صفحه 73 از 88 نخستنخست ... 23636465666768697071727374757677787980818283 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 721 تا 730 , از مجموع 879

موضوع: بهترین کشور جهت تحصیل در رشته دندانپزشکی

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور جهت تحصیل در رشته دندانپزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط Alex___ نمایش پست ها
    مجارستان با 7-80 تومن میشه ولی ارزش نداره این مقدار پول برای مجارستان! ارزش مجارستان همون سالی 30-40 تومنه نه بیشتر! من هرکیو میشناسم وقتی هزنیه ها یمجارستان زیاد شد ول کرد رفت یه کشور دیگه حتی با وجود توان مالی. ولی بازم انگلیسی اگر میخواد که راحتترم باشی گزینه بدی نیست.
    فیلیپین و .. تایید نیست غیر از دو دانشگاه که اونام ورودشون داستان داره! معمولا خارج ها قبول نمیشن.
    ولی یکم بذار رو این پول برو انگلیس . اما امتحان ورودی داره هرچند اونقدرا هم مشکل نیست امتحانش کار سخت ولی شدنیی هست.
    آلمان هم بد نیست ولی خب درامدش به اندازه انگلیس یا ایران نیست . زبانشم سخته به هر حال. آمریکا هم میشه با این پول یکم بیشتر ولی باز امتحان ورودی داری. در کل دستت بازه کاملا یکم اضافه کنی بهش.
    سلام . در مورد آلمان چه قدر اطلاعات دارید . برای گرفتن تخصص عرض می کنم. جدا از مسیله زبان چه مشکلات دیگه ای می تونه داشته باشه ؟

Junior Member

دوستان راجب به امتحان ukcat يه توضيحي ميديد كه چقد سخته و اينا

سلام و خسته نباشید
    من میخواستم امتحان ورودی های چک و مجارستان واسه دندون بدم
    دوستان کتاب یا جزوه ای چیزی میشناسید معرفی کنید؟ممنون میشم
    خود سایت خییییلی کلی گفته موضوع هارو

Junior Member

براي گرفتن پذيرش از دانشگاه هاي هند حتما بايد هزينه ي يك سال رو واريز كنيم؟ اگه پذيرش ندن پولي كه داديم چي ميشه؟ چرا ديگه هيچكس برا مالزي اقدام نميكنه ؟ وزارت بهداشت تاييد نميكنه ؟ كلا تو آسيا كشور ديگه ايي به جز تركيه و هند برا دندان وجود نداره؟

Junior Member

سلام منم ارشد مهندسی پزشکی هستم ممنون میشم منو هم راهنمایی کنید بنظرتون کدوم کشور بهتره واسه دندون؟؟ این همه درس بخون اخرشم هیچی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    جالبه.
    شما فکر میکنید همین که فرضا بتونید وارد رشته دندانپزشکی بشید و درستون رو توی این رشته تموم کنید بارون پوله که رو سرتون میباره// از این خبرا نیست . با این دیدگاه اگه میخواین یه رشته رو انتخاب کنید به نظر من نتیجه نخواهید گرفت. در ضمن همین پارسال بود که وزارت بهداشت اعلام کرد کلی نیروی مازاد دندانپزشک تو کشور وجود داره که بیشتر از نیاز های کشوره. به دلیل همین طرز فکرها اوضاع این رشته هم مثل رشته های مهندسی افتضاح شده.
    فعلا ليست جديد وزارت كار رو خيلييي سخت كرده با اين ليست خوندن تو دانشگاه مورد تاييد بهداشت تقريبا غير ممكن شده http://edd.behdasht.gov.ir/news/اخبا...از+كشور+

Member
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

سلام دوستان.
    یه سوالی کلی. این همه بحث کردیم توی این تاپیک. بالاخره نظرتون چیه بهترین کشور برای تحصیل در رشته ی دندونپزشکی با در نظرگرفتن (هزینه، اعتبار، سختی درس خوندن و ....) چیه؟

Member fgh1372 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dentistry,Debrecen

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadjentel نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    یه سوالی کلی. این همه بحث کردیم توی این تاپیک. بالاخره نظرتون چیه بهترین کشور برای تحصیل در رشته ی دندونپزشکی با در نظرگرفتن (هزینه، اعتبار، سختی درس خوندن و ....) چیه؟
    این یه سوال خیلی کلیه، به نظر من براش باید این موارد رو در نظر بگیرید:
    ۱. بعد از اتمام درس شرایط ادامه تحصیل یا کار در اون کشور یا کشورهای دیگه چجوریه، به عبارتی مدرکت چقد ارزش داره یا شرایط اون کشور خوبه یا نه
    ۲. سطح خوبی در تدریس داره یا نه، زبانی که قراره با اون تدریس بشه شما تسلط خوبی بهش داری یا نه، چون ممکنه مجبور شی بیای ایران مدرکت رو تایید کنی، باید ازمون ملی بدی، برای همین باید اونقدر خوب مطالب رو فهمیده باشی که برای پاس شدن ازمون ملی مشکلی نداشته باشی
    ۳. مجبور نباشی برای فهمیدن درس یه زبان جدید یاد بگیری، به همون زبانی درس بخونی که چند ساله باهاش مثلا کتاب خوندی فیلم دیدی و غیره، که بین ما ایرانی ها این زبان انگلیسی هست.. یادگیری یه زبان جدید کار سختی نیست ولی جا افتادن یه زبان برای ادم طول میکشه خصوصا کسی که بخواد باهاش درس بخونه، اونم درسای سخت پزشکی

در اخر به نظرم یه بررسی کلی که بکنید تنها جایی که این شرایط رو داره کشورهای اتحادیه اروپا ست ( بعضی شون کورس انگلیسی هم دارن ) و آمریکا و کانادا و استرالیا .

Member hosseiniran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medical Laboratory science-Arak

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadjentel نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    سوالتون کلیه. ولی هند ارزشش رو داره. اگه بخواین زیر 300 هزینه کنین.
    برای کشف اقیانوس های جدید باید شهامت ترک ساحل آرام خود را داشته باشید.
    به گروه ما بپیوندید : تحصیل کار و زندگی در فرانسه

Moderator
    ummm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medicine

داداش گلم زیر 300 چیه؟هند هم الان فک کنم یه 300 تومنی خرجش در میاد!!

در کل بستگی داره،ولی به قول یکی از دوستان رشته های پزشکی دندون دارو و.. خیلی خرج بالایی دارن توی اروپا! باید حتما پشتوانه مالیت خیلی قوی باشه.

خود من میخواستم برای مجار اقدام کنم،ولی خب حساب کردم تا سال 4 دندون بیشتر نمیتونم خرج کنم!!!

ولی خداوکیلی مجار کجا و هند کجا،نمیدونم چرا همه میگن هند بهتر هست؟

حالا دوستانی که مجارستان هستن،مثل @
    fgh1372 بهتر میتونن راهنماییمون کنن.
    زندگی مثل پانتومیم میمونه حرف دلت رو به زبون بیاری باختی!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)