صفحه 8 از 88 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 879

موضوع: بهترین کشور جهت تحصیل در رشته دندانپزشکی

Member persiiian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دندانپزشکی

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور جهت تحصیل در رشته دندانپزشکی!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط muhammadinfo نمایش پست ها
    دوستان بحث رو شخصی نکنید لطفا!
    چشم اما کاش یک قانونی چیزی بود هر کسی تا اطلاعات دقیق نداره هرچی دوست داره تایپ نکنه.
    بخدا من بعضی صفحه ها که میخونم اعصابم خورد میشه.
    چون بعضی ها از بعضی کشورها اطلاعات در حد 20% دارند اما با نظر خودشون راهنمایی اشتباه می کنند که شاید مسیر زندگی کسی که
    سوال داشته یا قصد مشاوره و کمک از دیگران داشته عوض بشه. ادم باید بعضی مواقع تایپ کنه و حرفهای بقیه اصلاح کنه.
    شاد باشید
    هر وقت دیدی موندن و رفــتنت فرقی نمیکنه
    .
    .
    بــــرو.....

آقا من این پست اخری هست که میدم تو این تاپیک و فقط اینو بگم شما دید قدیمی داری و فکر میکنی دندانپزشکی فقط کار عملیه من اصلا اینطور فکرنمیکنم و 100 % باید فرد بیسشو داشته باشه و امروز دیگه 30 سال پیش نیست این حرف ها کهنه شده.
    راجع به اینکه چرا اینهمه فیلیپینی و هندی تو امریکا هستن علت اصلیش اینه که هندی ها که یک میلیارد ملت هستن و فیلیپینی ها هم جمعیت قابل توجهی دارن و هر دو این کشور ها از لحاظ کیفیت زندگی افتضاح هستن و ملتشون هر جا پیدا کنن میرن پس اگه تعدادشون زیاده دلیل بر سطح علمی بالاشون نیست و اتفاقا ایرانی ها که خیلی کم تر اپلای میکنن ولی سمت های خیلی بالا تو امریکا دارن رییس دپارتمان ها و افراد خاص و سطح بالا ایرانی هستن و من کسانی رو میشناسم که تو ایران رشد کردن و رفتن اونجا تخصص گرفتن و الان رییس بخش جراحی دانشگاه درجه 1 امریکایی شدن
    حالا من نظرمو یه بار دیگه میگم که نسل های بعدی بهتر تصمیم بگیرن و من هیچ تعصبی ندارم وگرنه کشور های دیگه رو نباید توصیه میکردم
    به نظر من اگه کسی توانایی این رو داره که در دانشگاه های امریکا و کانادا و استرالیا و دانشگاه های تاپ اروپا که حداقل جز این لیست http://www.shanghairanking.com/FieldMED2011.html هست قبول بشه خوب خیلی خوبه(اما امریکا و کانادا و استرالیا باز خیلی بهترن)
    وگرنه اگه نمیتونه تلاششو بکنه تو ایران قبول شه و بعد بره باز برای اون کشور های برای گرفتن تخصص و یا برای تطبیق ومهاجرت و اصلا من کشور های دیگه رو توصیه نمیکنم.
    راجع به اینکه انتقالی گرفتن هم نه اونهایی که اونجا مدرک گرفتن هم باید تکمیلی بخونن ایران و من اونها رو دیدم چندیدن مورد و بر اساس یک نفر حرف نمیزنم
    حالا شما خودت قضاوت کنکه من تعصب دارم رو ایران یا شما رو فیلیپین. باز حالا اگه فیلیپین دانشگاه تاپ داشت یه چیزی یا سطح زندگی خوب داشت.پ
    امیدوارم از دست من نارحت نشین من فقط دوست دارم نسل بعد ما بتونن بهتر تصمیم بگیرن و قله های بلند تری رو فتح کنن با رفتن به کشور های پیشرفته
    اگه من هم اطلاع دقیق ندارم خوب شما بیا یه دلیل بیار راجع به فیلیپین یه رفرنس بده ما قانع شیم تنها خوبی فیلیپین اینه که مثل آب خوردن پذیرش میده

رشته و دانشگاه
    دندانپزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    آقا من این پست اخری هست که میدم تو این تاپیک و فقط اینو بگم شما دید قدیمی داری و فکر میکنی دندانپزشکی فقط کار عملیه من اصلا اینطور فکرنمیکنم و 100 % باید فرد بیسشو داشته باشه و امروز دیگه 30 سال پیش نیست این حرف ها کهنه شده.
    راجع به اینکه چرا اینهمه فیلیپینی و هندی تو امریکا هستن علت اصلیش اینه که هندی ها که یک میلیارد ملت هستن و فیلیپینی ها هم جمعیت قابل توجهی دارن و هر دو این کشور ها از لحاظ کیفیت زندگی افتضاح هستن و ملتشون هر جا پیدا کنن میرن پس اگه تعدادشون زیاده دلیل بر سطح علمی بالاشون نیست و اتفاقا ایرانی ها که خیلی کم تر اپلای میکنن ولی سمت های خیلی بالا تو امریکا دارن رییس دپارتمان ها و افراد خاص و سطح بالا ایرانی هستن و من کسانی رو میشناسم که تو ایران رشد کردن و رفتن اونجا تخصص گرفتن و الان رییس بخش جراحی دانشگاه درجه 1 امریکایی شدن
    حالا من نظرمو یه بار دیگه میگم که نسل های بعدی بهتر تصمیم بگیرن و من هیچ تعصبی ندارم وگرنه کشور های دیگه رو نباید توصیه میکردم
    به نظر من اگه کسی توانایی این رو داره که در دانشگاه های امریکا و کانادا و استرالیا و دانشگاه های تاپ اروپا که حداقل جز این لیست http://www.shanghairanking.com/FieldMED2011.html هست قبول بشه خوب خیلی خوبه(اما امریکا و کانادا و استرالیا باز خیلی بهترن)
    وگرنه اگه نمیتونه تلاششو بکنه تو ایران قبول شه و بعد بره باز برای اون کشور های برای گرفتن تخصص و یا برای تطبیق ومهاجرت و اصلا من کشور های دیگه رو توصیه نمیکنم.
    راجع به اینکه انتقالی گرفتن هم نه اونهایی که اونجا مدرک گرفتن هم باید تکمیلی بخونن ایران و من اونها رو دیدم چندیدن مورد و بر اساس یک نفر حرف نمیزنم
    حالا شما خودت قضاوت کنکه من تعصب دارم رو ایران یا شما رو فیلیپین. باز حالا اگه فیلیپین دانشگاه تاپ داشت یه چیزی یا سطح زندگی خوب داشت.پ
    امیدوارم از دست من نارحت نشین من فقط دوست دارم نسل بعد ما بتونن بهتر تصمیم بگیرن و قله های بلند تری رو فتح کنن با رفتن به کشور های پیشرفته
    اگه من هم اطلاع دقیق ندارم خوب شما بیا یه دلیل بیار راجع به فیلیپین یه رفرنس بده ما قانع شیم تنها خوبی فیلیپین اینه که مثل آب خوردن پذیرش میده
    اگه شما اخرین پستت باشه من هم آخرین پستم هست که دیگه این قضیه تموم بشه:

در مورد قدیمی فکر می کنم: من گفتم 50% فرد باید هنر دندان پزشکی و کار عملی داشته باشه و 50% معلومات قوی اینو از هر استادی که قبول داری بپرس
    چون دندان پزشکی یک جور هنر دست و کار عملی در کنار معلومات فرد هست.

در مورد جمعیت که باید بگم فیلیپین بین 80 تا 90 میلیون هست که در حدود خودمون و اینکه میگی هرجا میرن باید بگم من حرف از کانادا امریکا زدم که این کشورها هرجا نیستن دوست عزیز من کار به کشورهای دیگه ندارم.
    اگزم بورد این کشورها پاس کردن ساده نیست خود شما بهتر از من می دونی.

در مورد اینکه بدون یک بار رفتن می گی کشور فیلیپین افتضاح هست باید بگم که هرچقد پول بدی آش میخوری اگه یکم خوب خرج کنید می تونید زندگی داشته باشی چه از لحاظ درس و چه تفریح که تو ایران تو 20 سال آینده نمی تونید داشته باشید...
    جای بد فیلیپین 10 برابر از ایران بدتره و جای خوبش 10 برابر از ایران بهتر....

دلیل برتری فیلیپن نسبت به دانشگاه آزاااااااد ایران:
    1: امکانات : شما در رشته دندون بدون امکانات خوب به هیج جا نمیرسید.
    2: بیمار: اینجا به راحتی میتونید بیمار پیدا کنید در دوران دانشجویی جوری که صبح تو صف جلو کلینیک دانشگاها نوبت می گیرن و خود شما میدونی که واقعا این نکته خوب هست که بیمار زیاد بیاد زیر دست دکتر در دوران دانشجویی
    3: زبان انگلیسی که دیگه گفتن نداره. شما 6سال با زبان انگلیسی درس میخونی و .....
    4:سکوی پرتاب بودن کشورهایی مثل فیلیپین و مالزی: اگه دانشگاه خوب انتخاب بشه و از روی تنبلی طرف دانشگاهای ضعیف نره برای ادم میتونه سکوی پرتاب خوبی باشه برای دوران تخصص یا کار در کشورهای تاپ.
    5:عادت کردن زندگی در محیط جدید و امادگی برای مهاجرت یا گرفتن ویزا کار.
    6:اگه دانشگاه خوب انتخاب بشه 100% از هر دانشگاه آزاد ایران بهتره شک نکنید ولی باید در تاپ5 فیلیپین باشه
    7:
    .
    .
    .
    ویرایش توسط persiiian : February 15th, 2012 در ساعت 04:48 AM
    .
    .
    بــــرو.....

نقل قول نوشته اصلی توسط persiiian نمایش پست ها

دلیل برتری فیلیپن نسبت به دانشگاه آزاااااااد ایران:
    1: امکانات : شما در رشته دندون بدون امکانات خوب به هیج جا نمیرسید.
    2: بیمار: اینجا به راحتی میتونید بیمار پیدا کنید در دوران دانشجویی جوری که صبح تو صف جلو کلینیک دانشگاها نوبت می گیرن و خود شما میدونی که واقعا این نکته خوب هست که بیمار زیاد بیاد زیر دست دکتر در دوران دانشجویی
    3: زبان انگلیسی که دیگه گفتن نداره. شما 6سال با زبان انگلیسی درس میخونی و .....
    4:سکوی پرتاب بودن کشورهایی مثل فیلیپین و مالزی: اگه دانشگاه خوب انتخاب بشه و از روی تنبلی طرف دانشگاهای ضعیف نره برای ادم میتونه سکوی پرتاب خوبی باشه برای دوران تخصص یا کار در کشورهای تاپ.
    5:عادت کردن زندگی در محیط جدید و امادگی برای مهاجرت یا گرفتن ویزا کار.
    6:اگه دانشگاه خوب انتخاب بشه 100% از هر دانشگاه آزاد ایران بهتره شک نکنید ولی باید در تاپ5 فیلیپین باشه
    7:
    .
    .
    .
    بحث سکوی پرتاب که خوده من که دانشگاه آزاد واحد تهران خوندم تونستم ویزای امریکا رو بگیرم و امتحان برد رو بدم در حین تحصیل و خیلی از سال بالایی های من الان در امریکا دارن یا تخصص میخونن یا دوره تکمیلی
    راجع به بیمار هم من هیچ وقت از بیرون دانشگاه بیمار نیاوردم و همیشه با جستجو تو خوده دانشگاه بیمار داشتم
    راجه به امکانات هم ببین امکانات آموزشی نمیگم عالیه اما کافیه ولی امکانات تحقیقاتی کمه ولی اونم دانشگاه نامه میداد و ما به راحتی از امکانات دانشگاه تهران و بهشتی استفاده میکنیم(البته بازم قابل قیاس با امریکا نیست امکانات)
    راجع به محیط انگلیسی زبانو عادت کردن به دوری از خانواده شاید حق با شما باشه اما اینم بدونید وقتی شما میرید یه کشور دیگه انرژی و هزینه زیادی میکنید و غالب افراد اونقدر توانایی ندارن که برای رفتن به کشور های پیشرفته بازم هزینه کنن
    و یه مورد دیگه هم هست من الان برام امریکا فراهمه اما دو دل هستم شاید در ایران ادامه بدم چون شرایط اونجوری که من دیدم بد نیست در ایران (حداقل برای رشته خودم) البته قابل مقایسه با امریکا نیست
    و من چون رشته جراحی فک و صورت رو میخوام ادامه بدم در امریکا تقریبا پذیرش گرفتن برای دندانپزشک خارجی غیر ممکنه(اکثرا یا شرط سیتیزنی دارن و یا شرط گذروندن دوره تکمیلی)
    اما واقعا کی از ایران میره فیلیپین بمونه ایران کجا فیلیپین کجا
    راجع به اینکه بهتره یا نه بچه بازی نیست که من بگم اینجا بهتره شما بگی اونجا باید یه رنکینگ بین المللی داشت.
    من هم اگه باز پست دادم چون در مورد دانشگاهم بود احساس وظیفه کردم توضیح دقیق بدم .
    فقط اینم بدونید وزارت بهداشت ایران تعداد خیلی خیلی زیادی از دانشگاه های کشور های اینجوری رو بی اعتبار کرده و حتی اونهایی هم که معتبره بازم وقتی برمیگردید ایران هزینه سنگین میگیرن ازتون و باید دوره تکمیلی بگذرونید در ایران حالا با این توضیحات امیدوارم دوستان بهترین راه رو برای زندگیشون انتخاب کنن.

رشته و دانشگاه
    دندانپزشکی

دوست عزیز من دیگه بیشتر از این در این مورد بحث نمی کنم. چون طرز فکر شما اصلا در راستای طرز فکر من نیست و بهتره هرکی دوست داره قضاوت کنه
    7..8 پست قبلی مارو بخونه خودش کلاه خودشو قاضی کنه که حق باکی هست.
    فقط اینو بگم که کسی که میره فیلیپین قصد زندگی همیشگی نداره و اینکه 1..2 منطقه خوب و اول شهر مانیل از لحاظ امکانات و ..... که انسان نیاز داره برای زندگی از
    هر نقطه ایران بهتره....
    و من حرفی که از موفقیت دانشجوهای فیلیپین در اگزم بورد زدم برای ادامه تحصیل که شما عرض کردی نبود من اگزم بورد برای گرفت لایسنز کار در ان کشورها که شامل امتحان کتبی و امتحان عملی هست و خود شما میدونی با معلومات م هنر بالا میشه پاس کرد....

شما می گید دانشگاه آزااااااادددد هر نقطه از ایران از تاپ 5 دانشگاهای فیلیپین بهتره که من اصلا قبول ندارم و دیگه بحث هم نمی کنم چون کسی که یکم خودش رو پستهای قبلی ما فکر کنه جواب میگیره.
    امیدوارم تو زندگیتون و آینده تحصیلی و شغلی موفق باشی دوست عزیز.
    بدرود
    ویرایش توسط persiiian : February 15th, 2012 در ساعت 07:53 PM
    .
    .
    بــــرو.....

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

درود
    میشه یه نفر لطفا یکی دوتا دانشگاه مطرح و درست حسابی تو فیلیپین بم معرفی کنه لطفا؟!والا یه نفرو میشناسم با دیپلم نفشه کشی کاردانش رفته دندون پزشکی میخونه اونجا!فکر میکردم کلن دانشگاههای جالبی نداره دیدم نظرات دوستان رو کنجکاو شدم.
    پیشاپیش ممنون
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

رشته و دانشگاه
    دندانپزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط ariaie نمایش پست ها
    درود
    میشه یه نفر لطفا یکی دوتا دانشگاه مطرح و درست حسابی تو فیلیپین بم معرفی کنه لطفا؟!والا یه نفرو میشناسم با دیپلم نفشه کشی کاردانش رفته دندون پزشکی میخونه اونجا!فکر میکردم کلن دانشگاههای جالبی نداره دیدم نظرات دوستان رو کنجکاو شدم.
    پیشاپیش ممنون
    سلام دوست عزیز
    جولب شما
    University of the Philippines
    Cebu Docror's University

خیلی ها از ایران میرند جاهای دیگه برای تحصیل اما تموم کردن تحصیل و پوزیشن بعد از تحصیل مهم هست. خیلی از ایرانیها میرن در بدترین دانشگاها اسم می نویسند که فقط درس پاس کنند این قضیه به فرد ربط داره و نباید گفت یک کشور ضعیف هست چون یک نفر فلان کارو کرده.

فیلیپین دانشگاه خوب داره دانشگاه خیلی خیلی خیلی ضعیف هم داره. این بستگی به اراده طرف داره کجا بره برای درس اسم بنویسه
    ویرایش توسط persiiian : February 16th, 2012 در ساعت 06:51 AM
    .
    .
    بــــرو.....

رشته و دانشگاه
    دندانپزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط ariaie نمایش پست ها
    درود
    پیشاپیش ممنون
    فراموش کردم که بگم معروفترین دندانپزشک عصر حاضر که یه جورایی پدر علم جراحی فک و صورت هست ( دکتر پیترسون ) لیسانس آموزش داشت و بعد رفت دانشکده دندان پزشکی و....
    یعنی هیچ ربطی نداره قبلا چی بودید اگه آدم تو خودش موفقیت تو یک رشته میبینه باید استارت بزنه اما قبلش باید خوب تحقیق کرد تا با رشته اشنا شه.
    .
    .
    بــــرو.....

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

سلام دوست عزیز
    جولب شما
    Cebu Docror's University
    .......
    فراموش کردم که بگم معروفترین دندانپزشک عصر حاضر که یه جورایی پدر علم جراحی فک و صورت هست ( دکتر پیترسون ) لیسانس آموزش داشت و بعد رفت دانشکده دندان پزشکی و....
    یعنی هیچ ربطی نداره قبلا چی بودید اگه آدم تو خودش موفقیت تو یک رشته میبینه باید استارت بزنه اما قبلش باید خوب تحقیق کرد تا با رشته اشنا شه.
    درود فراوان
    ممنون که وقت گذاشتید پاسخ دادید دوست عزیز. راستش چک کردم این دانشگاههایی که فرمودید رو تو هیچکدوم از رنکینگهایی که میشناختم نبود اسمشون. سایتشون رو چک کردم سایتها بسیار ضعیف و گنگ و اطلاعات کافی رو ندارن. یه جایی یکیشون آمار چاپ مقالات و کتبش رو داده بود آمار کل دانشگاه تقریبا در حد آمار یک دانشکده از یکی از دانشگاههای متوسط به بالای ایران هست. یه سرچ کوتاهی هم کردم ظاهرا خیلی فارغ التحصیل قوی ندارند نتونستم استادی چیزی پیدا کنم فارغالتحصیل از دانشگاهها بوده باشه البته کم سرچ کردم منتها معمولن اونایی که فارغ التحصیل زیاد دارن قوی خیلی راحت پبدا میشه.
    جسارتن شما خودتون تو یکی از این دانشگاه ها درس میخونید؟!یا آیا از چه منبع دیگه‌ای اطلاع دارید وضعیتشون خوبه؟!چون من نتونستم چیزی پیدا کنم.

درباره پاسخ دومتون فرمایشتون کاملا متین هست منتها بنده برای دانشگاهی که یک نفر ئانشجوی خارجی رو در یک رشته ای که هیچ ربطی به رشته قبلیش نداره بدون اثبات سطح علمی در یک مقطع دانشگاهی میپذیره تحت هبچ عنوان به عنوان یک دانشگاه درست حسابی نمیشمارم. (به قول شما همه جا دانشگاه دوزاری هست و بنده هم نمیدونم این فامیلمون چه دانشگاهی رفته)
    به علاوه امثال این بزرگی که فرمودید بسیار اندک هستن و اصولن دانشگاهها به امید معجزه با اثتثنایی بودن و بدون سابقه دانشجو رو نمیپذیرن مگر در موارد خیلی خاص(البته با توجه به تجربه شخصیم در روند اپلای اینو میگم)
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

سلام دوست عزیز
    جولب شما
    Cebu Docror's University

خیلی ها از ایران میرند جاهای دیگه برای تحصیل اما تموم کردن تحصیل و پوزیشن بعد از تحصیل مهم هست. خیلی از ایرانیها میرن در بدترین دانشگاها اسم می نویسند که فقط درس پاس کنند این قضیه به فرد ربط داره و نباید گفت یک کشور ضعیف هست چون یک نفر فلان کارو کرده.

فیلیپین دانشگاه خوب داره دانشگاه خیلی خیلی خیلی ضعیف هم داره. این بستگی به اراده طرف داره کجا بره برای درس اسم بنویسه
    طبق این لیست فقط دو تا دانشگاه معتبر داره فیلیپین
    http://edd.behdasht.gov.ir/uploads/178_281_motabar.htm
    اینکه دکتر پیترسون از امریکا رو با یه نفر که از فیلیپین مقایسه میکنید جالبه و اینو بدونید که ایشون حتما واحد های پیش نیاز رو پاس کردن و امتحان ورودی دادن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)