صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 29 , از مجموع 29

موضوع: ars- ordibehesht-vahid1982

پیش فرض پاسخ : ars- ordibehesht-vahid1982

سلام بهمه دوستان بالاخص این 3 تا دوست گلمون که قرار شده بازم ما رو کمک کنند. و همین طور تشکر از آقا بابک که تونستند این بحران رو بنحو احسن حل کنند.
    دم همتون گرم باشه
    اگر علم در ثريا باشد مرداني از پارس آن را به چنگ خواهند آورد.

Junior Member

من هم به همه این دوستان تبریک می گم که تونستن با درایتشون مشکلی که سو تفاهمی بیش نبود رو حل کنند. همچنین از برگشتن Moderatorهای خوب فروم بویژه وحید جان و ars جان که واقعا راهنمایی هایشون خیلی به درد بچه ها خورده و خواهد خورد هم خوشحالم. و برای همشون آرزوی موفقیت دارم.
    ضمنا از بابک جان که اولین قدم را برای حل سو تفاهم برداشت تشکر می کنم.

خوشحالم به خاطر بازگشته همه .همه این دوستان ارزشمندند
    من دیروز به یاد ars پست های دوتایی فرستادم که به هم می چسبوند . 8)
    امروز میخوام 2 نکته راجع بهش بنویسم اینکه او اگه پست هاشا مرور کنید پستی پیدا نمیکنیدکه با عصبانیت نوشته شده باشه یک بلوغ فکری و تعادل در پست هاش میبینید.

خصلت زبده ars درک دیگرانه.. یک تازه وارد که میاد پستی میزنه خفش نمیکنه چند تا آدرس میگذاره براش چون میدونه اون اولش تو سایت سردرگمه .من خودم یک پستما حذف کرد بعد وقتی pm اشا خوندم فهمیدم که چقدر درک بالایی داره ..اولش ازم تشکر کرده بخاطر وقتی که میگذارم جواب سوال میدم بعد آدرس قوانینه فروم را گذاشته که من غیر مرتبط صحبت کردم مطابق با بند 9 و بعد پستما گذاشته و در نهایت نوشته که از صمیم قلب میخواد برای من مشکلی پیش نیاد این روند نوشتارش خیلی برای من جالب بود

The truth of my life:I`m only looking for you

Senior Member

سلام
    راستش من تمام اين مدت كه صحبت هايي در مورد هزينه ها شده بود و كدوريت هايي كه پيش اومده بود؛ پست ها را با دقت مي خواندم و دعا مي كردم آخرش به خوبي تمام بشه. واقعا هم نمي تونستم نظر بدم. فقط مي خواندم و آخرهاش ديگه داشتم غصه هم مي خوردم. عين بچه هايي كه غصه مي خورند وقتي مامان و باباشون با هم دعوا مي كنن. :P خيلي خوشحالم كه كدوريت ها برطرف شد و خيلي بيشتر خوشحالم كه حالا با اطمينان مي دونم كه اين فروم صاحبان و مديراني داره كه بسيار فروتن و با محبت اند. تا وقتي اين دو سرمايه همراه اونهاست ماها مشكلي نداريم.
    يك جايي ديدم كه يكي از دوستان اينجا را به خانواده تشبيه كرده بود. واقعا هم همين طوره. من مي دونم كه اين فروم تازه تاسيسه و همه خيلي همديگه را نمي شناسيم. ولي مي دونم كه به زودي همه مون معناي دقيق تري به خانواده فرومي مون مي ديم. باور كنيد كه مياد اون روزي كه اگر يكي از كساني كه هميشه هست چند روزي نباشه دلتنگش مي شيم. نگرانش ميشيم كه نكنه مريض شده و خيلي رفتارهاي عاطفي ديگه كه خواهي نخواهي بينمون پيش خواهد اومد و معناي خانواده واقعا شكل مي گيره. اميد وارم اون روز كه خيلي زود از راه مي رسه و شايد هم رسيده باشه من را واقعا عضو اون خانواده بدونين
    همنيشني با شما مايه افتخاره
    همتون را دوست دارم و از زحمات همگي تون ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    Malaysia

بعد از این همه بزن بزن خوشحالم که این 3 دوست عزیز مجددا برگشتند

یه جورایی منتظر شیرینی آشتی کنون هستیم
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط emamian
    خصلت زبده ars درک دیگرانه.. یک تازه وارد که میاد پستی میزنه خفش نمیکنه چند تا آدرس میگذاره براش چون میدونه اون اولش تو سایت سردرگمه .من خودم یک پستما حذف کرد بعد وقتی pm اشا خوندم فهمیدم که چقدر درک بالایی داره ..اولش ازم تشکر کرده بخاطر وقتی که میگذارم جواب سوال میدم بعد آدرس قوانینه فروم را گذاشته که من غیر مرتبط صحبت کردم مطابق با بند 9 و بعد پستما گذاشته و در نهایت نوشته که از صمیم قلب میخواد برای من مشکلی پیش نیاد این روند نوشتارش خیلی برای من جالب بود
    خوب، اینطور که معلومه خوش شانس بودید ars پست شما رو حذف کرده.
    Millions long for immortality who do not know what to do with themselves on a rainy Sunday afternoon

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

سلام
    من تازه امروز اين پست رو خوندم
    خوشحالم كه قبلانخوندم
    وقتي داشتم از صفحه ي اول مي خوندم به خدا يهو ضربان قلبم خيلي زياد شد
    ولي خوشحالم اخرش بخوبي تموم شد
    من هم در اينجا بر ود واجب مي دانم از زحمات اين چهار نفر علي الخصوص بابك و ars كمال تشكر را داشته باشم
    واقعا خيلي خوب كا مي كنن
    عالي
    انشا ا... هميشه سربلند و سرسبز و موفق باشن در تمام مراحل زندگيشون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط emamian
    i am pleased they come back.
    but he(ars) usually does nt answer my quesetion
    i hope he understands me this time.
    Would you tell me I was wrong?<br />Would you help me understand?<br />Are you looking down upon me?<br />Are you proud of who I am?<br />There&#39;s nothing I want to do<br />To have just one more chance

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

اينجا از همه دوستان كه هم به صورت خصوصي و هم اينجا منو شرمنده كردن تشكر مي كنم.

shaya81 جان
    خودت بهتر مي دوني جواب كدوم سوال هات رو نمي دم. شما بارها در مورد مسايل خصوصي يكي از كاربرها از من سوال كردي و من بارها بهت كفتم كه نمي تونم مسايل خصوصي اون رو به شما بگم.
    هزار بار ديكه هم كه اين سوال رو مطرح كني جوابي برات ندارم و تو اين زمينه نمي تونم دركت كنم.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)