با سلام

پیغام شما رو در مورد تغییر دانشگاه دیدم که پرسیده بودید آیا از نظر وزارت علوم و نظام وظیفه مشکلی نداره؟ این سوال من هم هست من از وزارت علوم که پرسیدم گفت که دوباره تشکیل پرونده می شه و باید تایید بشه البته اینو همکار خانم اصفهانی گفت به خاطر همین مطمئن نیستم و نمی دونم تا چند بار بشه این کارو کرد ولی از نظام وظیفه که پرسیدم گفت که اگه قبل از 6 ماه باشه موردی نداره ولی بعد از اون نمی شه و باید وثیقه رو آزاد کنی و بعد دفترچه رو پست کنی.حالا نمی دونم در صورت پست دفترچه و گرفتن نامه معرفی به خدمت بشه معافیت تحصیلی گرفت یا مثلا می گن 6 ماه شما رد شده و غیبت دارید ؟ منم چون برای US باید ویزا بگیرم نمی دونم اگر از 6 ماه رد می شه و بعد از اون اگه بخواهم کشورم رو عوض کنم باید دفترچه رو پست کنم یا راه دیگه ای هم هست؟. شما اطلاعی در این مورد ندارید ممنون می شم راهمناییم کنید.

لطفا اگر کسی در مورد تغییر دانشگاه اطلاعی داره اینجا خبر بده یا اگر تهران هستید اینا رو از وزارت علوم یا نظام وظیفه بپرسید و به بقیه اطلاع بدید.

to amirkhaan

وزارت علوم کاری به هزینه تحصیل شما نداره

فرقی نداره که شما نامه معرفی به خدمت رو بگیرید و یا اینکه معافیت تحصیلی داشته باشید.در هر دو حالت می تونید مدارکتون رو بگیرید ولی اگر شما دفترچه رو پست کنید محدودیت زمانی تون بیشتر هست و باید قبل از مثلا تاریخ اعزام کاراتون رو ردیف کنید.

منتظر پاسخ شما هستم
با تشکر
سینا