صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 23456789101112
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 117 , از مجموع 117

موضوع: بهترین کشور و دانشگاه های مهندسی کشاورزی و علوم مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور و دانشگاه های مهندسی کشاورزی و علوم مرتبط

1- کارشناسی: کشاورزی/ خاکشناسی/ دانشگاه رازی کرمانشاه/ 14.73
    2- کارشناسی ارشد: کشاورزی/ فیزیک و حفاظت خاک/ دانشگاه صنعتی اصفهان/ 16.05
    3- فاقد مدرک زبان هستم. اما در حال خواندن برای امتحان ایلتس هستم (بالای 6).
    4- یک مقاله ISI آماده ارسال به مجله (Elsevier یا Springer) با ایمپکت بالای 3.
    5- 3 مقاله علمی پژوهشی از دانشگاه فردوسی مشهد و صنعتی اصفهان، یک مقاله کنفرانسی بین المللی از دانشگاه صنعتی اصفهان، یک مقاله همایشی از دانشگاه یزد و در نهایت دو مقاله کنگره ای علوم خاک ایران از دانشگاه تبریز و اهواز.
    6- برای رشته کشاورزی، گرایش خاکشناسی در مقطع دکتری میخوام اپلای کنم.
    7- اولویت من در انتخاب کشورها به ترتیب: سوئیس، استرالیا، آمریکا، کانادا، آلمان و برخی کشورهای اروپایی است
    8- کسب رتبه 105 کشوری در مقطع کارشناسی ارشد/ نمره دفاعیه عالی از دانشگاه صنعتی اصفهان با نمره 19.8/ و دارای 4 توصیه نامه از اساتید
    9- فاند و فول فاند برام خیلی مهمه؟
    تشکر میکنم اگه کمکم کنید در مورد اینکه آیا با همچین رزومه ای در کدوم یک از کشورهای فوق و یا چه دانشگاه های شانس بیشتری رو برای اپلای و پذیرش در سال 2016 و 2017 دارم و اینکه آیا شانس پذیرش در دانشگاه های با رنک بالا رو دارم؟

Junior Member

سلام دوستا ن با لیسانس باغبانی میشه در امریکابرای طراحی فضای سبز اقدام کرد ؟چون من هر جا گشتم دانشگاهی پیدا نکردم

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور و دانشگاه برای رشته کشاورزی

سلام دوست عزیز، وقت بخیر، منم ارشد علوم دامی (گرایش تغذیه طیور) دارم، شما تونستید اقدام کنید برای دانشگاهای خارج کشور؟

Junior Member

سلام.کسی از فرصت های شغلی رشته گیاهپزشکی و یا بیوتکنولوژی گیاهی در کشورهای اروپا و امریکا اطلاعاتی دارد؟

Junior Member

سلام خدمت تمامی دوستان

من لیسانس گیاهپزشکی دارم اما الان (فقط) می خوام از ایران برم و در کشور اروپایی یا آمریکایی تحصیل کنم یا کار کنم. برای همین دنبال تحصیل در مقطع ارشد و دادن مقاله هستم. بنده باتوجه به وقت و انگیزهای که دارم می تونم در هر کدوم از این رشته ها قبول بشم 1. سم شناسی پزشکی 2. بیوتکنولوژی گیاهی 3. حشره شناسی 4. بیماری شناسی.
    من این قدر انگیزه دارم که هر روز هفته رو تو ازمایشگاه بگذرونم و همین طور این قدر متنفرم از این که تو این اوضاع نابسامان اقتصادی کشور یک رشته ارشد رو بخونم و نتونم از ایران برم و عمرم رو حروم کنم.
    از همه دوستان خواهش می کنم به سوالات زیر هم در این صفحه و هم به صورت یک پیام خصوصی برای این حقیر جوابشون رو بفرستن.

1. کدوم یکی از این رشته ها تو کشورهای اروپایی و آمریکایی آینده بهتر، بازار کار و درامد بهتری دارند؟
    2. تو ایران کدوم اساتید در کدوم دانشگاه ها در میون این چهار رشته در زمینه خودشون قوی هستند و مقالات خوبی چاپ کردند و دانشجوهای بیشتری رو به کشورهای دیگه فرستادند؟ لطفا اسم استاد و دانشگاه رو بگید تا من حضورا بیام اون دانشگاه و با استاد صحبت کنم.

شاید عزیزی بگه مقاله دادن به خودت بستگی داره اما من مخالف این حرف هستم به عنوان مثال در یکی از دانشگاه های کشور که خودم لیسانس گرفتم یکی از اساتید بیماری شناسی طی چند سال گذشته هیچ کدوم از دانشجوهای ارشد و دکتراش اپلای نشدن اما تو همون دانشگاه در گرایش حشره شناسی یکی از اساتید تو همین چند سال، دو سه تا از دانشجوهاش رو می تونسته بفرسته خارج اما خودشون به خاطر خانواده هاشون نخواستن برن. ساده تر می گم انسانی که از صبح تا شب عرق می ریزه و با جون و دل کارگری می کنه، هیچ وقت ثروتمند نمی شه چون شغل کارگری حقوق بالایی براش تعریف نشده. پس برای ثروتمند شدن یک فرد باید شغل و محیطش رو مناسب انتخاب کنه و بعد از اون زمان هست که عرق ریختن و زحمت کشیدن می تونه به نتیجه برسه.

Junior Member

با سلام
    من مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه پیام نور تهران شرق در رشته مهندسی محیط زیست با گرایش ارزیابی و آمایش سرزمین رو دارم(مدرک کارشناسی هم رشته مهندسی محیط زیست و منابع طبیعی است) امکان داره من و راهنمایی کنید که به چه صورت و در چه دانشگاهی میتونم برای دکتری یا فوق لیسانس ادامه تحصیل بدم و اینکه چه مدارکی لازمه.

با تشکر

Junior Member

سلام کسی درمورد اپلای از رشته علوم و مهندسي باغباني برای کانادا یا امریکا اطلاعاتی داره؟

صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 23456789101112

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)