صفحه 35 از 44 نخستنخست ... 2526272829303132333435363738394041424344 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 433

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت مالزی

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت مالزی

دوستان من میخوام واسه 10 شهریور بلیط بگیرم. میخواستم بدون چند روزه ویزا رو صادر میکنن؟؟ و اینکه تو این چند روزی که تهران تعطیله سفارت هم تعطیله؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط a5403895 نمایش پست ها
    صدور ویزای مالزی چند روز طول می کشه؟
    10 الی 12 روز حداکثرش هست. به من که گفت یه هفته دیگه تماس بگیر

نقل قول نوشته اصلی توسط lions_london نمایش پست ها
    دوستان من میخوام واسه 10 شهریور بلیط بگیرم. میخواستم بدون چند روزه ویزا رو صادر میکنن؟؟ و اینکه تو این چند روزی که تهران تعطیله سفارت هم تعطیله؟؟
    دیروز که اونجا بودم یه چیزایی شنیدم ازشون وقتی که مسئولش با یکی دیگه صحبت میکرد، مبنی بر اینکه تعطیل هستن ولی اصلاً مطمئن نیستم درست شنیدم یا نه!
    در مورد هفته ی دیگه هم که تعطیلات عید فطر هست به من گفت فقط سه شنبه چهارشنبه هستیم که سه شنبه تماس بگیر و حتماً چهارشنبه بیا پاستو بگیر!

بنظرتون من سه شنبه برم سفارت تا هفته بعد بهم ویزا میدن؟

با سلام
    مدت زمان صدور ویزا 1 هفته هست حدوداً
    موفق باشی
    نقل قول نوشته اصلی توسط lions_london نمایش پست ها
    بنظرتون من سه شنبه برم سفارت تا هفته بعد بهم ویزا میدن؟

Member Pahlavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Highway-UPM

دوستان من حساب توی موسسه کارسازان آینده دارم حوصله انتقال یه روزه به سامان رو ندارم,سفارت روی عبارت bank corporation یا financial institute حساسه؟

سلام
    موسسه کارسازان آینده بعید میدونم گواهی انگلیسی بده و بعدش باید کلی علاف بشی واسه ترجمه رسمی
    ضمن اینکه تا جایی که من شنیدم وزارت خارجه گواهی های مالی غیربانکی رو تایید نمیکنه
    در مقابل بانک سامان گواهی رو به انگلیسی صادر میکنه که شما دیگه مستقیم میتونی ببریش سفارت
    البته اینا جدای از اینه که سفارت گواهی موسسه رو قبول کنه یا نه
    موفق باشی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pahlavi نمایش پست ها
    دوستان من حساب توی موسسه کارسازان آینده دارم حوصله انتقال یه روزه به سامان رو ندارم,سفارت روی عبارت bank corporation یا financial institute حساسه؟

Junior Member

دوستان توجه کنید ویزای توریستی مدت زمانش 15 روز هستش، بعضی از دوستان اشتباه اطلاع رسانی کردن گفتن همون 3 ماهه. عکس زیر رو ملاحضه بفرمایید:

ویزا برای ایرانیان
    من هم از سفارت پرسیدم و هم از دوستام که اخیرا وارد مالزی شدن ویزای توریستی همون سه ماه است...

من از upm پذیرش دارم.گرفتن ویزا از سفارت مالزی در ایران قبل از رفتن اجباریه یا فقط برای جریمه نشدن برای تبدیل ویزای توریستی به سوشیال؟؟؟؟سفارت تلفنی درست جواب نداد استرسی شدم من فقط 10 روز تا پروازم مونده و مشهد هستم....چیکار باید بکنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanrafati نمایش پست ها
    من از upm پذیرش دارم.گرفتن ویزا از سفارت مالزی در ایران قبل از رفتن اجباریه یا فقط برای جریمه نشدن برای تبدیل ویزای توریستی به سوشیال؟؟؟؟سفارت تلفنی درست جواب نداد استرسی شدم من فقط 10 روز تا پروازم مونده و مشهد هستم....چیکار باید بکنم؟
    دقیقشو نمیدونم ولی گویا جدیداً سختگیری های اعمال شده که همه توصیه میکنن حتماً قبل از رفتن ویزا بگیرین از سفارت. از طرفی با توجه به اینکه میگین 10 روز تا پروازتون مونده بعید میدونم فرصتی باشه که بتونین سفارت برین. چون طبق گفته خودشون این هفته تعطیل هستن کلاً! (متاسفانه منم که حدود 9 روز پیش درخواست ویزا داده بودم تا آخرین ساعات کاری روز پنجشنبه پیگیر بودم که قبل از تعطیلی پاسپورتمو ازشون تحویل بگیرم که گفتن آماده نیست و طی هفته آینده بخش تحویل پاسپورتها فعال هست!)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)