صفحه 43 از 44 نخستنخست ... 333435363738394041424344 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 433

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت مالزی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت مالزی

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrezahb نمایش پست ها
    درود به شما دوستان. من کارشناسی ساخت و تولید دارم و میخوام واسه ارشد آفر بگیرم. من دوره های ایلتس میرم و اگر نمره مناسب در ایلتس نگیرم یعنی افر نمیده دانشگاه ؟ لطفا راهنمایی کنید
    با سلام. دانشگاه های مالزی خیلی خلوت شدن چون ایرانیها دیگه اونجا خیلی نمیرن سالهای پیش هر دانشگاه هر سال چهل تا شصت تا دانشجوی ایرانی میگرفت سال گذشته آمار دانشگاه UTM چهار نفر بود سه تا دکتری و یه مستر پس متقاضی کمتر امکان گرفتن پذیرش رو بیشتر میکنه و ممکنه دانشگاه شما رو پذیرش کنه اما با قطعیت میگم که با گرفتن ایلتس تو ایران تو وقت و هزینه بسیار بسیار صرفه جویی میکنید چون واقعن ارزش نداره که شما دو سه ترم زبان تو مالزی با شهریه گزاف بخونید بعد شروع کنید رشته خودتون رو ادامه بدید و دیگه اینکه نمره تافل یا ایلتس خوب در واقع پذیرش شما رو تضمین میکنه چون من هم معدلم پایین بود هم رزومه خوبی نداشتم اما پذیرش گرفتم. موفق باشید.

با سلام
    من قراره برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه برم مالزی. نامه معرفی وزارت علوم رو باید ببرم سفارت تا برای ویزا اقدام کنم. میدونید چند روز طول میکشه تا ویزا رو بدن؟ و اینکه چه مدارکی لازم دارم واسه این کار؟ و اگر همسرم به عنوان همرا برای من بخواد بیاد، ترجمه شناسنامه لازم داریم؟ اون چه مدارکی میخواد و ویزای اون چقدر طول میکشه؟

Junior Member

سلام دوستان کسانی که سفارت اخیرا رفتند میشه تجربشون رو اشتراک بگذارند؟ من شهرستان هستم و برای SEV باید برم ولی از اول عید تا امروز که ۱۵ فروردین هست تلفن جواب نمیدن می خواستم بدونم شماره عوض شده یا کلا هنوز توی تعطیلات هستند؟ بعدش اینکه امکانش هست اگه کسی دیر کرده باشه ویزای Single Entry اش رو زودتر آماده کنند؟ مطمئن نیستم برای چه تاریخی بلیط پرواز بگیرم. ممنون

من با این شماره ها تماس گرفتم:

(+9821) 2204 6873
    (+9821) 2621 9055
    (+9821) 2621 9056

Junior Member

دوستان با مراجعه حضوری متوجه شدم که اخیرا (۱ مارچ ۲۰۱۶ ) آدرس سفارت و شماره تلفن اش عوض شده و داخل سایتشون هم اعلام نشده. گفتم مشخصات جدید رو اینجا بگذارم که اگه شما هم مثل من از شهرستان میاید براتون دردسر نشه:

شهرک غرب. فاز ۴. بلوار ایوانک. خیابان زرافشان شمالی. کوچه دوم. پلاک ۲۵
    شماره تلفن: ۰۲۱۸۸۰۷۲۴۴۴

Junior Member

سلام دوستان، کسی میدونه پروسه گرفتن ویزای کاری از سفارت مالزی در تهران چقدر طول میکشه؟

کسی میدونه اگه پذیرش با فاندکامل داشته باشیم، بازم باید به سفارت نامه ی تمکن مالی نشون بدیم یا نه؟
    تاریخ ساخت پروفایل و ورود به پول: 18/04/2019
    تاریخ دریافت (ITA) دعوتنامه: 01/05/2019
    مدیکال و بایومتریک: 04/07/2019

Junior Member

سلام دوستان
    براي گرفتن single entery visa از سفارت مالزي حضور خود دانشجو الزاميه يا اينكه ميتونم Val و مدارك ديگه رو به نزديكان بديم كه ببرن سفارت؟ ممنون ميشم زود پاسخ بدين

نقل قول نوشته اصلی توسط cancel140 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    براي گرفتن single entery visa از سفارت مالزي حضور خود دانشجو الزاميه يا اينكه ميتونم Val و مدارك ديگه رو به نزديكان بديم كه ببرن سفارت؟ ممنون ميشم زود پاسخ بدين
    این واسه من هم سوال بود، طبق تجربه قبلی یادم هست که متقاضی باید یک فرمی رو پر و امضا کنه.

اینکه چقدر سخت گیر هستند رو نمیدونم.
    تاریخ ساخت پروفایل و ورود به پول: 18/04/2019
    تاریخ دریافت (ITA) دعوتنامه: 01/05/2019
    مدیکال و بایومتریک: 04/07/2019

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kasra1366 نمایش پست ها
    این واسه من هم سوال بود، طبق تجربه قبلی یادم هست که متقاضی باید یک فرمی رو پر و امضا کنه.

اینکه چقدر سخت گیر هستند رو نمیدونم.

نه به سفارت زنگ بزنید راهنمایی میکنند لازم به حضور دارنده پاسپورت در سفارت نیست

Junior Member hoseinjj آواتار ها

این بخش Letter of Eligibility برای گرفتن ویزا که فقط برای ایران و سودان ! میخوان چیه ؟

Letter of Eligibility
    You are required to upload a ‘Letter of Eligibility’ in PDF format if you are from
    IRAN or SUDAN (note: this is not required and will be hidden if you are a
    citizen of a country other than Iran or Sudan).
    Only God can judge me

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)