صفحه 74 از 88 نخستنخست ... 24646566676869707172737475767778798081828384 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 731 تا 740 , از مجموع 879

موضوع: بهترین کشور جهت تحصیل در رشته دندانپزشکی

Member hosseiniran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medical Laboratory science-Arak

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور جهت تحصیل در رشته دندانپزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط ummm نمایش پست ها
    داداش گلم زیر 300 چیه؟هند هم الان فک کنم یه 300 تومنی خرجش در میاد!!

در کل بستگی داره،ولی به قول یکی از دوستان رشته های پزشکی دندون دارو و.. خیلی خرج بالایی دارن توی اروپا! باید حتما پشتوانه مالیت خیلی قوی باشه.

خود من میخواستم برای مجار اقدام کنم،ولی خب حساب کردم تا سال 4 دندون بیشتر نمیتونم خرج کنم!!!

ولی خداوکیلی مجار کجا و هند کجا،نمیدونم چرا همه میگن هند بهتر هست؟

حالا دوستانی که مجارستان هستن،مثل @
    fgh1372 بهتر میتونن راهنماییمون کنن.
    هند بستگی به دانشگاهش داره. اما حداقل یه 240 تومنی میخواد اما مجارستان گرون تره. اما سطح دانشگاه های هر دو کشور خوب هست. اما واسه کسی که میخواد امتحان نده هند گزینه ی مناسبیه.
    برای کشف اقیانوس های جدید باید شهامت ترک ساحل آرام خود را داشته باشید.
    به گروه ما بپیوندید : تحصیل کار و زندگی در فرانسه

Moderator
    ummm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseiniran نمایش پست ها
    هند بستگی به دانشگاهش داره. اما حداقل یه 240 تومنی میخواد اما مجارستان گرون تره. اما سطح دانشگاه های هر دو کشور خوب هست. اما واسه کسی که میخواد امتحان نده هند گزینه ی مناسبیه.
    آره داداش خیلی خیلی بیشتر میشه مجارستان.

هند هم احتمال خیلی زیاد هزینش خیلی بیشتر میشه الان پزشکی هند شما اطلاع داری یه چقدی میشه هزینش؟

یا دندونش؟ میشه شهریه پزشکی رو قسطی پرداخت کرد؟
    زندگی مثل پانتومیم میمونه حرف دلت رو به زبون بیاری باختی!

Member hosseiniran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medical Laboratory science-Arak

نقل قول نوشته اصلی توسط ummm نمایش پست ها
    آره داداش خیلی خیلی بیشتر میشه مجارستان.

هند هم احتمال خیلی زیاد هزینش خیلی بیشتر میشه الان پزشکی هند شما اطلاع داری یه چقدی میشه هزینش؟

یا دندونش؟ میشه شهریه پزشکی رو قسطی پرداخت کرد؟
    برعکس بقیه دنیا، تو هند شهریه پزشکی بیشتر از دندونه. پزشکیش حداقل 400 درمیاد! واسهشهریه ی دانشگاه های هند، حداقل باید نصف شهریه رو موقع ثبت نام بپردازید و بقیه رو قسطی میتونید بدید.
    برای کشف اقیانوس های جدید باید شهامت ترک ساحل آرام خود را داشته باشید.
    به گروه ما بپیوندید : تحصیل کار و زندگی در فرانسه

Member fgh1372 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dentistry,Debrecen

هند فکر میکنم یکی دوتا دانشگاه سطح خوب داشته باشه که اونا مثل اینکه ازمون دارن ... از نظر تمیز بودن شهر و امکانات رفاهی هم اکثر بچه ها میگن خوب نیست ... درس ت هم که تموم شه یا باید بیای ایران یا نهایتا امریکا کانادا اگه بتونی بری دیگه جایی نداری!‌هرچا بخوای بری باید برای تایید مدرک عمومیت یه سری امتحان بدی... ولی مجار خب اتحادیه اروپاس ... با وجود اروپای شرقی بودنش خب رفاه و امکانات شهریش عالیه ، مثلا ساعات اتوبوسشون مشخصه، حتی یک دقیقه هم دیر نمیاد!! از مواد غذایی و غیره هم که همه چی با کیفیت عالی، امکانات دانشگاه هم که خب خیلی مجهز هستن ، از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی چن وقت پیش دبرسن بودن برای همکاری های علوم پزشکی و ... درس ت هم تموم شه ایران میتونی برگردی ، اروپا میتونی تخصص بگیری باز یا کار کنی بدون اینکه دردسر تایید کردن مدرک عمومیت رو داشته باشی..
    در کل هند به نظر من ارزش اینقدر هزینه رو نداره
    الان مجار سالی ۵۰-۶۰ تومن شهریه ت میشه، همون مقدار هم حدودا خرج زندگیت یعنی ۵ سالت رو حدودا بگیر روی ۵۰۰-۶۰۰
    در صورتی هند تا جایی که میدونم ۵۰۰ فقط شهریه باید بدی! یعنی سال ۱۰۰ شهریه ته

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط fgh1372 نمایش پست ها
    هند فکر میکنم یکی دوتا دانشگاه سطح خوب داشته باشه که اونا مثل اینکه ازمون دارن ... از نظر تمیز بودن شهر و امکانات رفاهی هم اکثر بچه ها میگن خوب نیست ... درس ت هم که تموم شه یا باید بیای ایران یا نهایتا امریکا کانادا اگه بتونی بری دیگه جایی نداری!‌هرچا بخوای بری باید برای تایید مدرک عمومیت یه سری امتحان بدی... ولی مجار خب اتحادیه اروپاس ... با وجود اروپای شرقی بودنش خب رفاه و امکانات شهریش عالیه ، مثلا ساعات اتوبوسشون مشخصه، حتی یک دقیقه هم دیر نمیاد!! از مواد غذایی و غیره هم که همه چی با کیفیت عالی، امکانات دانشگاه هم که خب خیلی مجهز هستن ، از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی چن وقت پیش دبرسن بودن برای همکاری های علوم پزشکی و ... درس ت هم تموم شه ایران میتونی برگردی ، اروپا میتونی تخصص بگیری باز یا کار کنی بدون اینکه دردسر تایید کردن مدرک عمومیت رو داشته باشی..
    در کل هند به نظر من ارزش اینقدر هزینه رو نداره
    الان مجار سالی ۵۰-۶۰ تومن شهریه ت میشه، همون مقدار هم حدودا خرج زندگیت یعنی ۵ سالت رو حدودا بگیر روی ۵۰۰-۶۰۰
    در صورتی هند تا جایی که میدونم ۵۰۰ فقط شهریه باید بدی! یعنی سال ۱۰۰ شهریه ته
    البته هند هم یه چیزیایی داره مثلا مردمشون اکثرا انگلیسی کاملا بلد هستند مخصوصا اساتید که از این نظر قابل مقایسه با مجارستان نیست.
    یکی دیگه هم هزینه زندگی که هند بسیار بسیار ارزانتره.یه موضوع دیگه هم هست رابطه دو کشوره.ایران با اتحادیه اروپا رابطه خوبی نداره و ممکنه یه مدت دیگه با هم لج کنن اونا هم ایرانیا رو دیپورت کنن یا حسابشون رو بلوکه کنن.ولی هند اصلا اینطور نیست.
    در ضمن روپیه هند کجا یورو کجا؟! برای ایرانیا با این ریال همون روپیه بهتره.

Member fgh1372 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dentistry,Debrecen

نقل قول نوشته اصلی توسط kavehast96 نمایش پست ها
    البته هند هم یه چیزیایی داره مثلا مردمشون اکثرا انگلیسی کاملا بلد هستند مخصوصا اساتید که از این نظر قابل مقایسه با مجارستان نیست.
    یکی دیگه هم هزینه زندگی که هند بسیار بسیار ارزانتره.یه موضوع دیگه هم هست رابطه دو کشوره.ایران با اتحادیه اروپا رابطه خوبی نداره و ممکنه یه مدت دیگه با هم لج کنن اونا هم ایرانیا رو دیپورت کنن یا حسابشون رو بلوکه کنن.ولی هند اصلا اینطور نیست.
    در ضمن روپیه هند کجا یورو کجا؟! برای ایرانیا با این ریال همون روپیه بهتره.
    اساتیدی که مجارستان هستن اکثرشون phd یا تخصص در کشور های مطرح اروپا یا امریکا بودن ، اینجورهم نیست که فکر کنید چون زبان خودشون انگلیسی نیست استاد شوت میزنه!! دانشگاه دبرسن مجارستان از سال ۱۹۸۶ میلادی تا الان داره کورس انگلیسی برگزار میکنه ... شاید استادی پیدا شه در حد یکی دو نفر که یکم زبانشون ضعیف تر باشه ولی نه اینکه بگی خب هند بهتره!
    در مورد خوب بودن یا نبودن رابطه با اتحادیه اروپا هم منطقی نیست چون اگر به این باشه کلا ایرانی ها حتی امریکا کانادا ( که کاملا با ایرانی لج هستن! ) و هرجای اروپا بخوان برن باید بترسن که دیپورت بشن! ... اتفاقا اوضاع الان خیلی بهتر شده، بانک هایی هستن اینجا که حتی حساب دلار هم باز میکنن، تمام امکانات اعم از اینترنت بانک و غیره هم به ایرانی میدن .
    در مورد روپیه و یورو بله خب مسلما تفاوت زیادی هست، در مورد هزینه های هند هم در پست قبلم عرض کردم مطمعن نیسم که دقیق چقدره.

Junior Member

من لیسانس عمران گرفتم. الان میخام یه دانشگاه برای تحصیل تو رشته دندونپزشکی پیدا کنم. چیزی ک برام مهمه هزینش و اینکه مورد تایید ایران باشه. بعد از تحقیق تو سایتاا و پرس و جو گفتن دانشگاه ایتالیا دانشگاه خوبیه. کسی میتونه یکم راجب دانشگاهای این کشور بکن راهنماییم کنه؟! ممنون میشم.

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط Fire1372 نمایش پست ها
    من لیسانس عمران گرفتم. الان میخام یه دانشگاه برای تحصیل تو رشته دندونپزشکی پیدا کنم. چیزی ک برام مهمه هزینش و اینکه مورد تایید ایران باشه. بعد از تحقیق تو سایتاا و پرس و جو گفتن دانشگاه ایتالیا دانشگاه خوبیه. کسی میتونه یکم راجب دانشگاهای این کشور بکن راهنماییم کنه؟! ممنون میشم.
    رشته
    دندانپزشکی در ایتالیا به زبان ایتالیایی برگزار میشه و کنکور سراسری داره.

Junior Member

خب رشته پزشکی تو ایتالیا به زبان انگلیسی هس. برای پذیرش گرفتن حتما باید به شرکت های اعزام دانشجو مراجعه کنیم یا خودمون هم میتونیم اقدام کنیم؟! بعد یه سوال دیگه امکان قبولی تو ازمون ورودی اون ها هست یا نه؟؟
    و چیزی ک من راجب ایتالیا شنیدم این بود ک شدیدا امنیت پایینه. ایا واقعیت داره این موضو؟

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط Fire1372 نمایش پست ها
    خب رشته پزشکی تو ایتالیا به زبان انگلیسی هس. برای پذیرش گرفتن حتما باید به شرکت های اعزام دانشجو مراجعه کنیم یا خودمون هم میتونیم اقدام کنیم؟! بعد یه سوال دیگه امکان قبولی تو ازمون ورودی اون ها هست یا نه؟؟
    و چیزی ک من راجب ایتالیا شنیدم این بود ک شدیدا امنیت پایینه. ایا واقعیت داره این موضو؟
    شما
    خودتون هم میتونید اقدام کنید. ازمونش رقابتی هست و باید از نظر سطح زبان انگلیسی و علمی قوی باشید. با توجه به اینکه شما مهندسی عمران خوندید طبعا کارتون از بقیه سختتر خواهد بود. نه اینجا امنیت خوبه و به مراتب از ایران بهتره/

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)