صفحه 9 از 88 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 879

موضوع: بهترین کشور جهت تحصیل در رشته دندانپزشکی

Member persiiian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دندانپزشکی

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور جهت تحصیل در رشته دندانپزشکی!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط ariaie نمایش پست ها
    درود فراوان
    ممنون که وقت گذاشتید پاسخ دادید دوست عزیز. راستش چک کردم این دانشگاههایی که فرمودید رو تو هیچکدوم از رنکینگهایی که میشناختم نبود اسمشون. سایتشون رو چک کردم سایتها بسیار ضعیف و گنگ و اطلاعات کافی رو ندارن. یه جایی یکیشون آمار چاپ مقالات و کتبش رو داده بود آمار کل دانشگاه تقریبا در حد آمار یک دانشکده از یکی از دانشگاههای متوسط به بالای ایران هست. یه سرچ کوتاهی هم کردم ظاهرا خیلی فارغ التحصیل قوی ندارند نتونستم استادی چیزی پیدا کنم فارغالتحصیل از دانشگاهها بوده باشه البته کم سرچ کردم منتها معمولن اونایی که فارغ التحصیل زیاد دارن قوی خیلی راحت پبدا میشه.
    جسارتن شما خودتون تو یکی از این دانشگاه ها درس میخونید؟!یا آیا از چه منبع دیگه‌ای اطلاع دارید وضعیتشون خوبه؟!چون من نتونستم چیزی پیدا کنم.

درباره پاسخ دومتون فرمایشتون کاملا متین هست منتها بنده برای دانشگاهی که یک نفر ئانشجوی خارجی رو در یک رشته ای که هیچ ربطی به رشته قبلیش نداره بدون اثبات سطح علمی در یک مقطع دانشگاهی میپذیره تحت هبچ عنوان به عنوان یک دانشگاه درست حسابی نمیشمارم. (به قول شما همه جا دانشگاه دوزاری هست و بنده هم نمیدونم این فامیلمون چه دانشگاهی رفته)
    به علاوه امثال این بزرگی که فرمودید بسیار اندک هستن و اصولن دانشگاهها به امید معجزه با اثتثنایی بودن و بدون سابقه دانشجو رو نمیپذیرن مگر در موارد خیلی خاص(البته با توجه به تجربه شخصیم در روند اپلای اینو میگم)

سلام
    جدی؟ میشه بگی تو کدوم رنکینگ نگاه کردید؟
    http://www.webometrics.info/index.html
    برید اینجا و هر جای دیگه university of philippines سرچ کنید تو همه جا رنکش زیر 1000 هست
    تو این سایت که 753 هست.
    ایران هم قبولش داره.

بعد اینکه شما از رو چه منبعی میگید که امتحان نمیگیره؟ رو چه حصاب؟ رو حرف و گفته کی؟ایا 100% یا حتی 70% رو حرفت اطمینان داری دوست عزیز و گرامی من؟
    دوست عزیز با مستند صحبت کنید. میگید سرچ کردید چیزی نبوده؟ لینک سرچتون بزارید مثل من.

میگید امتحان ورودی نداره؟ با مدرک صحبت کنید دوست عزیز.
    این دانشگاه امتحان ورودی + امتحان زبان داره که سخت هم هست پزیرش گرفتن
    مدرک من هم سایت خود دانشگاه هست.

میگید رشته قبلیش هیچ ربطی نداره که باید بگم تو خود اروپا هم همینه شما تاپیکهای مربوطه بخونید.بعد از امتحانات مربوطه پزیرش میدن...
    میگید سرچ کردید و دیدید فارغ التحصیل قوی ندارند؟ خوب لینک یو ار ال سرچ برای ما اشتراک میزارید؟ چون من 100% مخالفم و
    در این مورد اطلاع قوی دارم.

من دانشجو اونجا هستم یا نیستم؟ اگه هستم که خیلی خوبه چون دانشگاه رنک زیر 1000 ادمیشن گرفتم اگه نباشم هم تلاش میکنم برم.
    خیلی خوبه تا اطلاع دقیقی در دستمون نداریم قضاوت نکنیم....
    هر وقت دیدی موندن و رفــتنت فرقی نمیکنه
    .
    .
    بــــرو.....

نقل قول نوشته اصلی توسط persiiian نمایش پست ها
    سلام
    برید اینجا و هر جای دیگه university of philippines سرچ کنید تو همه جا رنکش زیر 1000 هست
    تو این سایت که 753 هست.
    ایران هم قبولش داره.

بعد اینکه شما از رو چه منبعی میگید که امتحان نمیگیره؟ رو چه حصاب؟ رو حرف و گفته کی؟ایا 100% یا حتی 70% رو حرفت اطمینان داری دوست عزیز و گرامی من؟
    دوست عزیز با مستند صحبت کنید. میگید سرچ کردید چیزی نبوده؟ لینک سرچتون بزارید مثل من.

میگید رشته قبلیش هیچ ربطی نداره که باید بگم تو خود اروپا هم همینه شما تاپیکهای مربوطه بخونید.بعد از امتحانات مربوطه پزیرش میدن...
    میگید سرچ کردید و دیدید فارغ التحصیل قوی ندارند؟ خوب لینک یو ار ال سرچ برای ما اشتراک میزارید؟ چون من 100% مخالفم و

من دانشجو اونجا هستم یا نیستم؟ اگه هستم که خیلی خوبه چون دانشگاه رنک زیر 1000 ادمیشن گرفتم اگه نباشم هم تلاش میکنم برم.
    نمیدونم شما هنوز وارد این رشته شدین یا نه الان فیلیپین هستین یا نه
    اما دفاع از فیلیپین و کشور های مشابه در این فروم خیلی خیلی غیر عادیه وچرا به جای دفاع از همچین کشورهایی نمیاین روی گرفتن پذیرش از دانشگاه های تاپ اروپایی و امریکایی رو مورد بحث قرار بدین
    حالا من که خودم راجع به اروپا اطلاع دقیق ندارم اما امریکا رو میدونم محاله که بیاد به شخصی که واحد های پیش نیاز پزشکی و دندانپزشکی رو بگذزونه پذیرش بده اونم در حد لیسانس دیگه دیپلم نقشه کشی بماند
    اون دوستمون هم که میگه من چرا پست زیاد میدم اولا من در طول سه سال و نیم 500 تا پست دادم و ثانیا در این سایت کسانی هستن که در امریکا و کانادا دکتری گرفتن و الانم مشغول به کارن میان و به هم وطناشون اطلاع رسانی میکنن من هم اگه این چند روز پستام زیاد شده به علت اینکه منتظر اعزام به طرح هستم
    من فقط به اون کسانی که واقعا قصد دارن وارد این رشته بشه توصیه میکنم اگه قراره ایران بمونن که درس بخونن و کنکور بدن و دنبال اینجور کشور ها نرن و اگرم علاقه دارن برن کشور های دیگه واهداف بزرگتری دارن با تلاش بیشتر از کشور های خوبی که به کررات در پست هام اشاره کردم پذیرش بگیرن شما هم اگه دوست داری قدم مثبتی برداری روی کشور های پیشرفته کار کن خیلی از کسانیکه میرن به اون کشور ها نخبه میشن مثل دکتر ترابی نژاد رییس بخش اندو دانشگاه لوما لیندا کالیفرنیا که کتاب رفرنس هم ایشون داره و مایه افتخاره شاید خیلی از کسانی که با اطلاعات غلط میرن به کشور های درجه 2 و 3 پتانسیل رشد علمی به اون حد رو دارن و فقط به خاطر ضعف اطلاعات و یا ادرس های غلطتی که بعضی میدن تو مسیره اشتباه میفتن
    من جواب شما رو در پست های مکرر دادم خواهشا دیگه منو مورد خطاب قرار ندین چون شما مغلطه میکنی مثلا میگی چرا امریکا پرستار از فیلیپین گرفت خوب امریکا همیشه کمبود پرستار داشته و ما راجع به این صحبت نمیکنیم یا میفرمایید چرا از فیلیپین تعداد بیشتری در برد امریکا قبول میشن خوب چون تعداد بیشتری هم متقاضی داره
    مثلا از دانشگاه ما تعداد خیلی بیشتری از هر دانشگاه دیگه تو ایران تخصص میگیرن خوب این دلیل نمیشه که دانشگاه ما از شهید بهشتی بهتر باشه چون تعداد فارغالتحصیل های اونجا کمتره خوب کمتر هم قبول میشن
    از ایران هم نسبت به فیلیپین خیلی کمتر برای امریکا اقدام میکنن ولی اون هایی که وارد سیستم امریکا میشن خیلی موفق میشن و من اصلا سطح کلاس و پرستیژه علمی دکتر های ایرونی تو امریکا قابل مقایسه با فیلیپینی ها نمیدونم.
    خلاصه اگه من بخوام به هر پست شما جواب بدم یه کتاب باید بنویسم شما هر جور راحتی کسی هم که هم نظر منو میخونه هم شما قضاوت میکنه.
    دوسته من امیدوارم موفق باشی و در امریکا با هم هم دانشکده ای بشیم.
    ویرایش توسط dental.persian : February 17th, 2012 در ساعت 06:42 PM

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    اما دفاع از فیلیپین و کشور های مشابه در این فروم خیلی خیلی غیر عادیه وچرا به جای دفاع از همچین کشورهایی نمیاین روی گرفتن پذیرش از دانشگاه های تاپ اروپایی و امریکایی رو مورد بحث قرار بدین
    حالا من که خودم راجع به اروپا اطلاع دقیق ندارم اما امریکا رو میدونم محاله که بیاد به شخصی که واحد های پیش نیاز پزشکی و دندانپزشکی رو بگذزونه پذیرش بده اونم در حد لیسانس دیگه دیپلم نقشه کشی بماند
    اون دوستمون هم که میگه من چرا پست زیاد میدم اولا من در طول سه سال و نیم 500 تا پست دادم و ثانیا در این سایت کسانی هستن که در امریکا و کانادا دکتری گرفتن و الانم مشغول به کارن میان و به هم وطناشون اطلاع رسانی میکنن من هم اگه این چند روز پستام زیاد شده به علت اینکه منتظر اعزام به طرح هستم
    من فقط به اون کسانی که واقعا قصد دارن وارد این رشته بشه توصیه میکنم اگه قراره ایران بمونن که درس بخونن و کنکور بدن و دنبال اینجور کشور ها نرن و اگرم علاقه دارن برن کشور های دیگه واهداف بزرگتری دارن با تلاش بیشتر از کشور های خوبی که به کررات در پست هام اشاره کردم پذیرش بگیرن شما هم اگه دوست داری قدم مثبتی برداری روی کشور های پیشرفته کار کن خیلی از کسانیکه میرن به اون کشور ها نخبه میشن مثل دکتر ترابی نژاد رییس بخش اندو دانشگاه لوما لیندا کالیفرنیا که کتاب رفرنس هم ایشون داره و مایه افتخاره شاید خیلی از کسانی که با اطلاعات غلط میرن به کشور های درجه 2 و 3 پتانسیل رشد علمی به اون حد رو دارن و فقط به خاطر ضعف اطلاعات و یا ادرس های غلطتی که بعضی میدن تو مسیره اشتباه میفتن
    من جواب شما رو در پست های مکرر دادم خواهشا دیگه منو مورد خطاب قرار ندین چون شما مغلطه میکنی مثلا میگی چرا امریکا پرستار از فیلیپین گرفت خوب امریکا همیشه کمبود پرستار داشته و ما راجع به این صحبت نمیکنیم یا میفرمایید چرا از فیلیپین تعداد بیشتری در برد امریکا قبول میشن خوب چون تعداد بیشتری هم متقاضی داره
    مثلا از دانشگاه ما تعداد خیلی بیشتری از هر دانشگاه دیگه تو ایران تخصص میگیرن خوب این دلیل نمیشه که دانشگاه ما از شهید بهشتی بهتر باشه چون تعداد فارغالتحصیل های اونجا کمتره خوب کمتر هم قبول میشن
    از ایران هم نسبت به فیلیپین خیلی کمتر برای امریکا اقدام میکنن ولی اون هایی که وارد سیستم امریکا میشن خیلی موفق میشن و من اصلا سطح کلاس و پرستیژه علمی دکتر های ایرونی تو امریکا قابل مقایسه با فیلیپینی ها نمیدونم.
    خلاصه اگه من بخوام به هر پست شما جواب بدم یه کتاب باید بنویسم شما هر جور راحتی کسی هم که هم نظر منو میخونه هم شما قضاوت میکنه.
    من تا اندازه ای با نظر شما موافقم که خوبه نریم هر دانشگاهی تحصیل نکنیم ولی دلیل بر این نیست که جز امریکا و کشورهای غرب اروپا جای دیگه ای واسه تحصیل تو این رشته با کیفیت بالا پیدا نمیشه حتما خیلی جاها هستن که با صرف هزینه و تلاش مضاعف دانشجو خودش رو میتونه خیلی راحت به مدارج بالا برسونه مزایایی که دانشگاههای خارج از کشور داره امکانات بهتر نسبت به ایران تحصیل به زبان انگلیسی و دسترسی راحت تر به کشورهای همچون استرالیا امریکا و کانادا برای ادامه کار و تحصیل هستش.

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    من تا اندازه ای با نظر شما موافقم که خوبه نریم هر دانشگاهی تحصیل نکنیم ولی دلیل بر این نیست که جز امریکا و کشورهای غرب اروپا جای دیگه ای واسه تحصیل تو این رشته با کیفیت بالا پیدا نمیشه حتما خیلی جاها هستن که با صرف هزینه و تلاش مضاعف دانشجو خودش رو میتونه خیلی راحت به مدارج بالا برسونه مزایایی که دانشگاههای خارج از کشور داره امکانات بهتر نسبت به ایران تحصیل به زبان انگلیسی و دسترسی راحت تر به کشورهای همچون استرالیا امریکا و کانادا برای ادامه کار و تحصیل هستش.
    خوب شما باز نظرت منطقی تره فقط دوسته من شما تو یه پست کشور های شرق اروپا رو توصیه کردین خوب همه میدونن که از لحاظ علمی با کشور های اروپای غربی یا امریکایی و کانادایی قابل مقایسه نیست
    از لحاظ کاری هم و از لحاظ کیفیت زندگی پس چرا شما توصیه میکنید خوب حتما علتش هزینه کمتره و راحتی پذیرش ؟ خوب از لحاظ هزینه که دانشگاهای علوم پزشکی هستن تو کشور های اروپایی که جز تاپ های دنیا هستن و بعضا شهریه هم نمیگیرن
    چرا برای اونها اپلای نکنن مثلا فنلاند نروژ دانمارک وسوئد و یا هلند سویس و آلمان
    http://www.shanghairanking.com/FieldMED2011.html
    دوست دارم ملاکه شما رو برای انتخاب مجارستان بدونم؟
    بعد آقا من ضد آسیایی هم نیستم ژاپن و سنگاپور هم با دانشکاه های خوبی دارن

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

سلام
    تو این سایت که 753 هست.
    ایران هم قبولش داره.

دوست گرامی بنده هیچ مشکل شخصی با شما نداشته و ندارم و همچنین برخوردی هم با هم نداشتیم و دلیل نمیبینم انقد تند صحبت بشه توی این فروم به هر دلیلی
    هر رنکینگی اساس کاری داره که توی سایتش اعلام میشه. webometric تمرکز اصلیش روی رفرنسهایی هست که در وب یا مقالات الکترونیکی به دانشگاه مورد نظر داده میشه نه الزامن سطح علمی دانشکاه و اساتیدش. میتونید شرح مواردی رو که مورد سنجش قرار میده میتونید از اینجا ببینید. من times Higher edjucation و QS رو چک کردم

فکر میکنم سو تفاهمی شده باشه من گفتم که نمیدونم کدوم دانشگاه بوده که این فامیلمون درس میخونه منظورم این نبود که دانشگاهی که شما فرمودید اینطور هست پیج ادمیشنش رو دیدم و اینگونه نبود! منظورم این بود ممکنه دانشگاه دوزاریی بوده باشه کسی که ایشون رو پذیرفته. همچنین تاکید کردم پذبرش بدون اثبات سطح علمی از نظر من منطقی نیست و فکر نمیکنم از نظر شما هم باشه.

صحبتی که درباره تعداد مقالات کردم هم اینجا صفحه دانشگاه فیلیپین و اینحا کارنامه آمورشی دانشگاه شهید بهشتی هست.

برادر بنده برای تمام بچه های این فروم و همه کسانی که به هر نحو در پی پیشرفت در زندگانیشون هستند آرزوی پیروزی دارم. اگر هستید که پیروزتر باشید اگر نیستید هم امیدوارم تاپ 10 پذیرفته شید.

به هر صورت برای اطلاعاتی که دادید متشکر هستم و اگر صحبتی کردم که باعث سو برداشت شده پوزش میخوام
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

خوب شما باز نظرت منطقی تره فقط دوسته من شما تو یه پست کشور های شرق اروپا رو توصیه کردین خوب همه میدونن که از لحاظ علمی با کشور های اروپای غربی یا امریکایی و کانادایی قابل مقایسه نیست
    از لحاظ کاری هم و از لحاظ کیفیت زندگی پس چرا شما توصیه میکنید خوب حتما علتش هزینه کمتره و راحتی پذیرش ؟ خوب از لحاظ هزینه که دانشگاهای علوم پزشکی هستن تو کشور های اروپایی که جز تاپ های دنیا هستن و بعضا شهریه هم نمیگیرن
    چرا برای اونها اپلای نکنن مثلا فنلاند نروژ دانمارک وسوئد و یا هلند سویس و آلمان
    http://www.shanghairanking.com/FieldMED2011.html
    دوست دارم ملاکه شما رو برای انتخاب مجارستان بدونم؟
    بعد آقا من ضد آسیایی هم نیستم ژاپن و سنگاپور هم با دانشکاه های خوبی دارن
    ببینید این حرف شما کاملا منطقی ولی کسی مه قصدش واقعا کار تو زمینه دندانپزشکی و امرار معاش تو این زمینه مثل من باشه دیگه زیاد نمیاد به رنکینگ و تعداد مقالات و این چیزا فکر کنه در ضمن در حال حاضر این کشورها برای پذیرش و تحصیل پروسه سریعتر و کم دردسرتری دارند و کورسهاشون هم یه زبان انگلیسی برگزار میشه دقیقا بالعکس کشورهایی که شما نام بردید.از طرف دیگه چون این کشور جزو اتحادیه اروپا هست و از لحاز فاصله مکانی خیلی نزدیک به کشورهایی مثل آلمان و اتریش هست به راحتی میتونید در کلینیکهای این کشورها مشغول بشید.بنده خودم الان دارم داخل دانشگاه کورس آلمانی میگذرونم که به زبانشون اشنا بشم.

ببینید این حرف شما کاملا منطقی ولی کسی مه قصدش واقعا کار تو زمینه دندانپزشکی و امرار معاش تو این زمینه مثل من باشه دیگه زیاد نمیاد به رنکینگ و تعداد مقالات و این چیزا فکر کنه در ضمن در حال حاضر این کشورها برای پذیرش و تحصیل پروسه سریعتر و کم دردسرتری دارند و کورسهاشون هم یه زبان انگلیسی برگزار میشه دقیقا بالعکس کشورهایی که شما نام بردید.از طرف دیگه چون این کشور جزو اتحادیه اروپا هست و از لحاز فاصله مکانی خیلی نزدیک به کشورهایی مثل آلمان و اتریش هست به راحتی میتونید در کلینیکهای این کشورها مشغول بشید.بنده خودم الان دارم داخل دانشگاه کورس آلمانی میگذرونم که به زبانشون اشنا بشم.
    یعنی فقط مشکل زبان هست؟ مدرک شما رو ازوپای غربی هیچ نوع امتحان یا محدودیتی نمیگذاره؟ حالا شاید مجارستان چون عضو اتحادیه اروپا است اما اکراین و ارمنستان و روسیه و بلاروس و... که دیگه همین شرایط رو نداره درسته؟
    بعد یه نکته ای هم باید گفت اگر بخواهیم فقط از دید شرایط کاری نگاه کنیم امریکا و کانادا و استرالیا خیلی وضعشون بهتره و از لحاظ علمی هم دانشگاه های عالی دارن خوب به نظرتون بهتر نیست از اونجا ها پذیرش گرفتن؟ خوب درسته هزینه بیشتری هم داره و پروسه طولانی تر اما خیلی بعدش موقعیت بهتری میشه پیدا کرد موافقید؟
    ویرایش توسط dental.persian : February 18th, 2012 در ساعت 04:54 AM

رشته و دانشگاه
    دندانپزشکی

جناب دنتال . ببینید کی اول طرف مقابل ( بی مورد ) مورد خطاب قرار داد؟ من داشتم جواب اقای اریا میدادم که شما امدی میگی.....
    بعد هم این آخرین پستی هست که من در جواب شما میدم چون خودم هم اعصابم خورد میشه خدا وکیلی

دوست عزیز. جناب دکتر تاحالا با خودت فکر کردی چرا تو همه تاپیکها انقدر مخالف داری؟
    به خودت گفتی که شاید اطلاعاتت از کشورهای دشگه کم باشه و در حد کسی که اونجا بوده یا هست نباشه؟
    خدا وکیلی اطلاعاتت از کشوری مثل فیلیپین چقدر هست؟ در حد شنیده ها؟
    ایرانیهایی که میان فیلیپین بیشتر در دانشگاهای CEU , MCU درس می خوانند که خیلی سطح پایینی داره و متاسفانه تا پارسال مورد تایید وزارت بهداشت هم بوده امــــــــــــا دانشگاههایی مثل up هم هست که رنک زیر 1000 دارند و ایرانیهایی که واقعا میخوان درس بخونند میرن اونجا.
    من از شما سوال دارم و میخوام با منطق بگی برتری دانشگاه ازاد ایران نسبت به 2 دانشگاه اول فیلیپین که رنک زیر 1000 و 1500 دارند چی هست؟
    شما وقتی میخواهی پست بزارید میگید به نظر من.... من کاری به نظر خودم و شخص شما ندارم.. من نظر منطقی می خوام که رو آمار و دلایل علمی باشه.

برتری دانشگاه ازاد ایران نسبت به 2 دانشگاه اول فیلیپین که رنک زیر 1000 و 1500 دارند چی هست؟

_آیا رنک بهتری دارند؟
    _ آیا امکانات بهتری دارند؟
    _ آیا زبان پرفکت میشه و برای آینده طرف خوب هست؟

یا چی؟ میشه بگید تا این نکته تو ذهن من روشن بشه شاید طرز فکرم عوض کنم؟

===============
    یک نکته تو دلم موند بگم .. شما میگی کسایی هستند که از امریکا یا کانادا مدرک دکترا گرفتن آنلاین میشن و مردم راهنمایی میکنند و
    خواستم بگم شما تجربه خودت با کسی که سالها امریکا یا کانادا بوده یکی میدونید که تو همه فرومها دوست دارید مردم راهنمایی کنید؟
    شاید اون افراد کشورهای زیادی دور زده باشند و از خیلی چیزا اطلاع داشته باشند اما من و شما باید خودمون با اونا مقایسه کنیم؟
    فکر نمیکنید اگه اطلاعات من و شما محدود باشه امـــــــــــا به راهنمایی کردن ادامه بدیم شاید باعث تصمیم نادرست یک عزیز هموطن بشیم؟
    من خودم از 17 سالگی خارج از ایرانم و کشورای زیادی رفتم و چندتا کشور هم بالای 2سال زندگی کردم نمیگم اطلاعاتم زیاده اما خیلی چیزها
    خوب اطلاع دارم اما تا 100% نباشه نه دفاع میکنم نه رد. پس بدونید این بحث من با شما در مقایسه فیلیپین و دانشگاه آزاد ایران بدون دلیل نیست
    چون هردو مثل کف دستم میشناسم
    ویرایش توسط persiiian : February 18th, 2012 در ساعت 12:54 PM
    .
    .
    بــــرو.....

رشته و دانشگاه
    دندانپزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط ariaie نمایش پست ها
    دوست گرامی بنده هیچ مشکل شخصی با شما نداشته و ندارم و همچنین برخوردی هم با هم نداشتیم و دلیل نمیبینم انقد تند صحبت بشه توی این فروم به هر دلیلی
    هر رنکینگی اساس کاری داره که توی سایتش اعلام میشه. webometric تمرکز اصلیش روی رفرنسهایی هست که در وب یا مقالات الکترونیکی به دانشگاه مورد نظر داده میشه نه الزامن سطح علمی دانشکاه و اساتیدش. میتونید شرح مواردی رو که مورد سنجش قرار میده میتونید از اینجا ببینید. من times Higher edjucation و QS رو چک کردم

فکر میکنم سو تفاهمی شده باشه من گفتم که نمیدونم کدوم دانشگاه بوده که این فامیلمون درس میخونه منظورم این نبود که دانشگاهی که شما فرمودید اینطور هست پیج ادمیشنش رو دیدم و اینگونه نبود! منظورم این بود ممکنه دانشگاه دوزاریی بوده باشه کسی که ایشون رو پذیرفته. همچنین تاکید کردم پذبرش بدون اثبات سطح علمی از نظر من منطقی نیست و فکر نمیکنم از نظر شما هم باشه.

صحبتی که درباره تعداد مقالات کردم هم اینجا صفحه دانشگاه فیلیپین و اینحا کارنامه آمورشی دانشگاه شهید بهشتی هست.

برادر بنده برای تمام بچه های این فروم و همه کسانی که به هر نحو در پی پیشرفت در زندگانیشون هستند آرزوی پیروزی دارم. اگر هستید که پیروزتر باشید اگر نیستید هم امیدوارم تاپ 10 پذیرفته شید.

به هر صورت برای اطلاعاتی که دادید متشکر هستم و اگر صحبتی کردم که باعث سو برداشت شده پوزش میخوام

سلام. من رو هم اگه تند رفتم ببخشید. دلیل تند رفتنم پست شما نبود من از خوندن پست یک نفر دیگه عصبانی شده بودم و بعد از جواب دادن ان سریع به پست شما جواب دادم که به همین دلیل نوع نگارش و تایپ بد شد. ببخشید در کل هر کشوری دانشگاه خوب و بد داره.
    امیدوارم موفق باشی دوست عزیز
    ویرایش توسط persiiian : February 18th, 2012 در ساعت 02:05 PM
    .
    .
    بــــرو.....

برتری دانشگاه ازاد ایران نسبت به 2 دانشگاه اول فیلیپین که رنک زیر 1000 و 1500 دارند چی هست؟

_آیا رنک بهتری دارند؟
    _ آیا امکانات بهتری دارند؟
    _ آیا زبان پرفکت میشه و برای آینده طرف خوب هست؟

یا چی؟ میشه بگید تا این نکته تو ذهن من روشن بشه شاید طرز فکرم عوض کنم؟
    م
    چون با منطق پرسیدین جوابتو میدم اما خواهشا هی کش نیدین موضوع رو
    1-دانشجوهایی که میان آزاد دندانپزشکی میخونن اکثرا صلاحیت وارد شدن به این رشته رو دارن و اکثرا هم در دانشگاه های دولتی پزشکی و دارو در شهرستان ها قبول شدند اما کسانی که فیلیپین ادمیت میکنه رو که دوستان به یه مورد اشاره کردند
    2-از لحاظ امکانات آموزشی چیزی کم نداره اما نمیدونم شاید دانشگاه فیلیپین اون 2 تا رو که وزارت بعداشت تایید کرده خوب باشن و از لحاظ اساتید و .. هم واقعا خوبه
    3-کاملا میشه از دانشگاه آزاد به عنوان سکوی پرتاب استفاده کرد و تعداد زیادی از فارغ التحصیل های سال بالای ما الان امریکا هستن
    4-زبان هم که دسته خودته میتونی روش کار کنی خارج دانشگاه ولی اخه شما فکر کردید اونی که فیلیپین میخونه زبانش خوب میشه؟ والا چند تایی که من دیدم اصلا اینطوری نشدن
    5-خروجی های دانشگاه های فیلیپین رو دیدم خیلی سطح علمیشون پایین بود(البته شاید دانشگاه های بد بودن) اکثرا هم میان ایران دیگه نمیتونن وارد تخصص بشن یعنی به زور همون مدرک عمومی رو تطبیق میدن اما دانشگاه ما بیشترین تعداد قبولی تخصص رو داره(شاید به دلیل تفاوت سیستم آموزشی باشه اما اینجا نمیتونن اداپیته بشن ووارد دوره های تخصصی بشن)
    6- مدرکت تو کشوره خودت معتبره و نیاز نیست دوباره بیای ایران تکمیلی بخونی و هزینه سنگین بکنی(چون برات خوشایند باشه یا نه اکثر کسانی که میرن اینجور کشور ها برمیگردن ایران و توانایی علمی رفتن به امریکا روپیدا نمیکنن)
    7-بودجه اکثر دانشجوها اونقدر زیاد نیست که هم بخوان 6 سال هزینه تحصیل و زندگی در فیلیپین رو بپردازند هم بعد توان مالی رفتن به امریکا رو داشته باشن پس بهتره متمرکز عمل کنن
    میدونی دوست عزیز من حرفه حسابه اصلیم اینه چرا فیلیپین؟ خوب وقتی اینهمه کشور بهتر هست چرا فیلیپین اگر هم واقعا دغدغه رنک هست آقا آزاد نخون درس بخون برو دانشگاه تهران اگرم میخوای بری خارج برو تاپ 100 دنیا و چه بهتر بری کشور هایی که وضعیت زندگی بهتری دارن مثل امریکا
    این رنک هم که دادین برای ارزیابی ویسایت دانشکاه ها ئ تعداد ریفر هاست پس نمیتونه ملاک خوبی باشه شما رنکی دارید که رشته های علوم پزشکی کل دانشگاه های دنیا رو زده باشه لز لحاظ تاپ بودن از همه لحاظ؟مثلhttp://www.shanghairanking.com/ جامع باشه
    فیلیپین جای زندگی هست به نظره شما؟یا دانشگاهاش خیلی مطرحه؟

من کاملا موافق رفتن و تحصیل کردن در خارج از کشورم اما به شرطی که ارزششو داشته باشه نه اینکه 1% هم امکان نداشته باشه بری در اون کشور بمونی
    ویرایش توسط dental.persian : February 18th, 2012 در ساعت 04:18 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)