صفحه 8 از 54 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 533

موضوع: زمان لازم برای گرفتن ویزای دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زمان لازم برای اخذ روادید دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط نیما
    دوستان من مدارکم رو 25 می داده بودم و ویزام امروز اومده .فقط خواستم نکاتی رو عرض کنم .

1_پاسم امضا نداشت
    2_برای ادامه تحصیل دکترا هم تیک زده بودم .
    3_نوشته بودم می خوام تو سوئد دکترا بخونم .
    4_نوشته بودم می خوام بعد تحصیل کار تحقیقاتی تو دانشگاه بکنم .
    5_سنم زیاد بود .
    6_از تحصیلم زمان زیادی می گذشت .
    7_مقطع فوق لیسانس رو می خواستم تکرار کنم.
    و ....

نتیجه گیری اخلاقی : شایعات قبلی کاملا بی اساس بود .
    آقا بسیار ممنون از این اطلاعاتی که دادی. بسیاری از شبهات را برطرف نمودی. خیلی عالی بود. چون من هم توی پاسپورت امضا نداشتم و نگران بودم.

حالا خودمونیم، شما پارتی داشتی اینقدر زود ویزات اومد آخه من و بعضی از دوستان که 20 می دادیم هنوز ویزا نگرفتیم و حتی تعدادی دیگر از دوستان هم که قبل از این تاریخ بودن هم ویزا نگرفتن. به هر حال قبول دارم که بررسی توسط officer های مختلفی است. امیدوارم که در طی هفته آینده به من هم جواب بدهند.

فرشید

سلام
    ویزای من هم بعد از 40 روز اومده. فقط باید برم سفارت.

Junior Member

بچه ها کس دیگه ای این هفته زنگ زده ببینه ویزاش اومده یا نه؟ من زنگ زدم گفتن سه شنبه زنگ بزن. یه خبری بدید اگر کسی هست.

وای! مردم از استرس!!!
    Life is like riding a bicycle. To keep your balance you must keep moving<br /> Albert Einstein

مثل اينكه جدي جدي اين مسولين اداره امور حارجه سوئد رفتن مرخصي...!!!!!
    پس چرا هيچكي حبر جديدي نميده؟يعني اين هفته هنوز كسي ويزا نگرفته؟
    مي رفتيم دنبال ويزاي آمريكا تا حالا كلير هم شده بوديم به خدا... :-X
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

من امروز زنگ زدم و 19 می مدارکم را داده بودم ولی گفتند هیچ خبری نیست و من پرسیدم دوباره کی زنگ بزنم گفتند نمیدونیم!

Junior Member

یکی از دوستام که ۱۸ می تحویل داده بود و ۱۱ جون توی سوید پروندش ثبت شده بود امروز ویزاش اومد. دو رقم اول فایل نامبرش هم ۶۳ بوده! مال من هم ۱۱ جون ثبت شده توی سوید. منتها دو رقم اول من ۶۵ هستش! دعا کنید فردا خبرهای خوب بشنویم.

ویزا می خوام!!! :-X
    Life is like riding a bicycle. To keep your balance you must keep moving<br /> Albert Einstein

Senior Member pouya4 آواتار ها

منم دو تا دوستام که 5 ژوئن اقدام کرده بودن ویزاشون اومد! البته منم که 5 ژوئن با همونا درخواست داده بودم، امروز زنگ زدم گفتن چه خبره؟ شما تازه اقدام کردی!

مثل این که دانشگاه به دانشگاه فرق داره.... این دو تا Lulea بودن...
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

اين دوستاي تو پويا هيچكدوم رفيقي ندارن كه از lund پذيرش گرفته باشه و ويزاش هم اومده باشه؟من 26 مي دادم ولي هنوز بايد تو آب نمك بخوابم..!
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

Senior Member pouya4 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_am
    ۱۱ جون توی سوید پروندش ثبت شده بود....
    مال من هم ۱۱ جون ثبت شده توی سوید...
    علیرضا جان لطف می کنی بگی چه طوری میشه فهمید پرونده مون چه تاریخی تو سوئد ثبت شده؟....
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pouyardiola
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_am
    ۱۱ جون توی سوید پروندش ثبت شده بود....
    مال من هم ۱۱ جون ثبت شده توی سوید...
    علیرضا جان لطف می کنی بگی چه طوری میشه فهمید پرونده مون چه تاریخی تو سوئد ثبت شده؟....
    اگر زنگ بزنی به سفارت اگر مسوول visa section آدم باحالی باشه وقتی شماره پرونده رو میدی بهت میگه. اگر اون خانومه که صداش جوونه بود بهش بگو احتمالا بهت می گه.