صفحه 6 از 44 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 433

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت مالزی

Member
    رشته و دانشگاه
    Malaysia

پیش فرض پاسخ : VISA

میشه اصلا اصل پذیرش رو نبریم و همون آفر بدون مهر و امضا رو قبول می کنند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

It is possible but you must pay the penalty when you want to apply for a student visa at uni.

Junior Member

by the way, I think you must hold a return ticket if you do not have offer letter.

Junior Member

in the kualalampour, they have issued a one-month visa. Althogh I had a 3-month visa from Malaysia Embassy in Tehran, They wanted to check my Offer Letter in Kualalampour. So keep it available with your Passport.

Junior Member

سلام
    من برای یه کورس 4 ماه توی مالزی اپلای کردم. حالا برای من یه ایمیل زندن و چندتا داکیومت توش هست. توی یکیشون نوشته که باید 1500 رینگت به همراه عکس و فتوکپی پاسپورت و کپی مدارک تحصیلی رو براشون پست کنم، بعد اونا برای یه آفر میفرستن که میتونم باهاش تقاضای ویزا بدم.
    در مرحله بعدش نوشته بعد از این کارا و تقاضای ویزای من اون به نامه تایید میفرستن که برم سفارت واسه clearance..
    میخواستم بدونم روال پذیرش و ویزا تو مالزی اینجوریه؟
    ممنون میشم منو کمک کنید...

ApplyAbroad Veteran

شما کدوم داتشگاه اپلای کردین؟ تا جایی که من میدونم ویزای مالزی نه clearance میخواد نه چیزه دیگه.1500 تا هزینه ثبت نام هست یا ویزا؟؟
    شما اگه آفر داشته باشی راحت میری سفارت تو تهران و بعد یه هفته هم ویزات آماده هست. حالا واسه چی اینجوری بهت گفتن،نمیدونم!
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya82
    شما کدوم داتشگاه اپلای کردین؟ تا جایی که من میدونم ویزای مالزی نه clearance میخواد نه چیزه دیگه.1500 تا هزینه ثبت نام هست یا ویزا؟؟
    شما اگه آفر داشته باشی راحت میری سفارت تو تهران و بعد یه هفته هم ویزات آماده هست. حالا واسه چی اینجوری بهت گفتن،نمیدونم!
    واقعيتش من واسه يه کورس 4 ماه ميخوام برم مالزی! (البته IELTS 6.5 دارم و واسه یه مشکل دیگه میخوام برم).. اینجا هم دانشگاه نیست موسسه آموزش زبان ESL هست. حالا تو اين فرمی که داده اينا رو نوشته:

Complete the International Student Enrolment Form and attach the following documents:
     7 pieces of passport-size photographs
     2 sets of photocopies of passport (Every page of the whole booklet – on A4 size paper)
     1 set photocopy of high school /college academic transcripts and certificates
     International student registration & processing fees of RM1,500.00
     Payment can be made through Cash, Bank Draft or Telegraphic Transfer payable to :-

3. Upon receiving your application form, documents and fees, we will send you the Letter of Acceptance and
    proceed with your student visa application in Malaysia.

4. When we receive the Malaysian Immigration Department approval (approximately 30 working days after
    submission of application), we will send you the approval letter for you to get clearance from the nearest
    Malaysian Embassy to you.

حالا نمیدونم چی کار باید بکنم؟ ??? ???

پ.ن: ببخشید من در مورد مالزی کاملا مشنگ هستم!

Junior Member

من وقتی با سفارت تماس گرفتم گفتن که میتونی با همون printed offer letter هم ویزا بگیری.حالا یه سوال داشتم.من وقتی با مسئول ثبت نام دانشگاه در ارتباط بودم گفت که عکس و کپی پاستو برام بفرست تا برات ویزای تحصیلی بگیرم.وقتی ازش پرسیم که مگه سفارت اینجا ویزای تحصیلی نمیده گفت که نه ویزایsocial میده.شما میگین که چی کار کنم؟باید برم سفارت ویزای social بگیرم؟هزینش چقدره؟هم ویزای تحصیلی هم social...

احسان من هیچ پولی برای گرفتن پذیرش ندادم ...خیلی عجیبه که اینا پول میگیرن بعد پذیرش میدن اونم برای دوره زبان...منم مثله تو همش فکر میکنم باید یهecoe هم بگیریم بدیم سفارت! ;D

International student registration & processing fees رو وقتی ازشون پرسیدم همون مسئوله ثبت نام بهم گفت میتونی اینارو حتی اومدی اینجا بدی.
    در مورده بنده 4 هم نمیدونم بچه های دیگه تجربشون تو این زمینه بیشتره ..من هم مثله خودت در مورده مالزی کاملا گیج میزنم....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط faryan

احسان من هیچ پولی برای گرفتن پذیرش ندادم ...خیلی عجیبه که اینا پول میگیرن بعد پذیرش میدن اونم برای دوره زبان...منم مثله تو همش فکر میکنم باید یهecoe هم بگیریم بدیم سفارت! ;D
    ممنون به خاطر جوابت. این کورس حدود 8000 رينگت میشه که نوشته 1500 تاشو میگیریم که مثلا مطمئن بشیم میای و اگه نیومدی بهت پس میدیم. ولی همانطوری که میدونی پول پس گرفتم تو ایران خیلی سخته!
    حالا الان براش ایمیل میزنم دوباره پرس و جو میکنمم...
    -----------
    براشون شرایط ویزا رو نوشتم و خواستم اگه میشه همونجا حساب کتاب کنیم باهم!

پ.ن: هرچه جلو اوزی ها زبونمون کوتاه، اينجا لاقل ميشه یه پزی داد!

Junior Member

من ايميل زدم و همچنين چيزي نوشته! به نظرتون درسته؟ ويزای توريستي رو از اينجا بگيريم چند روزه ميدن؟ ???

For your kind information, students from Korea, Japan and Saudi Arabia will be given 90 days tourist visa upon arrival. Tourist from Iran will be given either a 14-days visa, 30-days visa or sometimes a 90 days visa. Thus, if your tourist visa is valid for duration of 90-days, you can come to Malaysia and then apply for student visa with us. However, if your tourist visa is only for 14-days or 30-days, we will not be able to apply for you the student visa
    .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)