صفحه 77 از 88 نخستنخست ... 27676869707172737475767778798081828384858687 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 761 تا 770 , از مجموع 879

موضوع: بهترین کشور جهت تحصیل در رشته دندانپزشکی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور جهت تحصیل در رشته دندانپزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط Parsa3229 نمایش پست ها
    سلام دوستان گلم ، اگر بتونيد به سوال من جواب بديد واقعا از شما ممنون ميشم چون اينقدر سردرگم شدم كه نميدونم چيكار كنم
    حقيقتش من الان دارم در سمپاد درس ميخونم و سال سوم هستم ، معدل ديپلم رو هم ميتونم بالا ١٧ بگيرم
    سوال من اينه كه من ميخوام در رشته ى دندانپزشكى درس بخونم ولى خارج از ايران / نميدونم كجا بهتره كه برم و هم تاييد باشه و هم از لحاظ كارى رست تر باشه / هزينش هم تا سقف سالى ١٥٠ ميليون تومن از دست خانوادم بر مياد ، ايلتس ٦/٥ هم دارم خواهشا اگه ميتونيد راهنماييم كنيد چون هدف من دندانپزشكيه و برام فرقىً نداره كه فيليپين باشه يا مجارستان يا انگلستان و يا هر جاى ديگه خواهشا منو راهنمايى كنيدو در اخر اضافه كنم كه منظورم از رست بودن اينه كه وقتى قراره هزينه كنم و برم يه جاى ديگه درس بخونم ديگه مجبور نشم زحمت و سختيه كنكور رو به دوش بكشم يه دنيا ممنون
    اگه قصدت برگشت به ایرانه چین خوبه . هزینه کمتر و مورد تایید وزارت بهداشت . چنجا دانشگاه داره واسه دندون به زبان انگلیسی

سلام دوست عزیز من قصد گرفتن پذیرش برای رشته دندانپزشکی دارم و هزینه برام خیلی مهمه همچنین رنکینگ دانشگاه و آیلتس 6.5 دارم خواستم بدونم شرایط تحصیل در رشته دندانپزشکی در چین چجوریه ممنون میشم راهنماییم کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط shahryarfe نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 3 سال چین هستم در شهر هانگزو رشته پزشکی . خوشحال میشم دوستان کمک کنم . البته دارم به دندون تغیر رشته میدم . و بعد 2 سال اگه 74 واحد پاس کنید با نمره 70 میتونید برگردید ایران ادامه بدی . خوشحال میشم کمکتون کنم . سوالی بود در خدمتم .
    دوباره سلام البته سوال زیاده این لطف شمارو میرسونه که به صورت اجمالی جواب من رو بدین پست قبلی رو هم بخونید چون گزینه با نقل قول رو نزدم ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Marymaleki9292 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز من قصد گرفتن پذیرش برای رشته دندانپزشکی دارم و هزینه برام خیلی مهمه همچنین رنکینگ دانشگاه و آیلتس 6.5 دارم خواستم بدونم شرایط تحصیل در رشته دندانپزشکی در چین چجوریه ممنون میشم راهنماییم کنین
    هزینه بسته به شهر و دانشگاه متفاوت هست . البته هزینه در چین از جاهای دیگه بایین تر هست . معدل دبیرستان و پیش دانشگاهی هم برای پذیرش مهم هست. رنکینگ دانشگاه هاشون هم خوبه و مورد تایید وزارت هستند

Junior Member

سلام دوستان
    من 3 سال چین هستم در شهر هانگزو رشته پزشکی . خوشحال میشم دوستان کمک کنم . البته دارم به دندون تغیر رشته میدم . و بعد 2 سال اگه 74 واحد پاس کنید با نمره 70 میتونید برگردید ایران ادامه بدی . خوشحال میشم کمکتون کنم . سوالی بود در خدمتم .
    سلام ميشه در مورد شهريه پزشكي و دندون در چين بهم اطلاعاات بدين؟ الان من بين روسيه ، اكراين و چين موندم و نميدونم كدومشو انتخاب كنم

منم بین این ۳ مورد تو شک هستم . مخصوصا وقتی یکی از اقوام بهم گفت که هزینه مجارستان بیش از ۲ برابر مبلغی هست که میگن!!!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دندانپزشکی دانشگاه داکا

نقل قول نوشته اصلی توسط toofan1991 نمایش پست ها
    براي گرفتن پذيرش از دانشگاه هاي هند حتما بايد هزينه ي يك سال رو واريز كنيم؟ اگه پذيرش ندن پولي كه داديم چي ميشه؟ چرا ديگه هيچكس برا مالزي اقدام نميكنه ؟ وزارت بهداشت تاييد نميكنه ؟ كلا تو آسيا كشور ديگه ايي به جز تركيه و هند برا دندان وجود نداره؟
    میتونی بیای دانشگاه داکا همسایه هنده
    هزینه هاشم خیلی پایین تر از هنده. مدرک زبان و امتحان ورودیم نداره. من با همسرم اودیم اینجا سال اول هستیم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دندانپزشکی دانشگاه داکا

اگه قصدت برگشت به ایرانه چین خوبه . هزینه کمتر و مورد تایید وزارت بهداشت . چنجا دانشگاه داره واسه دندون به زبان انگلیسی
    شمام اگه قصد برگشتن به ایران رو دارید از لحاضه هزینه داکا بهتره.هم مورد تایید وزارت بهداشت هست و هم رنکینگ دندونش بالاس.من سال اول دانشگاه داکا هستم دوستان هر کمک و سوالی در خصوص بنگلادش داشتن در خدمتم.و اینکه شروع سال تحصیلی اینجا اسفند ماه هست و تا اوایل فروردین میتونید ثبت نام کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Lham_r نمایش پست ها
    سلام ميشه در مورد شهريه پزشكي و دندون در چين بهم اطلاعاات بدين؟ الان من بين روسيه ، اكراين و چين موندم و نميدونم كدومشو انتخاب كنم

هزینه دانشگاه پایین هست .5000 دلار به بالا . سطح زندگی هم تو چین با کیفیت هست و هزینه پایین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara137474 نمایش پست ها
    منم بین این ۳ مورد تو شک هستم . مخصوصا وقتی یکی از اقوام بهم گفت که هزینه مجارستان بیش از ۲ برابر مبلغی هست که میگن!!!!!

با بررسی های مجدد که من کردم چین مناسب ترین گزینه از هر جهت هست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)