صفحه 8 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 117

موضوع: بهترین کشور و دانشگاه های مهندسی کشاورزی و علوم مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور و دانشگاه های مهندسی کشاورزی و علوم مرتبط

سلام
    به نظر شما برای فوق لیسانس رشته صنایع غذایی کدوم کشور را توصیه میکنید؟با توجه به هزینه و اینکه بعد از فارغ التحصیل شدن بشه اونجا موند
    معدل 17.5
    سابقه کار
    زبان IELTS 6.5

Member emy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environmental science, University of Basilicata, Italy

سلام به دوستان عزیز
    من لیسانس مرتع و آبخیزداری خوندم و ارشد مدیریت مناطق خشک البته پایان نامم روی یه مدل بیابانزایی در منطقه ای مرطوب بوده و سناریو سازی مدیریتی انجام دادم
    اگه بخوام برای اروپا اقدام کنم چه رشته هایی می تونم اپلای کنم؟
    در امریکا با استادی در ارتباط بودم که برای دکترا بهم گفتن می تونم در رشته ی مطالعات مناطق خشک اقدام کنم
    اما من جدا می خوام از این مناطق خشک بیام بیرون و توی مدیریت و تخریب اراضی . یا تغییر کاربری های حوضه آبخیز کار کنم
    لطفا منو راهنمایی کنین . با تشکر
    من نه عاشق هستم .. نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من... من خودم هستم و یک حس غریب که به صد عشق و هوس می ارزد...و خدا می داند سادگی از ته دلبستگی ام پیدا است...من نه عاشق هستم و نه آلوده به افکار پلید... من به دنبال نگاهی هستم که مرا از پس دیوانگی ام میفهمد...

Junior Member yahmadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environment/Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط emy نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    من لیسانس مرتع و آبخیزداری خوندم و ارشد مدیریت مناطق خشک البته پایان نامم روی یه مدل بیابانزایی در منطقه ای مرطوب بوده و سناریو سازی مدیریتی انجام دادم
    اگه بخوام برای اروپا اقدام کنم چه رشته هایی می تونم اپلای کنم؟
    در امریکا با استادی در ارتباط بودم که برای دکترا بهم گفتن می تونم در رشته ی مطالعات مناطق خشک اقدام کنم
    اما من جدا می خوام از این مناطق خشک بیام بیرون و توی مدیریت و تخریب اراضی . یا تغییر کاربری های حوضه آبخیز کار کنم
    لطفا منو راهنمایی کنین . با تشکر
    سلام
    شما اگر برای اروپا بخواید اقدام کنید (چون که عملا مناطق خشک در آنجا وجود ندارد) باید از تجربه‌ای که در کار یا انجام پژوهش داشتید استفاده کنید. یعنی این که از دانش کاربرد مدل برای استفاده در مطالعات مشابه در فیلدهای مختلف استفاده کنید. به عبارت دیگر باید دنبال یک استاد یا فیلدی باشید که بتونه از تجربه شما در کار خودش استفاده کنه. بنابراین باید تأکیدتون بر این باشه که می‌تونید مثلا مدل‌سازی کنید. پس در این صورت رشته شما می‌تونه هم در دپارتمان جغرافی باشه، هم محیط‌زیست و منابع طبیعی و یا شاید هم در بخش آب و عمران.
    البته پژوهش‌های مرتبط با حوضه‌های آبخیز یا حوزه‌های آبریز نیز زیاده و چون پایه شما نیز همین است بنابراین مدل‌سازی + دانش پایه خود را برای اساتید پر رنگ کنید و باهاشون مکاتبه کنید.
    موفق باشید!
    We are in charge of our attitudes

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

نقل قول نوشته اصلی توسط falcon1 نمایش پست ها
    سلام
    به نظر شما برای فوق لیسانس رشته صنایع غذایی کدوم کشور را توصیه میکنید؟با توجه به هزینه و اینکه بعد از فارغ التحصیل شدن بشه اونجا موند
    معدل 17.5
    سابقه کار
    زبان IELTS 6.5
    برای دانشگاه های آمریکا شما به جی ار ای هم نیازمندید. اما با همین شرایط از استرالیا و نیوزیلند میتونید پذیرش بگیرید که استرالیا بدش هم میتونید بمونید، البته هزینه سنگینی داره تحصیل در استرالیا و اروپا هم دانمارک هم می تونید پذیرش بگیرید و هم بمونید.بقیه کشورهای اروپایی هم راحت می تونید پذیرش بگیرید ولی باز برای اقامت دانمارک اقدام نمایید.
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

Member samirast آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    agricultural economics

سلام خیلی به راهنماییتون نیاز دارم 1ساله دارم دور خودم می چرخم. ارشد اقتصاد کشاورزی با معدل نزدیک 18
    3تا مقاله آی اس آی در مرحله داوری دارم و 2تا همایش داخلی و 1مقاله داخلی در دست داوری. چقدر می تونم روی پذیرش دکتری در آلمان حساب کنم. دوره زبان انگلیسیم 4ماهه دیگه تموم میشه و امتحان زبانم میدم کممممممممک

سلام
    من اطلاعاتی درباره پذیرش رشته صنایع غذایی توی کانادا یا کشورهای اروپایی میخاستم.
    الان ارشد دانشگاه تهران میخونم.معدل کارشناسیم زیاد خوب نیس.میخاستم واسه دکترا اقدام کنم.
    اینکه چه جایی راحت تر فاند میده و کجا برای ادامه کار بهتره
    زبانم قوی نیست میخاستم ببینم میتونم از الان شروع کنم یا خیر
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

نقل قول نوشته اصلی توسط sohrabi121 نمایش پست ها
    سلام
    من اطلاعاتی درباره پذیرش رشته صنایع غذایی توی کانادا یا کشورهای اروپایی میخاستم.
    الان ارشد دانشگاه تهران میخونم.معدل کارشناسیم زیاد خوب نیس.میخاستم واسه دکترا اقدام کنم.
    اینکه چه جایی راحت تر فاند میده و کجا برای ادامه کار بهتره
    زبانم قوی نیست میخاستم ببینم میتونم از الان شروع کنم یا خیر
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    برای صنایع غذایی حداقل نمره زبان آیلتس: 6.5 هست و برای آمریکا به مدرک جی ار ای هم نیاز هست اگر فاند می خواهید باید استادی پیدا کنید که در زمینه مرتبط با پایان نامه و مقالات شما کار کرده باشه و از شما حمایت کنه ولی در مجموع کار نا ممکنی نیست و بسیاری در این رشته پذیرش با فاند گرفتند. ولی اولین قدم گرفتن مدرک زبان هست
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

Junior Member

سلام
    کارشناسی مهندسی اب - باهنر کرمان
    کارشناسی ارشد - دانشگاه ازاد علوم تحقیقات معدل 19 سازه های آبی
    مقاله ISI : یک مقاله
    زبان انگلیسی آیلتس 6
    زبان آلمانی B1
    اگه راهنمایی کنید که واسه چه جاهایی میتونم امید داشته باشم ممنون میشم.

برای دکتری بیشتر رشته های مربوط به منابع آب تمایل دارم.نیاز به فول فاند دارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی منابع آب-دانشگاه ارومیه

در مورد دانشگاه های کشاورزی تو فرانسه و لیست معتبرترین هاشون میتونین راهنمایی کنین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی-زراعت دانشگاه ورامین

سلام
    من فوق لیسانس زراعت هستم. می خواستم واسه دکترا رشته طراحی فضای سبز (Landscape architecture ) رو بخونم.
    می خواستم ببینم این رشته اصلا جزو زیر شاخه های کشاورزی میشه؟یعنی من تو گروه Agriculture باید بگردم؟ یا جزو چه گروهی میشه؟
    دوم اینکه در هلند به جز دانشگاه wageningen که رشته کشاورزی و ان رشته رو داره دانشگاه دیگه ای رو سراغ دارید که این رشته و رشته های کشاورزی رو داشته باشه؟
    ممنون از راهنماییتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)