صفحه 5 از 54 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 533

موضوع: زمان لازم برای گرفتن ویزای دانشجویی

Senior Member pouya4 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : زمان لازم برای اخذ روادید دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط goodatflash
    تا اونجا که می دونم اینا مدارکو یه روز خاص (شاید سه شنبه هر هفته) جمع می کنن و می فرستن سوئد. پس فرصت یه هفته ای برای این مسئله طبیعیه. چون تو اون روز خاص که مدارک بره حتما تو یه روز خاص هم این ویزا می رسه! (واسه همه ای که تو اون بازه فرستادند) به هر حال منم 29ام اقدام کردم که امیدوارم واسه هفته بعد نمونه!
    منم همینو شنیدم. البته شنیدم پنج شنبه ها این جمع کردن رخ میده...
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

Junior Member

سلام
    اگه من 20 تیر برم سفارت واسه ویزا دیره؟ مدارکمو قبول می کنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط soha
    سلام
    اگه من 20 تیر برم سفارت واسه ویزا دیره؟ مدارکمو قبول می کنن؟
    اگر كسي تا 6 هفته قبل از عزيمت مداركش رو كامل كنه، سفارت ويزاش رو آماده ميكنه. ببينيد:
    You can not expect to receive a decision in time for the commencement of your programme if your application:

* is not complete
    * arrives at the Migration Board when there is less than six weeks remaining before commencement of the programme even if you received late
    notification of enrolment.
    اين هم لينكش كه حرفم كاملا مستند باشه:
    http://www.migrationsverket.se/engli.../estuduniv.jsp

گرچه بد نيست سعي كنيم سريع تر كارمون رو انجام بديم.

میشه بگید به کدوم شماره و چه ساعتی باید تماس گرفت. شماره ها یا اشغالند یا کسی جواب نمی ده.

23712200
    ساعت 4-2
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

من حدودای 20 می مدارکم را دادم که زنگ زدم میگه ما همون روز فرستادیم ولی باید 10 جولای تماس بگیری برای جواب!

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electric Power Engineering MSc and PhD - Chalmers

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad ali
    من حدودای 20 می مدارکم را دادم که زنگ زدم میگه ما همون روز فرستادیم ولی باید 10 جولای تماس بگیری برای جواب!
    سلام من هم 20 می مدارک را دادم وقتی زنگ زدم گفت اصلا معلوم نیست کی جواب بیاد ولی شما هفته بعد تماس بگیر. هر چی خواستم یک تاریخی ازش بگیرم چیزی نگفت.
    Resigned Mod. <br />.

Junior Member

من زنگ زدم. یه خانمی وقتی شماره پروندم رو بهش دادم گفت 19 می مدارکت تحویل سفارت شده ما فرستادیم سوئد و 11 جون آفیسر پرونده توی سوئد رسید پرونده رو اعلام کرده و بهم گفت 11 جولای تماس بگیر. نمیدونم چرا اینقدر دیر رسید رو اعلام کردن. :-[

دعا کنین ویزاهامون بدون هیچ مشکلی زود در بیاد. حداقل استرسهامون یکم کمتر می شه. من که تا 11 جولای 10 کیلو کم می کنم از استرس!
    Life is like riding a bicycle. To keep your balance you must keep moving<br /> Albert Einstein

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط msaeida
    من 23 اردیبهشت مدارکم رو تحویل دادم. دیروز با سفارت تماس گرفتم ، گفتن هنوز نیومده.
    من امروز مجددا با سفارت تماس گرفتم. بهم گفتن که ویزام حاضره و روز یک شنبه با پاسپورت برم سفارت.

نکته: صدور ویزا برای من دقیقا یک ماه طول کشید.
    آقای mseaida شما ویزاتونو گرفتین؟ تقریبا همه منتظرن ببینین کار شما چی شد! ممنون میشم لطف کنید و شرح ماوقع رو برامون بگید.
    Life is like riding a bicycle. To keep your balance you must keep moving<br /> Albert Einstein

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_am
    من 23 اردیبهشت مدارکم رو تحویل دادم. دیروز با سفارت تماس گرفتم ، گفتن هنوز نیومده.
    من امروز مجددا با سفارت تماس گرفتم. بهم گفتن که ویزام حاضره و روز یک شنبه با پاسپورت برم سفارت.

نکته: صدور ویزا برای من دقیقا یک ماه طول کشید.
    آقای mseaida شما ویزاتونو گرفتین؟ تقریبا همه منتظرن ببینین کار شما چی شد! ممنون میشم لطف کنید و شرح ماوقع رو برامون بگید.
    من 14 می یعنی 25 اردیبهست دادم مدارکم را و امروز زنگ زدم گفتند هنوز نیمده ???