صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 78 , از مجموع 78

موضوع: ترجمه و دارالترجمه در شیراز

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ترجمه و دارالترجمه در شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط bestofnow نمایش پست ها
    سلام، دوستان یه مقاله داشتم که می خواستم ترجمه کنم. زمینه ی مقاله شهرسازی، معماری هست. کدوم دارالترجمه تو شیراز کار رو بهتر انجام میده؟؟؟؟
    سلام دوست عزیز، تا جایی که اطلاع دارم LTC مترجمین متعددی دارند واسه رشته های مختلف که احتمال زیاد واسه این رشته هم دارند. یه سر بزنید و متن رو بهشون نشون بدید. از نظر کیفیت کار و قیمت هم اصلا شک نکنید. من خودم شخصا مقایسه کردم.

سلام دوستان
    کسی میدونه که LTC به آلمانی هم ترجمه میکنه یا نه؟ کسی تا حالا به آلمانی ترجمه کرده ؟
    ممنونم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahyarde نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میدونه که LTC به آلمانی هم ترجمه میکنه یا نه؟ کسی تا حالا به آلمانی ترجمه کرده ؟
    ممنونم!
    بله دوست من آلمانی هم انجام میدن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc. in RS/GIS - Chamran University

سلام
    کسی در شیراز مترجمی که کارنامه‏ی غیر رسمی رو ترجمه کنه می‏شناسه؟ منظورم کارنامه با مهر فاقد ارزش... هست. می‌خوام توی سربرگ باشه ولی مهر دادگستری رو لازم ندارم. ممنون می شم اگر می شناسید معرفی کنید
    We need to think like a boat
    and go with the tide

Junior Member

افلاطون بدترین دارالترجمه شیراز
    من مدارکم رو بردم دارالترجمه افلاطون
    واقعا بدترین دارالترجمه که می تونید پیدا کنید این دارالترجمه است. من کارنامم رو بردم اونجا. بعد از چند روز با 100 تا اشتباه به من دادن که چک کنم. منم دیدم واقعا ارزش نداره و عجله هم داشتم، کلش رو خودم ترجمه کردم دادم بهشون.
    اما بدتر از این، زمانی بود که برای کپی برابر با اصل رفتم. گفتن که تا مترجم اصلی نباشه کپی برابر با اصل نمی کنیم و مترجم هم فقط روزهای شنبه و 1 شنبه میان. چون سرشون خیلی شلوغه. 10 تا دارالترجمه رو با هم می گردونن. و بدون حضور ایشون هم نمی شه کپی برابر اصل کرد. یعنی مدارکی که خودشون هم ترجمه کردن رو مهر کپی برابر اصل برای من نزدن. منم بردم LTC.

Junior Member MasterMind666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی متالورژی

Unhappy پاسخ : ترجمه و دارالترجمه در شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط gsalehipour نمایش پست ها
    ولی من فکر می کنم LTC و دانشجو زبانهای دیگه رو هم دارن. ولی ایتالیایی رو نمی دونم

دارالترجمه های شیراز به ایتالیایی ترجمه نمی کنن LTC که همون انگلیسی رو اشتباه ترجمه میکنه باید حتما چکش کنید.

Junior Member MasterMind666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی متالورژی

دوستان اگر دارالترجمه LTC ترجمه دادید حتما اگه زنگ زد که پیش نویس ترجمه رو چک کنید برید چون لغات تخصصی رو اکثرا اشتباه ترجمه میکنن و اگه تمبر دادگستری خورده باشه با قیافه حق به جانب زیر بار اشتباهشون نمیرن مثلا کلمه ساخت و تولید رو فقط زده بود Manufacturing و هر چی من می گفتم این دو کلمه هست و ترجمش یک کلمه نمی شه قبول نمی کرد تا جایی که خانمی که دم در سمت راست میشینه گفت خارجی ها هم اشتباه میکنن میگنن Manufacturing and production و اینی که ما میگیم درسته!
    یعنی اعتماد به سقف در حد تیم ملی هست پس یا بدید جای دیگه ترجمه کنه یا اگه مجبورید حتما قبل دادگستری برید چکش کنید.

Junior Member

من چند وقت پیش مدارکم رو بردم ادیب، هم خیلی بادقتن و هم منظم. حتی بدون اینکه من ازشون بخوام آدرس ایمیلم و گرفتن و ریزنمراتم رو بعد از ترجمه برام ایمیل کردن و منم چک کردم براشون برگردوندم. البته بگم اشکال زیادی هم نداشت و خیلی خوب ترجمه شده بود . من واقعا راضی بودم. فکر کنم ترجمه به همه زبانی هم انجام می دن

صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)