صفحه 7 از 44 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 433

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت مالزی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : VISA

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsantl
    من ايميل زدم و همچنين چيزي نوشته! به نظرتون درسته؟ ويزای توريستي رو از اينجا بگيريم چند روزه ميدن؟ ???

For your kind information, students from Korea, Japan and Saudi Arabia will be given 90 days tourist visa upon arrival. Tourist from Iran will be given either a 14-days visa, 30-days visa or sometimes a 90 days visa. Thus, if your tourist visa is valid for duration of 90-days, you can come to Malaysia and then apply for student visa with us. However, if your tourist visa is only for 14-days or 30-days, we will not be able to apply for you the student visa
    .
    من پریروز رفتم سفارت برای ویزا و توی فرم قسمت مدت درخواست ویزا من نوشتم 6 ماه(خیلی خوشحال بودم مثلا) بعد به من گفتن باید بنویسی مازیمم 2 ماه!من فکر میکنم این همون ویزای 2ماه social باشه که بعد از رفتن به مالزی باید خوده دانشگاه برامون ویزای تحصیلی بگیره...

برای تبدیل این ویزا به ویزای تحصیلی هم باید همون جریمه رو بدیم به دانشگاه؟چون مسئول ثبت نام چیزی درباره پول بابت ویزای دانشجویی بهم نگفت.فقط گفت کپی پاس و عکستو برام بفرست تا برات ویزای تحصیلی بگیرم...

کسی از بچه های اون طرف یا این طرف شاید بتونه کمک کنه...(من وسطه این دوتام! )

ApplyAbroad Veteran

من تا حالا خیلی در این مورد توضیح دادم! شما اگه از سفارت مالزی در ایران ویزا بگیرید مشمول جریمه نمیشید و با حدود بین 60-90 رینگت از طریق دانشگاه تقاضای ویزای دانشجویی میکنید.
    ولی اگه ویزای شما در فرودگاه مالزی صادر بشه که یک ویزای 3 ماه و social هست باید حدوده 550 رینگت جریمه بدید.
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

Junior Member

مرسی از جوابت...ولی چرا خوده سفارت مثل تمام دنیا خودش ویزای تحصیلی نمیده؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

سلام
    اگه بدون ویزا بیام ولی قبل از پرواز برم تقاضای ویزا بدم ولی نگیرمش می تونم بگم برام بفرستن تا 500rm جریمه نشم

Junior Member

ببخشید من این سوال رو دوباره میپرسم ولی واقعا گیج شدم..
    1- برای گرفتن ویزای social از تهران باید آفر داشته باشیم؟ 2- اگه با ویزای توریستی (مدتش سه ماه هست؟) بریم مالزی اونجا میتونیم به کمک دانشگاه اون رو تبدیل به ویزای دانشجویی کنیم؟

به نظرتون در حالتی که آفر نداری چه راههای هست واسه گرفتن ویزا؟ ??? ???

ممنون میشم راهنماییم کنید..

Junior Member

من دیدم کسایی که به صورت توریستی و با تور هم به مالزی میرن توی پاسپورتشون ویزای social نود روزه میزنه!
    با اینکه هیچکدوم از مدارک تحصیلی و مالی رو به سفارت ارائه نمیکنن!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science-Dalhousie

دوستان سلام
    مدت اعتبار پاسپورت چقدر بايد باشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Malaysia

[quote=majid.nasirinegad ]
    دوستان سلام
    مدت اعتبار پاسپورت چقدر بايد باشه؟

[/quote

پاسپورتی که حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشه

Junior Member

یه سوال داشتم در مورد تبدیل ویزا: اگه من با ویزای توریستی 3 ماه برم اونجا. و کلاسی که میخوام شرکت کنم توش یک ماه بعد از ورود من به مالزی شروع بشه، مشکلی نداره که یک ماه با ویزای توریستی باشم و بعد تبدیلش کنم به دانشجویی؟ میتونم قبل از شروع کلاسها (یک ماه قبلش) ویزای دانشجویی بگیرم خیالم راحت بشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Malaysia

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsantl
    یه سوال داشتم در مورد تبدیل ویزا: اگه من با ویزای توریستی 3 ماه برم اونجا. و کلاسی که میخوام شرکت کنم توش یک ماه بعد از ورود من به مالزی شروع بشه، مشکلی نداره که یک ماه با ویزای توریستی باشم و بعد تبدیلش کنم به دانشجویی؟ میتونم قبل از شروع کلاسها (یک ماه قبلش) ویزای دانشجویی بگیرم خیالم راحت بشه؟
    مشکلی نداره که یک ماه با ویزای توریستی باشم
    نه مشکلی نیست

میتونم قبل از شروع کلاسها (یک ماه قبلش) ویزای دانشجویی بگیرم خیالم راحت بشه؟
    برای ویزای دانشجویی باید از طریق دانشگاه اقدام کرد و تا زمانی که شما رسما دانشجو نباشی و ثبت نام نکردید خبری هم از ویزای دانشجویی نیست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)