صفحه 87 از 88 نخستنخست ... 37777879808182838485868788 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 879

موضوع: بهترین کشور جهت تحصیل در رشته دندانپزشکی

Member SASOLO آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food science and technology

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور جهت تحصیل در رشته دندانپزشکی

سلام دوستان، برای کسی که دندانپزشکی خونده و باید طرح بگذرونه امکان اقدام برای تخصص خارج از کشور وجود داره؟ وثیقه باید گذاشت؟ ممنون میشم کسی اطلاع داره راهنمایی کنه.

چرا دندانپزشکی انگلیس لیسانسه ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

دوستان به علت وضع نابسمان ارز و قطع شدن ارز دانشجویی تحصیل رشته های علوم پزشکی فقط و فقط یک جیب پرپول میخواد! اگر لیست وزارت بهداشت رو در نظر بگیریم تنها کشورهایی میشه رفت که هزینه ی بالای 1 میلیارد تومان دارند.
    موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستان... من کارشناسی مهندسی پزشکی و ارشد برق دارم خیلی مایلم الان از اول شروع کنم دندون بخونم. آیا امکانش هست؟ میشه فاند و فول فاند گرفت؟ حقیقتش هیچ اطلاعی از شرایط تحصیل دندونپزشکی ندارم ممنون میشم راهنماییم کنید...

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط aaram1 نمایش پست ها
    سلام دوستان... من کارشناسی مهندسی پزشکی و ارشد برق دارم خیلی مایلم الان از اول شروع کنم دندون بخونم. آیا امکانش هست؟ میشه فاند و فول فاند گرفت؟ حقیقتش هیچ اطلاعی از شرایط تحصیل دندونپزشکی ندارم ممنون میشم راهنماییم کنید...
    سلام
    بله امکان هست. رشته های درمانی فاند ندارند. با هزینه خودتون باید تحصیل کنید. دانشگاه با کیفیت و ارزان به نسبت و تایید داخل و تقریبا ممکن برای شما، دانشگاه های آلمان و ایتالیا هست. زبان هر کشور باید بدونید و کلاس آلمانی و ایتالیایی در ایران وجود داره ولی کلاس سوئدی مثلا خیلی رایج نیست. فقط رویکرد سفارت آلمان به سن داوطلب اطلاع دقیق ندارم. موفق باشید

Moderator
    ummm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medicine

سلام
    دوستمون فرمودن،شما فول فاند هیچ جا نمیتونی بری برای رشته های علوم پزشکی،کشوری مثل ایتالیا هست که آزمون IMAT داره که خوب قبولی توی اون خیلی خیلی سخت هست!!
    ولی اگه قبول بشید هزینه خیلی پایین هست،کشوری مثل ترکیه هم هست که خب باید به زبان ترکی بخونید چون کورس های انگلیسیش ظرفیت خیلی محدود هست!
    کشوری مثل فیلیپین هست که 6 سال مدت زمانش هست ،اما این رو باید در نظر بگیرید که لیست جدید وزارت بهداشت تا 1-حداکثر2ماه دیگه میاد و احتمال اینکه از تایید در بیاد این کشور خیلی بالاست.
    کشوری مثل مجارستان هست که سالی حداقل باید 16K دلار بدید فقط برای Fee دانشگاه!
    کشوری مثل روسیه هست که الان دیگه فقط کورس زبان روسی اون مورد تایید هست.. و متاسفانه کورس زبان انگلیسیش دیگه تایید نیست.
    کشور هند هم که آزمون نیت داره.
    کلا شما اگه بخوای از کشور خارج بشی برای تحصیل در رشته های زیر گروه پزشکی،باید تمکن مالی بسیار بالایی داشته باشی که اگه دیدی دلار شد 40 هزارتومن،بازم بتونید از عهدش بربیاید،باید همیشه دست بالا حساب کنید ،مثلا دوستای من نباشید که میگفتن حالا میریم خدا بزرگه! الان هم متاسفانه دست از پا درازتر دارن برمیگردن چون نتونستن از عهده هزینه ها بربیان،و از طرفی از سال 2019 به بعد هم دیگه نمیشه که بعد از 36 واحد انتقالی گرفت،پس خیلی باید مراقب باشید.
    موفق باشید.
    زندگی مثل پانتومیم میمونه حرف دلت رو به زبون بیاری باختی!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ummm نمایش پست ها
    سلام
    دوستمون فرمودن،شما فول فاند هیچ جا نمیتونی بری برای رشته های علوم پزشکی،کشوری مثل ایتالیا هست که آزمون IMAT داره که خوب قبولی توی اون خیلی خیلی سخت هست!!
    ولی اگه قبول بشید هزینه خیلی پایین هست،کشوری مثل ترکیه هم هست که خب باید به زبان ترکی بخونید چون کورس های انگلیسیش ظرفیت خیلی محدود هست!
    کشوری مثل فیلیپین هست که 6 سال مدت زمانش هست ،اما این رو باید در نظر بگیرید که لیست جدید وزارت بهداشت تا 1-حداکثر2ماه دیگه میاد و احتمال اینکه از تایید در بیاد این کشور خیلی بالاست.
    کشوری مثل مجارستان هست که سالی حداقل باید 16K دلار بدید فقط برای Fee دانشگاه!
    کشوری مثل روسیه هست که الان دیگه فقط کورس زبان روسی اون مورد تایید هست.. و متاسفانه کورس زبان انگلیسیش دیگه تایید نیست.
    کشور هند هم که آزمون نیت داره.
    کلا شما اگه بخوای از کشور خارج بشی برای تحصیل در رشته های زیر گروه پزشکی،باید تمکن مالی بسیار بالایی داشته باشی که اگه دیدی دلار شد 40 هزارتومن،بازم بتونید از عهدش بربیاید،باید همیشه دست بالا حساب کنید ،مثلا دوستای من نباشید که میگفتن حالا میریم خدا بزرگه! الان هم متاسفانه دست از پا درازتر دارن برمیگردن چون نتونستن از عهده هزینه ها بربیان،و از طرفی از سال 2019 به بعد هم دیگه نمیشه که بعد از 36 واحد انتقالی گرفت،پس خیلی باید مراقب باشید.
    موفق باشید.

سلام ممنون از توضیحاتتون. دنبال انتقالی نیستم اطلاع نداشتم به هیچ وجه بورس نداره و بدون تمکن مالی نمیشه... داخل کشور هم کسی که مدرک دانشگاهی داره با کنکور هم قبول بشه فقط پردیس میتونه بره...
    فکر میکردم شاید شرایط خاص داشته باشه مثل فنلاند که یه سری دانشگاه هاش (برای رشته های مهندسی شنیده بودم) انگار بدون شهریه است...

Moderator
    ummm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medicine

سلام ممنون از توضیحاتتون. دنبال انتقالی نیستم اطلاع نداشتم به هیچ وجه بورس نداره و بدون تمکن مالی نمیشه... داخل کشور هم کسی که مدرک دانشگاهی داره با کنکور هم قبول بشه فقط پردیس میتونه بره...
    فکر میکردم شاید شرایط خاص داشته باشه مثل فنلاند که یه سری دانشگاه هاش (برای رشته های مهندسی شنیده بودم) انگار بدون شهریه است...
    خواهش میکنم، بدون تمکن مالی هیچ کس از کشور خارج نمیشه برای زیرگروه پزشکی..
    داخل کشور هم بله فقط پردیس میتونه بره و البته آزاد رو هم من شنیدم میشه رفت.
    رشته های مهندسی کلا بحثشون جدا هست.

سلام دوستان . ممکنه منو راهنمایی کنید. من میخوام از ابتدا تو یکی از دانشگاه های مورد تایید ایران در ترکیه دندانپزشکی بخونم .اولا میخواستم بدونم با توجه به عدم امکان کار دندانپزشک در ترکیه ، در صورت برگشت به ایران ، امکان کار در بیمارستانها و کلینیک های خصوصی به چه صورت است؟ایا باید ازمون مجدد در ایران داده شود؟ایا سنگ دیگه ای جلوی پا میندازن؟
    و دوم اینکه از دانشگاههای ترکیه برای ادامه تحصیل تخصص برای رفتن به کانادا و استرالیا چه شرایطی وجود دارد؟

Moderator
    ummm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط behnaz1369 نمایش پست ها
    سلام دوستان . ممکنه منو راهنمایی کنید. من میخوام از ابتدا تو یکی از دانشگاه های مورد تایید ایران در ترکیه دندانپزشکی بخونم .اولا میخواستم بدونم با توجه به عدم امکان کار دندانپزشک در ترکیه ، در صورت برگشت به ایران ، امکان کار در بیمارستانها و کلینیک های خصوصی به چه صورت است؟ایا باید ازمون مجدد در ایران داده شود؟ایا سنگ دیگه ای جلوی پا میندازن؟
    و دوم اینکه از دانشگاههای ترکیه برای ادامه تحصیل تخصص برای رفتن به کانادا و استرالیا چه شرایطی وجود دارد؟
    سلام،شما منظورتون تحصیل به زبان ترکی هست دیگه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)