صفحه 3 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 117

موضوع: بهترین کشور و دانشگاه های مهندسی کشاورزی و علوم مرتبط

Junior Member

پیش فرض بهترین کشور و دانشگاه برای رشته کشاورزی

با عرض سلام و خسته نباشید
    به نظرتون بهترین کشور یا دانشگاه خارجی برای ادامه تحصیل در مهندسی کشاورزی آب یا عمران آب کجاست ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور و دانشگاه برای رشته کشاورزی

سلام .برای دکتری کشاورزی گرایش زراعت چه دانشگاههایی هست؟؟البته من معدلم بالا نیست (14.40)ولی چند تا مقاله دارم .به نظر شما با این شرایط واسه کجا ها برای پذیرش عادی میتوانم اقدام کنم؟؟؟
    ممنون میشم من رو راهنمایی کنید.

Junior Member Nour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری - UPM

سلام
    من کشاورزی نیستم. اما دوستانی دارم که کشاورزی میخونند. بر اساس صحبتهای انها دانشگاه upm مالزی ادعا دارد که از پیشگامان کشاورزی گرمسیری در دنیاست. به نظر هم نمیاید که خیلی بیراه بگویند. امکانات و ازمایشگاه هم خوب در اختیار میگذارند.

نقل قول نوشته اصلی توسط scotty نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید
    به نظرتون بهترین کشور یا دانشگاه خارجی برای ادامه تحصیل در مهندسی کشاورزی آب یا عمران آب کجاست ؟
    با توجه محتوای رشته مهندسی کشاورزی-آب، پذیرش در دانشکده های کشاورزی قدری مشکل است و اصولا دانشکده مناسبی نیست (مگر استثنائاتی که برنامه کشاورزی به صورت مشترک با دانشکده های عمران، مکانیک و غیره ارائه می شود)...

بر این اساس شک نکنید که بهترین کشور امریکا است. اما در رابطه با دانشگاه، باید بگم که تعداد دپارتمان های خوب عمران که دارای برنامه مهندسی آب، هیدرولوژی، مهندسی منابع اب و ... هستند کم نیست. دانشگاه فلوریدا، دانشگاه آریزونا، دانشگاه ایالتی کلرادو، دانشگاه آیداهو، دانشگاه کالیفرنیا دیویس، دانشگاه ایالتی یوتا، دانشگاه ایالتی پلی تکنیک کالیفرنیا و غیره از جمله دانشگاه های با برنامه عالی در زمینه مهندسی اب هستند.

نقل قول نوشته اصلی توسط kayvanr نمایش پست ها
    سلام .برای دکتری کشاورزی گرایش زراعت چه دانشگاههایی هست؟؟البته من معدلم بالا نیست (14.40)ولی چند تا مقاله دارم .به نظر شما با این شرایط واسه کجا ها برای پذیرش عادی میتوانم اقدام کنم؟؟؟
    ممنون میشم من رو راهنمایی کنید.
    دوست عزیز، اصولا معدل نمی تونه تنها عامل تعیین کننده در پذیرش باشه و فقط یکی از پارامترها هست. دانشگاه ها برای تصمیم گیری درباره پذیرش یک دانشجو که اپلای کرده همه مدارکش رو کنار هم می زارن. از اینها که بگذریم یک سری به دانشکده کشاورزی Noth Dakota State University بزنید. شنیدم یک استاد ایرانی خیلی قوی داره و دانشگاهش در عین داشتن ملاک های متوسط برای پذیرش، تو رشته کشاورزی خیلی قوی هست.

Junior Member

خیلی ممنون از لطفتون.
    چطور میشه لیست رشته های یک دانشگاه رو استخراج کرد و یا مثلا برای یک رشته خاص دانشگاه معتبر پیدا کرد.
    میخوام ببینم به رشته مهندسی آب توی کشاورهای دیگه چی میگن و اینکه گرایش هاش به چه صورتیه مثلا اینجا 3 تا گرایش داره حالا اونجا چی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط scotty نمایش پست ها
    خیلی ممنون از لطفتون.
    چطور میشه لیست رشته های یک دانشگاه رو استخراج کرد و یا مثلا برای یک رشته خاص دانشگاه معتبر پیدا کرد.
    میخوام ببینم به رشته مهندسی آب توی کشاورهای دیگه چی میگن و اینکه گرایش هاش به چه صورتیه مثلا اینجا 3 تا گرایش داره حالا اونجا چی؟
    1- کافیه اسم رشته و اسم دانشگاه رو باهم تو گوگل سرچ کنید! این بهترین راه هست. مثلا "University of Arizona"+Hydrology
    2- دانشگاههایی هستند که دپارتمان جدا واسه رشته آب دارن مثل University of Idaho و University of Arizona ولی تو بیشتر دانشگاهها یکی از زیرمجموعه های Civil هست. گرایش هایی که من دیدم ایناس:
    Hydrology
    Water Resource Eng
    Land and Water Resource Eng
    Hydraulics
    Ecohydraulics
    و اسم های مشابه دیگه که البته اینا فقط اسم هستند و گرایش ها در اصل با توجه به پایان نامه شما شکل می گیرن.
    یه نکته خیلی مهم دیگه اینکه برنامه درسی رشته مهندسی آب در دانشگاه های آمریکا خیلی متنوع هست و کاملا به دانشگاه بستگی داره. بنابراین صرف یک اسم نمیشه قضاوت کرد.

Junior Member

با دروود به دوستان
    کسی اطلاع داره چه دانشگاهی رشته رفاه حیواناتanimal welfareرو واسه مقطع ارشد داره؟

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi79 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بهترین دانشگاه های کشاورزی دنیا

سلام
    ميشه بگيد دانشگاه Macdonald Campus McGill Montreal Canada انگليسي زبانه يا فرانسه زبان؟

ApplyAbroad Veteran
    SIG آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بهترین دانشگاه های کشاورزی دنیا

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi79 نمایش پست ها
    سلام
    ميشه بگيد دانشگاه Macdonald Campus McGill Montreal Canada انگليسي زبانه يا فرانسه زبان؟
    اين campus جزئي از دانشگاه مک گيل يشمار مي ياد:
    The language of instruction for most courses at McGill University is English; however, you may make arrangements to write term papers, examinations and theses in English or in French, except in courses where knowledge of the language is one of the objectives of the course.
    You must demonstrate an adequate level of English proficiency prior to admission to McGill, regardless of citizenship status or country of origin.
    براي اطلاعات بيشتر به سايت دانشگاه يا اين لينک http://www.mcgill.ca/macdonald مراجعه کنيد.
    دوستان لطفا پیام نفرستید. پیام های خصوصی و ... چک نمی کنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)