صفحه 21 از 44 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 431

موضوع: عوض کردن دانشگاه بعد از گرفتن معافیت تحصیلی

Banned

پیش فرض پاسخ : عوض کردن دانشگاه بعد از گرفتن معافیت تحصیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_genetic نمایش پست ها
    سلام

با قانون جدید سربازی که میگه به هر مقطع تحصیلی‌ در صورت انصرف، دوباره معافیت تحصیلی‌ داده می‌شه

سلام آیا واقعا این قانون صحت داره من فکر نمیکنم ها؟!یعنی کسی که یه بار تو لیسانس انصراف داده و رفته یه دانشگاه دیگه دوباره تو ارشدم میتونه این کارو بکنه؟؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad12345 نمایش پست ها
    سلام آیا واقعا این قانون صحت داره من فکر نمیکنم ها؟!یعنی کسی که یه بار تو لیسانس انصراف داده و رفته یه دانشگاه دیگه دوباره تو ارشدم میتونه این کارو بکنه؟؟!
    نه نمیشه.
    تو کل دوران تحصیل فقط یکبار میشه اینکارو کرد.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط E47 نمایش پست ها
    نه نمیشه.
    تو کل دوران تحصیل فقط یکبار میشه اینکارو کرد.
    آخه من خودم تو نظام وظیفه سالن 3 باجه 11 یا 12 از متصدیش پرسیدم و کامل شرایط و توضیح دادم گفت میشه که!

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad12345 نمایش پست ها
    آخه من خودم تو نظام وظیفه سالن 3 باجه 11 یا 12 از متصدیش پرسیدم و کامل شرایط و توضیح دادم گفت میشه که!
    من از "قانون خدمت وظیفه عمومی" این موضوع رو خوندم. نوشته بود توی کل دوران تحصیل فقط یک بار

Junior Member

با توجه به قانون جدید سربازی میشه بعد 1.5 سال دانشگاه عوض کرد (هر دو دانشگاه تو خارج از کشورن)؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UPM

با عرض سلام
    بنده با وثیقه از کشور خارج شدم 2 ماهه از ترم سپتامبر 2013 شروع کردم .می خواستم از خدمت دوستان بپرسم که من اگر کشور رو عوض کنم بعد از این ترم که همون 4 ماه است.آیا این 4 ماه از 24 ماه کم میشه یا نه این 4 ماه الکی هدر دادم؟با تشکر

Junior Member

سلام دوستان
    من آرشدم رو انصراف دادم و حالا منتظر ویزام هستم. با معافیت تحصیلی که برای خارج واسم صادر شده، آیا میتونم دانشگاهم رو یک بار دیگه خارج از کشور هم تغییر بدم؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_Indus نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من آرشدم رو انصراف دادم و حالا منتظر ویزام هستم. با معافیت تحصیلی که برای خارج واسم صادر شده، آیا میتونم دانشگاهم رو یک بار دیگه خارج از کشور هم تغییر بدم؟

بله میتونید.

Junior Member

دوستان یه سوال خیلی مهم دارم که در مدت زمان محدود باید جواب بگیرم ممنون میشم کمک کنین
    بنده در ایتالیا مشغول به تحصیل بودم تا اواسط ترم اول سال قبل و یه نامه اشتغال به تحصیل از اون موقع دارم! بعد از اون دانشگاه اومدم بیرون و پذیرش گرفتم برای امسال.
    الآن هم مشغول به تحصیل در دانشگاه جدید هستم. بنا به دلایلی مجبورم که تا دو هفته دیگه به ایران برگردم و این یعنی این که مجبورم دوباره نامه خروج از کشورم رو به
    اداره گذر نامه بدم. یکی از اقوام رو فرستادم به وزارت علوم و به من گفتن که شما باید نامه اشتغال به تحصیل از دانشگاه جدیدت رو بیاری به همراه یه نامه که واحد های
    شما رو از ایتالیا به آمریکا قبول کردن !!!
    من فکر می کردم با استناد به قانون 1 سال بین ترک دانشگاه اول و شروع در دانشگاه دوم میشه این کار رو کرد. حتی خود افراد داخل وزارت علوم به من گفته بودن که
    بهتره تا قبل از بازه زمانی که می تونم از ایران خارج بشم، برم دانشگاه جدید و ترمم رو شروع کنم و نامه اشتغال به تحصیلم رو بفرستم و موضوع خاتمه پیدا کنه... اما الان به من
    می گن اگه واحدی رو نتونسته باشم منتقل کنم از دانشگاه قبل به جدید کلا همه چیز کنسله !
    اگه اینطوریه .. پس قانون جدید که میگه یک سال اختلاف ایرادی نداره برای چیه؟

دوستان خواهش می کنم اگه اطلاعاتی دارید کمک کنین چون من باید هفته بعدی ایران باشم و مدت زیادی نمی تونم ایران بمونم.
    متشکرم

Junior Member

دوستان عزیز گویا سوال قبلیم واضح نبوده. برای همین دو مرتبه می نویسم

من در دانشگاه X مشغول به تحصیل بودم و این رو به نظام وظیفه هم گفته بودم و وثیقه گذشته بودم براش. اما به دلایلی دانشگاهمو عوض کردم (هم دانشگاه و هم کشور) اما در رشته قبلی.
    این رو البته به نظام وظیفه و وزارت علوم اعلام نکردم. (طبق راهنمایی وزارت علوم به من گفتن بعد از اینکه مشغول به تحصیل شدی نامه اشتغال به تحصیل از دانشگاه جدیدت رو بیار).

حالا سوال من با توجه به اینکه بین دو تا دانشگاهم کمتر از یک سال وقفه افتاده اینه که آیا اصولا این کاری که انجام شده مشکلی نداره؟ و می تونم با نامه اشتغال به تحصیل جدیدم
    از معافیت سربازیم استفاده کنم؟ در بدترین حالت اگه بخوام برگردم ایران و برم سربازی چه مدرکی رو باید نشون بدم برای نامه انصراف از تحصیلم؟ آیا باید نامه اشتغال به تحصیل آخرین ترمی که بودم
    رو هم ببرم؟
    متشکرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)