صفحه 39 از 44 نخستنخست ... 29303132333435363738394041424344 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 433

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت مالزی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت مالزی

سلام
    بچه ها کسی میدونه الان تو حسابمون باید چقدر باشه؟ 7 و نیم میلیون؟

اسپانسر هم داشته باشیم باید این نامه رو بدیم به سفارت؟

Junior Member

سلام
    من با ویزای توریستی اومدم مالزی ثبت نام دانشگاه کردم بعد اپرووالم اومد و گفتن باید ویزا سوشیال بگیری حالا سفارت مالزی یه ویزای سوشیال 3 ماهه به من داد اما توی فرودگاه به من گفتن باید از دانشگاه بیان دنبالت از داشگاه اومدن تا مهر ورود برام زدن تا 7 jun حالا دانشگاه هم پاسپورت منو هنوز نگرفته یعنی تا 7 jun کارم درست میشه یا باید خروج بزنم؟

سلام
    من یک سوال اساسی دارم
    همه پست ها رو تقربا خوندم و گیج شدم
    من نامه ویزا اپروالم اومده
    وکیلم گفته باید 7.5 میلیون پول بگذاری و پرینت یک ماهه ببری و مدارک پزشکی و نامه فارق التحصیلی لیسانست و ...
    این نامه فارق و التحصیلی اصلش نیست نامه ای دارم فقط مبنی بر اتمام تحصیلاتم چون سربازم اصلش رو نمیدهند که
    و این 7.5 مبلغ دقیقش هست ؟ بعد گرفتن ویزا میتونم بردارمش ؟
    این دیپازیت چیه ؟ من 750 دلار دادم به دانشگاه تا نامه اپروالم اومد ؛ همونه ؟
    و اینکه برام ویزای سوشیال میزنن یا تحصیلی یک ساله ؟ چون توی اپروالم زده یکساله و ...

Junior Member

کدوم دانشگاه پذیرش گرفتی؟ نامه مالی را که برای پذیرش میخواهند.اگه پذیرش گرفتی که نیازی به نامه و پول گذاشتن نیست.من 10 میلیون واریز کردم.پرینت حساب گرفتم.بعد همون لحظه برداشت کردم.واسه پذیرش از یو تی ام

سلام دوستان عزیز

من از دانشگاه ام ام یو افر گرفتم اما از اون جایی که من تا 5 روز دیگه سرباز میشم ممنون میشم کمکم کنید /

ایا من میتونم به عنوان توریست برم و در اونجا ویزا یک ساله بگیرم و برای دانشگاه اقدام کنم
    میشه راهنمایی کنید ؟
    واقعا نمیدونم چیکار باید بکنم چون سایت دانشگاه نوشته اصلا این کارو نکنید و به عنوان توریست نیاین
    اگر میشود کمکم کنید اصلا وقتی ندارم جایی شنیدم این قانون هنوز تصویب نشده
    چیکار باید بکنم ایا باید به کشور دیگر م بروم مثل دبی یا ..... ممنون میشم کمکم کنید

Junior Member

سلام
    اگر بخواهیم آزمایشات پزشکی را در ایران انجام دهیم آیا باید به آزمایشگاه به خصوصی برویم یا همه آزمایشگاهها مورد تایید هستند؟
    چه نوع آزمایشاتی باید بدهیم چون در فرمها به نوع آزمایشات اشاره نشده.

نقل قول نوشته اصلی توسط postpost نمایش پست ها
    سلام
    اگر بخواهیم آزمایشات پزشکی را در ایران انجام دهیم آیا باید به آزمایشگاه به خصوصی برویم یا همه آزمایشگاهها مورد تایید هستند؟
    چه نوع آزمایشاتی باید بدهیم چون در فرمها به نوع آزمایشات اشاره نشده.
    آزمایشگاه باید سربرگ انگلیسی داشته باشه تمام عنوان آزمایش ها نوشته شده خون و عکس x-ray قفسه سینه مالاریا و اعتیاد اگر اشتباه نکنم
    عمری دگر بباید بعد از فراق مارا، کاین عمر طی نمودیم اندر امیدواری

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhosein_1 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز

من از دانشگاه ام ام یو افر گرفتم اما از اون جایی که من تا 5 روز دیگه سرباز میشم ممنون میشم کمکم کنید /

ایا من میتونم به عنوان توریست برم و در اونجا ویزا یک ساله بگیرم و برای دانشگاه اقدام کنم
    میشه راهنمایی کنید ؟
    واقعا نمیدونم چیکار باید بکنم چون سایت دانشگاه نوشته اصلا این کارو نکنید و به عنوان توریست نیاین
    اگر میشود کمکم کنید اصلا وقتی ندارم جایی شنیدم این قانون هنوز تصویب نشده
    چیکار باید بکنم ایا باید به کشور دیگر م بروم مثل دبی یا ..... ممنون میشم کمکم کنید
    دوست عزیز از نظر قانونی می تونید با ویزای 3 ماه توریستی بیاید مالزی بعد اقدام کنید فقط باید جریمه بدید من با ویزای سوشیال اومدم چون شنیده بودم جریمه داره ولی اکثر دوستان ویزای توریستی داشتن و به مشکلی هم بر نخوردند.

ممنون از جوابت عزیز من الان یه پرواز چارتر گرفتم میخوام ویزا 3 ماه بگبرم بعد ویزام تبدیک کنم به 1 ساله حالا شما مطمانی منو نفرستن ایران بگن دوباره باید بیای اخه از این مالایی ها همهچی بر میاد

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhosein_1 نمایش پست ها
    ممنون از جوابت عزیز من الان یه پرواز چارتر گرفتم میخوام ویزا 3 ماه بگبرم بعد ویزام تبدیک کنم به 1 ساله حالا شما مطمانی منو نفرستن ایران بگن دوباره باید بیای اخه از این مالایی ها همهچی بر میاد
    دوست عزیز زنگ بزن به سفارت مالزی در ایران سوالتو بپرس تلفنی هم جواب می دن. اینم آدرس و شماره
    تهران، محمودیه، خیابان مقدس اردبیلی، خیابان الف، کوچه چنگیزی، پلاک 6تلفن: 22046873-021

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)