهواقعا تکذیب شده؟

Member hosseiniran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medical Laboratory science-Arak

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi76 نمایش پست ها
    سلام این خبر هند را هرکی درستشا میدونه بگهواقعا تکذیب شده؟
    اين خبر كذب و شايعه بوده
    برای کشف اقیانوس های جدید باید شهامت ترک ساحل آرام خود را داشته باشید.
    به گروه ما بپیوندید : تحصیل کار و زندگی در فرانسه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_kh نمایش پست ها
    سلام. من فوق لیسانس هوافضا از صنعتی شریف هستم. الان یک ساله که بیکارم! می خواستم بدونم با سرمایه حداکثر 300 میلیون تومانی (با احتساب تمام هزینه ها برای کل دوره)کدوم کشور میشه به زبان انگلیسی دندون پزشکی خوند؟ مراحلش چیه؟ در ضمن 26 سالم هستش. ممنون
    من هم ارشد برق قدرت دارم . میخوام برم هند دندان بیا با هم بریم. با مدرک مهندسی حتی اگه بریم usa باز هم ارزشی نداره . برا هند فقط آیلتس 6 باید داشته باشیم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)