صفحه 9 از 44 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 431

موضوع: عوض کردن دانشگاه بعد از گرفتن معافیت تحصیلی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تغییر دانشگاه و اخد معافیت تحصیلی پس از خروج

سلام،
    دو تا سوال داشتم و ممنون میشم اگه کسی بتونه کمک کنه. من آبان 87 وثیقه گذاشتم و پذیرشم هم مال ژانویه (آمریکا) بود. از رفتن به اون دانشگاه منصرف شدم و اسفند 87 پذیرش دیگه ای از یه دانشگاه دیگه تو امریکا تو همون رشته (برای ترم تابستون یعنی خرداد 88) بردم وزارت علوم و پروندم را عوض کردم. الان ویزا گرفتم و منتظر کلیرنس هستم. اگه کلیرنس تا اوایل خرداد نیاد، میتونم پروندم را برای fall 2009 عوض کنم یا اجازه خروج بگیرم؟ در ضمن من مهر 87 فارغ التحصیل شده ام.
    سوال دومم اینه که غیر از دفعه اول که پاسپورت می گیریم و 2 ماه اجازه خروج داریم، در دفعات بعد که نامه از وزارت علوم می گیرم 2 ماه اجازه خروج میدن دوباره یا 1 ماه؟ ممنون از کسایی که کمک می کنن.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تغییر دانشگاه و اخد معافیت تحصیلی پس از خروج

سلام من یه سوال داشتم در مورد تمدید معافیت تحصیلی
    من الان خارج از کشورم اگه بخوام یه نفر را بفرستم وزت علوم تا برا من معافیت بگیره، مدارک چی باید ببره.
    اگه شماره نلفنی هم دارین به من بگین خودم زنگ بزنم
    خیلی ممنون میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Johor

پیش فرض کمک فوووووووووری: تغییر دانشگاه و اخد معافیت تحصیلی پس از خروج

سلام دوستان
    شاید سوالم کاملا مربوط به این بخش نباشه ولی لطفا کمکم کنید
    می خواستم بدونم اکه بخوایم رشتمون تو خود دانشگاه عوض کنیم چطور؟ من دارم تو UTM فناوری اطلاعات میخونم میخوام رشتمو به علوم کامپیوتر تغییر بدم
    تو همون دانشگاه و همون دانشکده

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : کمک فوووووووووری: تغییر دانشگاه و اخد معافیت تحصیلی پس از خروج

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_modir2000
    سلام دوست عزیز
    شما تونستید، اطلاعاتی از خانم اصفهانی بپرسین؟
    سلام به دوست عزیز

ببخشید یکم دیر شد تا بپرسم، من پرسیدم مسئول تغییر گفتندکه بله باید شما به وزارت خبر بدید تا اونا نامه بدند برای نظام وظیفه... یکم من هم تعجب کردم ولی در کل متوجه شدم که سخت گیر تر شدند..

بازهم هفته بعد میرم برای جواب شورا تا دوباره یه تحقیق کوچلو کنم

موفق باشید..
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Johor

نقل قول نوشته اصلی توسط attanew
    سلام به دوست عزیز

ببخشید یکم دیر شد تا بپرسم، من پرسیدم مسئول تغییر گفتندکه بله باید شما به وزارت خبر بدید تا اونا نامه بدند برای نظام وظیفه... یکم من هم تعجب کردم ولی در کل متوجه شدم که سخت گیر تر شدند..

بازهم هفته بعد میرم برای جواب شورا تا دوباره یه تحقیق کوچلو کنم

موفق باشید..
    خیلی خیلی ممنون، شما هم موفق باشید.
    یعنی الان ما باید بریم نظام وظیفه؟

ApplyAbroad Hero

خواهش می کنم

نه خیر، شما میرید اتاق معروف "خانم اصفهانی " و از اونجا کارها رو شروع می کنید... ( مراحل همونه که بود..) البته من دوباره می رم پرس و جو می کنم چون یه تناقض دیدم .. خانم اصفهانی می گفت که برای تغییر کشور باید برید نظام وظیفه ولی این مسولش که یه آقایی بود و کارها رو برای تغییر انجام می داد گفتند که برای هر تغییری باید برید نظام وظیفه ... البته بعد شورا و همه اون مراحل قبلی...

حالا دوباره باید بپرسم.. ولی 90 % باید برید تشکیل پرونده و بعد تایید و بعد شورا... وو تا آخر.. نظام وظیفه..

موفق باشید
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Johor

من فقط اسم رشتم عوض شده، حتی دانشکده و دپارتمانم هم تغییر نکرده و تمام شرایطش مثل شرایط رشته قبلیمه، بازم لازمه بریم نظام وظیفه؟

ApplyAbroad Hero

من فقط اسم رشتم عوض شده، حتی دانشکده و دپارتمانم هم تغییر نکرده و تمام شرایطش مثل شرایط رشته قبلیمه، بازم لازمه بریم نظام وظیفه؟
    من هم دقیقا این رو پرسیدم و اون ؟آقا فرمودند باید تمام مراحل طی بشه...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Johor

میشه یه جورای هم گفت گرایش فرق کرده تو افر قبلیم نوشته شده Master of Science (information Technology - Management) تو این جدیده نوشته Master of Science(Computer Science) تحت دانشگاه و دانشکده و دپارتمان یکسان.
    لطفا تو تحقیقتون این مسائلم در نظر بگیرید
    بازم ممنون

پیش فرض پاسخ : مجوز خروج با استفاده از پذیرش دانشگاهی دیگر

من داخل ايران دارم مترجمي زبان ميخونم و طبق قاعده دارم از معافيت تحصيلي استفاده ميكنم...قصد دارم براي تحصيل در رشته دندونپزشكي برم مجارستان(يعني اينجارو نيمه كاره رها كنم)....گذرنامه زيارتي هم گرفتم...آيا ميتونم بعد از تشكيل پرونده دانشجويي در مجارستان سالي يكبار بيام ابران و برگردم ؟(يا اينكه اگه بيام موقع برگشت داخل فرودگاه . . .!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)