صفحه 79 از 88 نخستنخست ... 296970717273747576777879808182838485868788 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 781 تا 790 , از مجموع 879

موضوع: بهترین کشور جهت تحصیل در رشته دندانپزشکی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دندانپزشکی دانشگاه داکا

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور جهت تحصیل در رشته دندانپزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط prometheusss نمایش پست ها
    سلام
    یه توضیح کلی برای بچه ها کاش بنویسی اگر فرصت کردی در حد یه پست مفصل از هزینه هات. مشاهداتت. شهریه. سطح علمی اساتید . خود من پارسال با توضیحاتی که در وزارت بهداشت ارایه کردم تونستم دید خوبی بدم راجع به برخی کشورها که خداروشکر توی لیست جدید هم هستند.
    توضیحاته کاملشو چند پست قبلی کامل شرح دادم مثل معایب و هزینه های زندگی

Junior Member

ببخشید کدوم دانشگاه ها به زبان انگلیسیه ؟ و اینکه من معدل دیپلم و پیشم خوب باشه . پیش تجربی . بدون مدرک زبان . چقدر احتمال داره پذیرش بگیرم؟
    منم میخوام بعد از تعداد واحد مشخص برگردم
    البته با خواهرم میخوام برم که مدرک زبان نداره و معدلش هم 14.99 و 12.07 هستش . چقدر احتمال داره خواهرم بتونه دندون بخونه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnam20 نمایش پست ها
    ببخشید کدوم دانشگاه ها به زبان انگلیسیه ؟ و اینکه من معدل دیپلم و پیشم خوب باشه . پیش تجربی . بدون مدرک زبان . چقدر احتمال داره پذیرش بگیرم؟
    البته با خواهرم میخوام برم که مدرک زبان نداره و معدلش هم 14.99 و 12.07 هستش . چقدر احتمال داره خواهرم بتونه دندون بخونه؟
    سلام
    هر دو شما میتونید اقدام کنید.ترجیحا روسیه یا چین برید بهتره.از لحاظ هزینه و اعتبار

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط taha96 نمایش پست ها
    سلام
    هر دو شما میتونید اقدام کنید.ترجیحا روسیه یا چین برید بهتره.از لحاظ هزینه و اعتبار

روسیه اخه دوره ی پاتفک داره . نظرمون رو چین هستش .شما از چین اطلاعی دارین؟ میدونین کدوم دانشگاه های چین به زبان انگلیسیه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    واقعا
    شما فکر میکنید با این سطح علمی افتضاح و معدل پایین ایشون میتونن دندون بخونن. معدل 12 اخه. به نظرم پیش خودتون یه خورده فکر کنین که کسی که نتونسته درسهای دبیرستان رو به زبان فارسی نمره خوب بگیره چجوری میتونه از پس درسهای سنگین به زبان انگلیسی بربیاد؟

سلام . بله میتونن . خیلی کمتر از این معدل تونستن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahryarfe نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 3 سال چین هستم در شهر هانگزو رشته پزشکی . خوشحال میشم دوستان کمک کنم . البته دارم به دندون تغیر رشته میدم . و بعد 2 سال اگه 74 واحد پاس کنید با نمره 70 میتونید برگردید ایران ادامه بدی . خوشحال میشم کمکتون کنم . سوالی بود در خدمتم .
    سلام . وقتتون بخیر
    دانشگاه های معتبر چین که به زبان انگلیسی رشته های پزشکی را تدریس میکنن رو میدونین؟

روسیه اخه دوره ی پاتفک داره . نظرمون رو چین هستش .شما از چین اطلاعی دارین؟ میدونین کدوم دانشگاه های چین به زبان انگلیسیه ؟
    سلام
    شما فروم چین رو ملاحظه کنید اونجا کامل نوشته شده ولی معروفترینشون ووهان،نانجینگ،پکینگ هست.

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

سلام . بله میتونن . خیلی کمتر از این معدل تونستن
    بعید
    میدونم البته. رشته پزشکی و دندانپزشکی رشته های سنگینی هستن و نیاز به پیش زمینه تحصیلی خوب هستن. من زیاد دیدم بچه هایی که وضعیت تحصیلیشون تو ایران بد بوده و بعد از دو ترم ترک تحصیل کردن. اکثرشون هم واسه تحصیل میفرفتن کشورهایی مثل چین و هند و مجارستان و بلاروس. از این دست بچه ها زیادن. در هر صورت امیدوارم که موفق باشید.

Banned

ببخشید کدوم دانشگاه ها به زبان انگلیسیه ؟ و اینکاه من معدل دیپلم و پیشم خوب باشه . پیش تجربی . بدون مدرک زبان . چقدر احتمال داره پذیرش بگیرم؟
    در کشورهایی که شهریه میگیرند معدل تاثیر خاصی ندارد اغلب(غیر از موارد خاص مثل امریکا) در کشورهایی که امتحان میگیرند بازهم معدل خیلی نقش خاصی ندارد(ایتالیا و تا حدودی فرانسه البته فرانسه معدل نقش دارد ) در کشورهایی که شهریه نمیگیرند و امتحان به اون معنای کنکور مانند نیست ولی دوره های کالج و جمع بستن معدلها و .. دارند(مثل آلمان) معدل جزو مهمترین شرایط است و شاید مهمترین!

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    من اکثر مطالب رو خوندم ولي هنوز چند تا سوال تو ذهنم هست که ميخوام از دوستان مشورت بگيرم

ديپلم رياضي با معدل 18.10 و پيش معدل 12.50
    توان مالي براي هزينه هم نهايت 10000 $ تحصيل و 5000 $ براي زندگي و هزينه هاي جانبي
    کشور هاي زير رو بررسي کردم ( اگر اشتباه ميکنم تصحيح و راهنمايي کنيد)
    مجارستان خيلي گروون در مياد
    تحصيل به انگليسي در چين 2 سال آخرش باز هم زبان چيني هست
    ترکيه رو کامل بررسي کردم و شرايطش رو ميدونم امتحان يوس و sat
    هند که با دانشجويان پزشکي خارجي مشکل پيدا کرده و ميخواد ديپورت کنه ( ميگن حل شده ولي بعيد ميدونم)
    روسيه هم هزينه هاي جانبي اش زياده و هم خيلي سرده
    در رابطه با دانشگاه رم داروسازي به زبان انگليسي شنيدم با امتحان ورودي اگر کسي اطلاع داره بيشتر توضيح ميده
    من هر 2 تا از برادرم دندانپزشک هستند و کاملا با جو و محيط آشنا هستم
    من 29 سالمه فوق ليسانس مهندسي شيمي از دانشگاه اصفهان دارم معدل 15.50
    و تصميم دارم خارج از ايران داروسازي يا دندانپزشکي بخونم ( فقط همين دوتا)
    حتما مورد تاييد وزارت بهداشت باشه چون ميخوام برگردم ايران و نظام پزشکي بگيرم
    با اين شرايط و توضيحاتي که دادم دوستان پيشنهادشون چيه
    ممنون ميشم راهنمايي ام کنيد
    .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)