صفحه 1 از 44 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 431

موضوع: عوض کردن دانشگاه بعد از گرفتن معافیت تحصیلی

پیش فرض عوض کردن دانشگاه بعد از گرفتن معافیت تحصیلی

سلام
    بچه ها كسي ميدونه اگر يك بار براي خروج از كشور وثيقه گذاشته باشيم و از كشور خارج شده باشيم اما نتوانسته باشيم ويزا بگيريم بعد مجددا پذيرش گرفته باشيم ميتوانيم دوباره وثيقه بگذاريم و از كشور خارج شويم ؟
    مرسي
    كسي كه اهدا ميكند مهربانانه برايش جبران ميشود .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن معافيت براي خروج از كشور ( فوري فوري )

آره میشه. فقط يادتون باشه فقط يک بار می تونيد نامه پذيرشتونو عوض کنيد.

پیش فرض پاسخ : گرفتن معافيت براي خروج از كشور ( فوري فوري )

البته پيرش مجدد از همان دانشگاه و براي همان مقطعه
    يعني با اين اوضاع باز همه امكانش هست ؟
    كسي كه اهدا ميكند مهربانانه برايش جبران ميشود .

Senior Member pouya4 آواتار ها

پیش فرض عوض کردن دانشگاه بعد از گرفتن معافیت تحصیلی

همون طور که می دونین دانشگاه های مختلف نتیجه پذیرش را در زمان های مختلفی اعلام می کنند و بعضا در فواصل خیلی زیاد...

سوالی که برای من و شاید خیلی های دیگر مطرح باشد این است که اگر با پذیرش یک دانشگاه اقدام کردیم و مراحل تائید وزارت علوم و وثیقه نظام وظیفه را پشت سر گذاشتیم، آیا امکانش هست که بعدا دانشگاه مقصد رو عوض کنیم؟ اگه آره از طریق وزارت علوم باید اقدام کرد یا نظام وظیفه یا هر دو؟

من شنیدم تغییر دانشگاه در یک کشور خیلی دردسر نداره، ولی اگه بخواهی کشور مقصد رو هم عوض کنی نظام وظیفه زیاد گیر میده.

از دوستانی که تا حالا این کارو کردن یا اطلاع دارن خواهشمندم تجربه خود را در اختیار دیگران نیز بگذارند.

با سپاس!
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

پیش فرض پاسخ : عوض کردن دانشگاه بعد از گرفتن معافیت تحصیلی

بايد با هر دوتاشون گلاويز بشيم رفيق!
    هم با وزارت علوم و هم با نظام وظيفه.البته وزارت علوم زياد گير نميده ولي نظام وظيفه اذيت ميكنه....
    اين كار فقط واسه يك بار قابل انجامه نه بيشتر.
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

تغییر کشور به گفته خانم اصفهانی فقط 1 بار و اونم با موافقت نظام وظیفه انجام میشه ولی تغییر دانشگاه فکر نکنم مشکلی داشته باشه و قاعدتا هم ربطی به نظام وظیفه نداره و فکر کنم مشکل تو وزارت علوم حل بشه.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

اگه می خواهی به مشکل بر نخوری باید تغییر دانشگاه در یک کشور و با حفظ واحد باشه یعنی واحدها رو انتقال بدی در غیر اینصورت اذیت می کنند. برای این اینکارو می کنن که یکی هی دوره تحصیلشو کش نده.
    پروردگارا ملت و کشور مرا از دروغ و خشکسالی مصون بدار.

Senior Member pouya4 آواتار ها

با سپاس از جواب های دوستان
    من منظورم این بود که قبل از رفتن بخواهی دانشگاهتو عوض کنی. مثلا یک ماه بعد از این که وزارت علوم مدارکتو بررسی کرد و رفتی نظام وظیفه و وثیقه گذاشتی، با پذیرش جدید بری. دلیل این کار هم به خاطر اینه که چون پاسپورت ندارم، می خوام زودتر پاسپورتم صادر بشه که برم سفارت. چون سفارت گفته باید هر چه سریعتر اقدام کنم. ممنون!
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering, virginia tech

اگر دانشگاه جدید توی همون کشور باشه دو راه دارید

1. یک کپی از I20 جدید رو بدید یه خانم اصفهانی
    2.بعد از شروع تحصیل در دانشگاه جدید یک نامه از استادتون بگیرید و به وزارت علوم بفرستید

شما دیگه هیچ کاری با نظام وظیفه نخواهید داشت

من الان هم از امریکا پذیرش دارم هم از انگلیس. مشمول هم هستم. اگر برای ویزای امریکا خارج بشم و رد بشم، میتونم برای انگلیس اقدام کنم؟ نظام وظیفه قبول میکنه ؟

صفحه 1 از 44 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)