صفحه 84 از 88 نخستنخست ... 34747576777879808182838485868788 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 831 تا 840 , از مجموع 879

موضوع: بهترین کشور جهت تحصیل در رشته دندانپزشکی

Member
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

نقل قول نوشته اصلی توسط baharsh1982 نمایش پست ها
    سلام. اخیرا پاسخ دهی دوستان در اپلای ابراد کمتر شده. خواهش میکنم جوابی بدید. پیشاپیش ممنونم. من تو ایران فوق لیسانس دارم. رشته م در دبیرستان ریاضی فیزیک بوده با معدل بسیار بالا. دوست دارم رشته پزشکی رو تجربه کنم. باید برای تحصیل در اروپا اول از ایران یا از اروپا مدرک دیگری (مثل دیپلم علوم تجربی) بگیرم؟ حتی تو خود ایران هم اگر بخوام پزشکی بخونم باید اول مدرک تجربی بگیرم؟ دوم اینکه: شنیدم کشوری مثل المان برای پزشکی مدرک نمیده چون هر داشنجو فقزط برای این در پزشکی تحصیل میکنه که نهایتا در اتریش/المان/ یا سوییس مطب بزنه. بنابراین نیازی به مدرک نیست چون او تعهد میده مکه خارحج از این سه کشور کار نکنه. ایا درسته این شنیده من؟ خب پس چرا خیلیها در ایران روی تابلوشون نوشته شده دارای مدرک ....از المان؟ ایا ایران قبول میکنه این مدرک رو؟
    شما فوق لیسانس دارین . دوباره میخواین شروع کنید به پزشکی؟ چه حوصله ای! نیازی به گرفتن دیپلم تجربی نیست تو ایران هم نیازی به مدرک دیپلم تجربی نیست. در مورد المانم او چیزایی که گفتین برای موارد خاصه که تعهد میگیرن و این داستانا. در ضمن برای المان شما نیازمند قبولی پزشکی در رشته ی خودتون توی ایران هستید. مدرک زبان در سطح b1 المان هم نیازه که یک سالی وفت میگیره. پس بهتره به کشور دیگه ای فکر کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Emir_abz نمایش پست ها
    سلام
    من مي خوام دندانپزشكي خارج از ايران بخونم.
    همه بلاروس رو پيشنهاد مي كنن!
    خودمم ك تحقيق كردم ديدم كشوري به شرايط بلاروس آسوني نيست!
    فقط از امتحانش مطمعاً نيستم مي ترسم قبول نشم.
    و آيا مدركش مورد تاييد بين المللي هست؟ يعني كشور هاي مطرح جهان قبولش دارن؟
    و سالي حدود ٥٠-٦٠ ميليون با خرج زندگي كشوري هست پيشنهاد كنيم؟ ك قبولي ريسكش كمتر باشه. يعني راحت بتونم پذيرش بگيرم!!!!
    ممنون مي شم جواب بدين
    بلاروس قبلا مورد تایید ایران بود ولی به علت هجوم ایرانیا از تایید وزارت بهداشت خارج شد. امتحانشم چیز سختی نیست میشه قبول شد راحت. مدرک بلاروس یا هرجای دیگه اگه بخوای بعدش بری اتحادیه اروپا باید رجیستر کنی مدرکتو که ساده هم نیست. با این 50 60 تومن اوکراین و روسیه هم هستن که مورد تایید وزارت بهداشت ایرانم هستن.

نقل قول نوشته اصلی توسط DreamSkyBoy نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من کارشناسی ارشد مهندسی عمران دارم و سنم 27 هستش، تصمیم دارم که دندانپزشکی بخونم.
    فارغ از این مورد که ممکنه دیر باشه یا نه. میخواستم بپرسم ارزانترین کشوری که بشه به زبان انگلیسی ( با توجه به شرایط من که دیپلم ریاضی فیزیک دارم) در اون درس خوند و وزارت بهداشت اون رو قبول داشته باشه چه برای انتقال به داخل یا چه برای امکان کار در ایران کدام ها هستند؟ و شرایط و نحوه اقدام برای اونها چی هست؟
    اوکراین و چین فعلا ارزانترین کشورها هستند. با دیپلم ریاضی میتونید اقدام کنید مشکلی نیست. مورد تایید وزارت بهداشت ایرانم هست. اجازه کار توی این دوتا کشور ندارین.

نقل قول نوشته اصلی توسط saxon نمایش پست ها
    عرض سلام خدمت تمامي عزیزان.من حدالامکان سعي کردم حداکثر اطلاعات موجود در اين تاپيک رو مطالعه کنم.ولي باز هم به دلايل مختلفي از جمله گذر زمان که باعث تغيير در پذيرفتن يا نپذيرفتن مدارک توسط ايران و همچنين تغيير در هزينه ها ميشه و همچنين بالا بودن تعداد صفحات و پرسشها و پاسخها نتونستم به نتيجه ي درستي براي سوالم برسم.
    سوالم به صورت کاملا واضح اينه:
    بهترين کشور براي دندونپزشکي که هزينه ي ساليانه ي زندگي و شهريش روي هم حداکثر 40 ميليون بشه و به زبان انگلسي تدريس بشه و ايران هم مدرکشو قبول داشته باشه،کجاست؟
    کشورهای چین و اوکراین با هزینه ی شما جور درمیان.
    ویرایش توسط maxi1 : October 16th, 2017 در ساعت 02:44 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور جهت تحصیل در رشته دندانپزشکی

سلام دوستان،من ١٨ سالمه و ميخوام براي تحصيل در رشته دندانپزشكي برم خارج ، معدل ديپلم ١٩/٤ و زبان هم دارم ميخونم ، به نظرتون بهترين كشوري كه زبان انگليسي داشته باشه و ميتونم برم كجاس؟
    از نظر هزينه هم مشكلي نيست.

Member
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

نقل قول نوشته اصلی توسط NIMA2496 نمایش پست ها
    سلام دوستان،من ١٨ سالمه و ميخوام براي تحصيل در رشته دندانپزشكي برم خارج ، معدل ديپلم ١٩/٤ و زبان هم دارم ميخونم ، به نظرتون بهترين كشوري كه زبان انگليسي داشته باشه و ميتونم برم كجاس؟
    از نظر هزينه هم مشكلي نيست.
    اگه از نظر هزینه مشکلی ندارید به نظرم انگلستان بهترین گزینست. کانادا هم میتونید اقدام کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadjentel نمایش پست ها
    اگه از نظر هزینه مشکلی ندارید به نظرم انگلستان بهترین گزینست. کانادا هم میتونید اقدام کنید.
    به نظرتون كدومش بهتر و راحت تره؟
    كانادا چون اقامت دائم و PR ميشه گرفت از اين لحاظ امتياز بزرگي داره
    انگليس هم همين طوره؟ ميشه بعد از تحصيل اقامت گرفت؟
    كدومش مزيت هاش بيشتره و بهتره؟
    با تشكر از وقتي كه ميگذاريد

دوستاني كه تجربه يا اطلاعاتي دارند: كلا بهتره از اول رفت خارج يا عمومي رو ايران خوند و بعد براي تخصص رفت خارج (مثلا كانادا) ؟
    تشـــــكر فـراوان
    ویرایش توسط maxi1 : October 23rd, 2017 در ساعت 11:03 PM

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط NIMA2496 نمایش پست ها
    دوستاني كه تجربه يا اطلاعاتي دارند: كلا بهتره از اول رفت خارج يا عمومي رو ايران خوند و بعد براي تخصص رفت خارج (مثلا كانادا) ؟
    تشـــــكر فـراوان
    سلام
    نظرها متفاوت است.به نظر من شما اگر همون اول کشور خوبی به زبان انگلیسی عمومی بگیرید و مصیبت طرح و تعهد را نداشته باشید بهتر است.
    درضمن کسی که عمومی ایران گرفته باشد نسبت به کسی که به زبان انگلیسی در دانشگاهی خوب عمومی گرفته باشد،شانس پذیرش تخصص کمتری دارد.

Junior Member

کشورهای چین و اوکراین با هزینه ی شما جور درمیان.[/QUOTE]

دندان پزشکی اوکراین مورد تایید ایران هست؟

Junior Member

سلام خسته نباشيد، كسي كه ديپلم فني داره چطوري ميتونه دندون بخونه؟ حتما بايد ديپلم تجربي بگيره؟ سريع ترين راه و بهترين راه براي گرفتن ديپلم تجربي چيه؟ لطفا جواب بديد خيلي ضروريه! ممنونم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Nooshin123 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشيد، كسي كه ديپلم فني داره چطوري ميتونه دندون بخونه؟ حتما بايد ديپلم تجربي بگيره؟ سريع ترين راه و بهترين راه براي گرفتن ديپلم تجربي چيه؟ لطفا جواب بديد خيلي ضروريه! ممنونم
    سلام
    حتما باید دیپلم تجربی بگیرید،بعضی از کشورها با ریاضی هم میشه.
    برای گرفتن دیپلم تجربی باید برید آموزش و پرورش شهرتون اونجا کاملا راهنماییتون میکنن.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور جهت تحصیل در رشته دندانپزشکی!!!

سلام
    ممکه در مورد دندانپزشکی مجارستان اطلاعات بیشتری برای من ارسال کنید؟ با پساس فراوان

Junior Member

سلام خدمت اساتید گرامی.
    میخواستم بدونم با سالی حدود 100 میلیون بهترین جای دندان پزشکی کجاست؟
    1- دیپلم ریاضی دارم.
    2- هنوز مدرک زبان ندارم ولی با زبان انگلیسی میخوام بخونم.
    3- فرآیندش تقریبا قدر طول میکشه؟
    4- متاهل هستم. درمورد همسر و خانواده هم بتونین توضیح بدین ممنون میشم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)