صفحه 14 از 44 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 431

موضوع: عوض کردن دانشگاه بعد از گرفتن معافیت تحصیلی

Junior Member im_am آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architettura

پیش فرض پاسخ : عوض کردن دانشگاه بعد از گرفتن معافیت تحصیلی

سلام
    بنده میخوام برای کارشناسی ناپیوسته (کارشناسی به ارشد) اپلای کنم با اون اپلای پاسپورت بگیرم .
    بعد از خروج از کشور کارشناسی ارشد پیوسته بخونم(دیپلم تا کارشناسی ارشد) مشکلی پیش نمی اید؟ فقط اسم دانشگاه رو باید عوض کرد یا مقطع رو هم باید عوض کرد؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

نقل قول نوشته اصلی توسط im_am نمایش پست ها
    سلام
    بنده میخوام برای کارشناسی ناپیوسته (کارشناسی به ارشد) اپلای کنم با اون اپلای پاسپورت بگیرم .
    بعد از خروج از کشور کارشناسی ارشد پیوسته بخونم(دیپلم تا کارشناسی ارشد) مشکلی پیش نمی اید؟ فقط اسم دانشگاه رو باید عوض کرد یا مقطع رو هم باید عوض کرد؟
    مشکل پیش میاد دوست عزیز. شما برای کارشناسی ارشد ناپیوسته سه سال معافیت تحصیلی داری. برای ارشد پیوسته حداقل 4 سال زمان لازمه.
    *ارسال پست تنها به منظور تشکر/تبریک/تسلیت/آرزو/تنفر/تاکید/تایید برخلاف قوانین فروم می باشد، لطفا از تکمه ی +/- استفاده نمایید*
    قبل از ارسال سوال جدید حتما موضوعات مرتبط را جستجو کنید.
    نتایج پذیرش خود را در قسمت نتایج پذیرش وارد کنید!
    به قوانین انجمن احترام بگذاریم.

Junior Member im_am آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architettura

نقل قول نوشته اصلی توسط dalvandi نمایش پست ها
    مشکل پیش میاد دوست عزیز. شما برای کارشناسی ارشد ناپیوسته سه سال معافیت تحصیلی داری. برای ارشد پیوسته حداقل 4 سال زمان لازمه.
    در جواب شما میتونم بگم و خداوند تطبیق واحد را آفرید!!!!
    دراین صورت چی؟ مشکلی نیست؟؟؟

من چند ماه از یک کشور پذیرش گرفتم. چون مشکل سربازی داشتم وثیقه گذاشتم و معافیت تحصیلی گرفتم.
    الان شرایطم از دو نظر عوض شده: اول اینکه مشکل سربازی ندارم و کارت معافیت گرفتم.
    دوم هم اینکه میخام کشور مقصدم را عوض کنم. چون ویزای اونجا طولانی شده و احتمال ریجکت هست.
    کسی اطلاع داره که من چکار باید بکنم؟
    این را هم بگم که من وثیقه ام را از نظام وظیفه پس گرفتم. ولی وزارت علوم چیزی اطلاع نداره.
    کوچ تا چند؟ مگر می شود از خویش گریخت؟
    بال، تنها غم غربت به پرستوها داد.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

نقل قول نوشته اصلی توسط rafigh82 نمایش پست ها
    من چند ماه از یک کشور پذیرش گرفتم. چون مشکل سربازی داشتم وثیقه گذاشتم و معافیت تحصیلی گرفتم.
    الان شرایطم از دو نظر عوض شده: اول اینکه مشکل سربازی ندارم و کارت معافیت گرفتم.
    دوم هم اینکه میخام کشور مقصدم را عوض کنم. چون ویزای اونجا طولانی شده و احتمال ریجکت هست.
    کسی اطلاع داره که من چکار باید بکنم؟
    این را هم بگم که من وثیقه ام را از نظام وظیفه پس گرفتم. ولی وزارت علوم چیزی اطلاع نداره.
    خوب شما دیگر با وزارت علوم کاری ندارید در این مرحله. فقط برای گرفتن ارز دانشجویی ممکنه نیاز به وزارت علوم داشته باشید که از طریق سایت نشا باید دنبال کنید.
    *ارسال پست تنها به منظور تشکر/تبریک/تسلیت/آرزو/تنفر/تاکید/تایید برخلاف قوانین فروم می باشد، لطفا از تکمه ی +/- استفاده نمایید*
    قبل از ارسال سوال جدید حتما موضوعات مرتبط را جستجو کنید.
    نتایج پذیرش خود را در قسمت نتایج پذیرش وارد کنید!
    به قوانین انجمن احترام بگذاریم.

پیش فرض پاسخ : مجوز خروج با استفاده از پذیرش دانشگاهی دیگر

سلام. من دانشجو دکترا هستمو الان ترم 2 رو شروع کردم .. امکان تغییر کشور و دانشگاه هست //؟؟ مقطع بالاتر که برای دکتری وجود نداره ..research Mode هم هستم . پس واحدی ندارم که تطبیق بدم.
    به من تا سال 96 معافیت تحصیلی دادن .. حالا من اگه 1 سالشو دانشجو باشم درکشور A و بخوام 5 سال یا 4 سال هم توی کشور دیگه دکترا بخونم.. با توجه به اینکه تحصیلم تو بازه زمانی معافیت تحصیلی امکان پذبر هست ..امکان تغییر کشور و دانشگاه و دارم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Werner.Melzer نمایش پست ها
    سلام،
    من کاملا در اين موضوع خبره و با تجربه ام!! شما فقط در صورت گرفتن پذيرش در مقطع بالاتر مي تونيد از کشور خارج بشيد.... هيچ جور هم نميشه سرشون شيره ماليد... چون اونها هر ترم ( بعضاً سال) از دانشگاهي که شما پذيرش گرفتيد و باهاش از کشور خارج شديد استعلام مي کنن که آيا شما اونجا بوديد يا نه ):

Junior Member

سلام دوستان. من به تازگی فارغ التحصیل شدم و برای پذیرش گرفتن ترم 2012-2013 اقدام نکردم. برای فرار از سربازی میخوام از یه دانشگاه معمولی مالزی پذیرش بگیرم و برای سال 2013-2014 از یه دانشگاه خوب یک کشور دیگه. میخوام ببینم اولا این کار از نظر نظام وظیفه قابل انجامه و دوما تو این یک سالی که باید مالزی باشم میشه اصلا ثبت نام دانشگاه نکنم یا نظام وظیفه ایراد میگیره؟

Senior Member سپهر آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ahb65 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من به تازگی فارغ التحصیل شدم و برای پذیرش گرفتن ترم 2012-2013 اقدام نکردم. برای فرار از سربازی میخوام از یه دانشگاه معمولی مالزی پذیرش بگیرم و برای سال 2013-2014 از یه دانشگاه خوب یک کشور دیگه. میخوام ببینم اولا این کار از نظر نظام وظیفه قابل انجامه و دوما تو این یک سالی که باید مالزی باشم میشه اصلا ثبت نام دانشگاه نکنم یا نظام وظیفه ایراد میگیره؟
    مجبور نیستی بری مالزی. طبق قانون فعلی یک سال برای معرفی به نظام وظیفه وقت داری. میتونی برای Spring 2013 اقدام کنی یا حتی برای بعضی کشور ها مثل آلمان هنوز برای Fall 2012 هم وقت داری!
    .You tried your best and you failed miserably. The lesson is never try." H.S"

Member bestboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    QIAU

نقل قول نوشته اصلی توسط سپهر نمایش پست ها
    مجبور نیستی بری مالزی. طبق قانون فعلی یک سال برای معرفی به نظام وظیفه وقت داری. میتونی برای Spring 2013 اقدام کنی یا حتی برای بعضی کشور ها مثل آلمان هنوز برای Fall 2012 هم وقت داری!
    سلام طبق قانون جدید مهلت معرفی برای سربازی از 6ماه شده 1سال. ولی من چند روز پیش وزارت علوم بودم شلوغ هم بود نسبتا و من همین مساله رو پرسیدم مسولش جواب داد که مهلت خروج 2 ماهه که میتونی تا6ماه تمدیدش کنی! هرچی هم گفتم اخیرا شده 1سال زیر بار نرفت. حالا از کسی از دوستان اطلاع داره جریان چطوری شده؟طرف مارو سرکار گذاشته یعنی...

Senior Member سپهر آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bestboy نمایش پست ها
    سلام طبق قانون جدید مهلت معرفی برای سربازی از 6ماه شده 1سال. ولی من چند روز پیش وزارت علوم بودم شلوغ هم بود نسبتا و من همین مساله رو پرسیدم مسولش جواب داد که مهلت خروج 2 ماهه که میتونی تا6ماه تمدیدش کنی! هرچی هم گفتم اخیرا شده 1سال زیر بار نرفت. حالا از کسی از دوستان اطلاع داره جریان چطوری شده؟طرف مارو سرکار گذاشته یعنی...
    چه ربطی داره؟ اون ماله وقتیه که پذیرش گرفتی و وثیقه گذاشتی برای معافیت تحصیلی.

یعنی از وقتی برای مقطعی که میخوای در خارج ادامه بدی معافیت تحصیلی گرفتی حداکثر 6 ماه وقت داری از کشور خارج شی!
    .You tried your best and you failed miserably. The lesson is never try." H.S"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)