صفحه 5 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 117

موضوع: بهترین کشور و دانشگاه های مهندسی کشاورزی و علوم مرتبط

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور و دانشگاه برای رشته کشاورزی

دانشگاه خاصی رو مد نظر ندارم .لیست دانشگاهای کانادا http://www.4icu.org/ca/

Junior Member hooman3347 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد مهندسی کشاورزی-سازه های آبی

نقل قول نوشته اصلی توسط osroosh نمایش پست ها
    با توجه محتوای رشته مهندسی کشاورزی-آب، پذیرش در دانشکده های کشاورزی قدری مشکل است و اصولا دانشکده مناسبی نیست (مگر استثنائاتی که برنامه کشاورزی به صورت مشترک با دانشکده های عمران، مکانیک و غیره ارائه می شود)...

بر این اساس شک نکنید که بهترین کشور امریکا است. اما در رابطه با دانشگاه، باید بگم که تعداد دپارتمان های خوب عمران که دارای برنامه مهندسی آب، هیدرولوژی، مهندسی منابع اب و ... هستند کم نیست. دانشگاه فلوریدا، دانشگاه آریزونا، دانشگاه ایالتی کلرادو، دانشگاه آیداهو، دانشگاه کالیفرنیا دیویس، دانشگاه ایالتی یوتا، دانشگاه ایالتی پلی تکنیک کالیفرنیا و غیره از جمله دانشگاه های با برنامه عالی در زمینه مهندسی اب هستند.
    به غیر از آمریکا کدام کشورها رو پیشنهاد می کنید؟

Junior Member hooman3347 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد مهندسی کشاورزی-سازه های آبی

نقل قول نوشته اصلی توسط hsharare نمایش پست ها
    کانادا...کشورهای اروپای شمالی
    به نظرم کشورهای اروپای شمالی و کانادا نیاز چندانی به زهکشی خاک نداشته باشند. این طور نیست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط juliiii نمایش پست ها
    سلام
    من هرچی میگردم بیشتراز یکی 2تا دانشگاه که بشه برای خاکشناسی اپلای کردرو پیدا نمیکنم، لطفا کمکم کنید
    با سلام. شما دانشگاه گنت بلژیک رو هم دیدید؟

با سلام
    من لیسانس مهندسی اقتصاد کشاورزی دارم از دانشگاه پیام نور و معدلمم 13:60 می خواستم بدنم از کدوم دانشگاه مالزی میتونم پذیرش ارشد بگیرم برای یکی از گرایش های کشاورزی؟
    هزینشم حدالمکان نرمال باشه
    یه چیز دیگه مدرک پیام نور رو مالزی دانشگاهاش قبول داره؟اگه قبول داره کدوم دانشگاهاش؟

Junior Member

سلام
    یه سوالی دارم؟ میخواستم بدونم با لیسانس آبیاری میشه برای فوق لیسانس یکی از گرایش های مرتبط با آب عمران مثل هیدرولیک،هیدرولوژی یا ... در یکی از دانشگاههای آمریکا پذیرش گرفت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_n_r نمایش پست ها
    سلام
    یه سوالی دارم؟ میخواستم بدونم با لیسانس آبیاری میشه برای فوق لیسانس یکی از گرایش های مرتبط با آب عمران مثل هیدرولیک،هیدرولوژی یا ... در یکی از دانشگاههای آمریکا پذیرش گرفت؟
    بله، البته این به رزومه شما هم بستگی داره. حتما باید در این زمینه ها کار کرده باشید.
    این کاربر غیرفعال است!

کسی رتبه دانشکده کشاورزی دانشگاه ایالتی واشنگتن (Washington State University) رو میدونه و اینکه چطور دانشگاهی تو زمینه کشاورزی هست؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Ario_80 نمایش پست ها
    کسی رتبه دانشکده کشاورزی دانشگاه ایالتی واشنگتن (Washington State University) رو میدونه و اینکه چطور دانشگاهی تو زمینه کشاورزی هست؟
    آیا شما میخواهید برای این دانشگاه اپلای کنید؟
    طبیعتا باید به سایتش نگاه کرده باشید وگرنه که هیچ!در صفحه ی اولش یه چیزی نوشته که:
    National Rankings for Ag Sciences at WSU

We're number two--and number four, six, seven and eight! Researchers in the agricultural sciences at Washington State University are among the most productive in the nation, ranking in the top 10 in almost every ag-related discipline, according to statistics recently released by The Chronicle of Higher Education. Nov. 15, 2007. Learn more about about the productivity of our world-class faculty.

http://cahnrs.wsu.edu/ag/

نقل قول نوشته اصلی توسط soilman نمایش پست ها
    آیا شما میخواهید برای این دانشگاه اپلای کنید؟
    طبیعتا باید به سایتش نگاه کرده باشید وگرنه که هیچ!در صفحه ی اولش یه چیزی نوشته که:
    National Rankings for Ag Sciences at WSU

We're number two--and number four, six, seven and eight! Researchers in the agricultural sciences at Washington State University are among the most productive in the nation, ranking in the top 10 in almost every ag-related discipline, according to statistics recently released by The Chronicle of Higher Education. Nov. 15, 2007. Learn more about about the productivity of our world-class faculty.

http://cahnrs.wsu.edu/ag/
    بله من برای بهار 2012 اپلای کردم، تا خدا چی بخواد!

از اطلاعاتی که دادین خیلی ممنون. منظورم بیشتر رتبه های اعلام شده توسط مراکز دیگه بود و راستش دنبال نظرات ترجیحا کیفی در اینباره هستم. مثل اینکه مراکز تحقیقاتی دانشگاه تو شهرهای مختلف ایالت واشنگتن پراکنده هستن و من نگران کیفیت آموزش و تحقیق بودم. شرایطی رو در نظر بگیرید که همه استادهای یه گرایش تو یک شهر نباشن و شما مجبور باشید به صورت ویدئو-کنفرانس تو کلاس ها شرکت کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)