صفحه 7 از 44 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 431

موضوع: عوض کردن دانشگاه بعد از گرفتن معافیت تحصیلی

پیش فرض پاسخ : تغییر دانشگاه و اخد معافیت تحصیلی پس از خروج

اگر دلیل قانع کننده ای نداری شاید این اتفاق بیفته

نقل قول نوشته اصلی توسط of
    معمولا از نرفتن بیشتر استقبال می شه تا رفتن ولی بهتره اگه به سفارتی که ازش ویزا داری دسترسی داری یه خبری بدی که برای دفعه ی بعد نیاز به توضیح نباشه
    هر جا که باشی آسمون همین رنگه مهم دل خودته نه محیط اطرافت

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط of
    والا نمی دونم به چی می گن دلیل قانع کننده.
    بگم چی که من حال نکردم بیام دانشگاه رنکینک 4 شما تو رشته خودم فاندم که داشتم. پس دلیلی نمی مونه.
    What Goes Around...Comes Around

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrang.82
    کسی از دوستان جواب این سوال نمی دونه؟
    اگه من ویزا آمریکا م بیاد ولی نرم U.Sو برم جای دیگه چه اتفاقی میافته؟چه مشکلاتی داره؟اگه بخواهم اونوقت یکسال بعد واسه یه سمینار برم اونجا ممکنه بگن یه بار ویزا دانشجویی گرفتی نرفتی حالا هم دیگه بهت ویزا نمی دیم؟؟؟
    مرسی
    اگر سوال شما در مورد اینه که آیا بعدا ویزای آمریکا می‌تونید بگیرید یا خیر، باید در زیرگروه ویزای آمریکا مطرح می‌کردید، نه در قسمت خروج از کشور. به هر حال، ظاهرا مشکل خاصی نداره. یکی از دوستان من ویزای آمریکا درخواست کرده بود ولی بعد از اومدن clearance نرفته بود ویزا رو بگیره و رفته بود کانادا برای فوق. بعد از فوق از آمریکا پذیرش دکترا گرفت و بدون مشکل ویزای امریکا رو گرفت.

Junior Member

سلام
    من فوق لیسانس مو خونم
    می خواستم ببینم می شه که من یک پذیرش PHD از آمریکا بگیرم و به واسطه اون معافیت تحصیلی بگیرم ولی نرم امریکا و یه پذیرش دیگه از کانادا واسه master داشته باشم
    می خواستم بدونم واسه مصاحبه سفارت کانادا که برم نامه ای چیزی واسه معافیت من می خوان یا نه ؟
    اگه می خوان، توی نامه می نویسن که این معافیت مربوط به چه دوره ایه و به واسطه کدوم دانشگاه صادر شده ؟

پیش فرض پاسخ : وثیقه گذاشتم ویزا ندادن، تا یه مدت موندگار شدم، باید به نظام وظیفه اطلاع بدم؟

Hi
    I am excatly in the same situation :'(
    I don't know what I have to do?
    Can I change my admission?
    Can I go to USA instead of Ca?
    Please help
    گر بدين سان زيست بايد پست................

Junior Member

سلام دوستان. از اونجایی که میدونم نظام وظیفه اجازه نمیده برای مقطعی پذیرش بگیرید که از معافیت تحصیلیش استفاده کردین ، میخواستم بدونم کسی که لیسانس داره ، اگه در دو مقطع MASTER,BACHELOR از دانشگاهای خارج از کشور پذیرش گرفته باشه، میتونه با ارایه پذیرش MASTER یا همون فوق اجازه خروج بگیره ولی بعد از خروج بره به اون دانشگاهی که برای لیسانس بهش پذیرش داده بوده؟ میخوام بدونم اگه کسی بعدا بخواد بیاد ایران ، از طرف نظام وظیفه براش مشکل ساز میشه یا نه ؟ 8) و اصلا اینکه برای هر بار سفر به ایران باید از اون دانشگاه مشغول تحصیل گواهی یا چیزی مثل اون بگیره یا اینکه نظام وظیفه بعد از خروج دبگه کاری به این کارا نداره ؟ ممنون میشم یکی کمکم کنه چون تمایل دارم برای یک رشته دیگه تو مقطع لیسانس بخونم ولی چون از اینجا لیسانس دارم دیگه بهم برای لیسانس اجازه خروج نمیدن ! مرسی از همه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, Mechanical Engineering, UT/Netherlands

پیش فرض ابطال معافیت وثیقه ای و امکان اقدام دوباره برای معافیت وثیقه ای در همان مقطع؟

سلام دوستان،

من قبلا با نامه پذیرشم معافیت با وثیقه گذاشتم که جور نشد برم. حالا موندم واسه ترم fall 2009. الان تو یه شرایطی گیر کردم که نمیدونم واقعا چیکار میشه کرد. من در مورد پذیرش واسه ترم fall تقریبا مطمئنم ولی با تجربه ای که بدست آوردم واقعا کارای مربوط به apply و پذیرش و ویزا بعضی وقتا حساب کتاب سرشون نمیشه. اینه که الان دنبال ابنم که ببینم میشه امریه جور کرد یا نه، از یکی دو جا هم بهم گفتن فلان وقت بیار مدارکتو ببینیم چی میشه که البته چون آشنا ندارم مشخصا اینهم حساب کتابی نداره ولی حداقلش اینه که اگه امریه نشد میرم سربازی و بعدش دستم خیلی بازتره.
    اما مسئله اینجا است که الان منتظر نتایج چند جا هستم که هنوز نیومده (شاید بیش از 3 ماه طول بکشه). همینطور اگه بخوام به امریه برسم الان باید دفترچه رو پست کنم. حالا سوالم اینه که اگه الان معافیت وثیقه ام رو باطل کنم و دفترچه رو بفرستم اونوقت اگه جواب یکی از apply هام بعد از 3-4 ماه اومد میتونم در حالی که دفترچه فرستادم و اعزام خوردم دوباره وثیقه بذارم و از معافیت استفاده کنم؟ چون استفاده از معافیت واسه هر مقطع فقط یک بار هست و من یه بار از این معافیت استفاده کردم (هر چند نه بیشتر از چند ماه) ولی به نظرم میرسه که نشه اینکارو دوباره انجام داد نه؟ ممنون.

پیش فرض پاسخ : ابطال معافیت وثیقه ای و امکان اقدام دوباره برای معافیت وثیقه ای در همان مقطع؟

نه! نميشه! من پرسيدم! معافيت يه بار صادر ميشه وثيقه رو برندار!
    گر بدين سان زيست بايد پست................

Junior Member

من بعد یک ترم دانشگاهم رو عوض کردم ولی نمره هام رو ترنسقر نکردم. نظام وظیفه گیر میده ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)