صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 29

موضوع: ars- ordibehesht-vahid1982

پیش فرض پاسخ : ars- ordibehesht-vahid1982

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    راستش تمام مشکلات بین ما حل شده و وحید و اردیبهشت عزیز دوباره Global Moderatorهای بسیار خوب ما خواهند بود. من و ars هم با هم صحبت کردیم و تمام کدورت‌ها برطرف شده ولی خود ars خیلی درگیر کارهای ویزاشه و می‌خواهد فعلا مدتی به کارهاش برسه و احتمالا نمی‌تونه فعلا خیلی به فروم سر بزنه. من بسیار خوشحال خواهم شد اگر به محض تمام شدن کارهاش برگرده و مثل قبل به ما کمک کنه.

به هر حال پایانِ این بحران برای من شیرین بود و باعث شد که ما قدر همدیگر رو بیشتر بدونیم و در برخوردهامون پخته‌تر عمل کنیم.
    بابک عزیز، این جداً باعث خوشحالیه برای همه.
    ممنون.
    &quot;A person who never made a mistake never tried anything new&quot;<br />Albert Einstein

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    راستش تمام مشکلات بین ما حل شده و وحید و اردیبهشت عزیز دوباره Global Moderatorهای بسیار خوب ما خواهند بود. من و ars هم با هم صحبت کردیم و تمام کدورت‌ها برطرف شده ولی خود ars خیلی درگیر کارهای ویزاشه و می‌خواهد فعلا مدتی به کارهاش برسه و احتمالا نمی‌تونه فعلا خیلی به فروم سر بزنه. من بسیار خوشحال خواهم شد اگر به محض تمام شدن کارهاش برگرده و مثل قبل به ما کمک کنه.

به هر حال پایانِ این بحران برای من شیرین بود و باعث شد که ما قدر همدیگر رو بیشتر بدونیم و در برخوردهامون پخته‌تر عمل کنیم.
    به سلامتی !!

توی اینجور محیط‌های جمعی اصولاً آدم باید Compatibilityش رو بالاتر ببره
    من هم خوشحالم که کدورت‌ها برطرف شد.
    راه، همان است که تو می‌روی.

سلام به همه
    تبريك ميگم به خاطر حسن نيت همتون
    اميدوارم همه بتونيم با هم كار كنيم
    البته خودم ميدونم من كه استفاده كننده ام و زحمتها رو بقيه ميكشن ;D
    خوش باشيد
    تلاش، قهرمان سازه

ایول.دم همتون گرم

Global Moderator

Simon آواتار ها

ببين 1 هفته نبودم چي شده ؟ نزديك بود ما رو از رفتن بندازيدا . دوستان ، با شما 3 تا گل فاروم هستم . جدا خوشحالم كه وقتي رسيدم كه بابك با درايت و تجربه همه چيز و عوض كرده . به هر حال سروراي گرامي برگشتتون و جدا تبرك مي گم . من بعد خدا اميدي به جايي جز اينجا و جواباي شما ندارم . تو رو خدا با قلب من از اين بازيها نكنيد . Simon ميميره عذاب وجدان مي گيريدا . :'( مي دونم عددي نيستم اما افتخار شاگرديتون و كه دارم ندارم ؟
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

واقعا پختگي خودتون رو در اين به قولي "بحران" نشون دادين...منم از طرف خودم و همه بچه هاي ديگه فروم به شما 4 نفر تبريك ميگم و فرصت رو مغتنم ميشمارم كه تشكر كنم...
    عقل و دانایی در نوک قله تحصیلات عالیه نبود ، بلکه آنرا در جعبه شن بازی کودکستان یافتم&nbsp; :<br />در همه چیز شریک شدن ، عادلانه بازی کردن،به دیگران ضربه نزدن ، تمیز کردن ریخت و پاشهایم ،عذر خواهی کردن از کسی که به او صدمه زدم، هر روز کمی یاد گرفتن،کمی فکر کردن، کمی نقاشی، کمی آواز خواندن ،کمی بازی و کمی کار

ApplyAbroad Veteran

نمیدونم چی بگم. فقط میتونم بگم که خییییییییییییییلیییییییی خوشحالم. واقعا" وقتی پاسخهای مربوط به اون تاپیک رو پیگیری میکردم خیلی ناراحت شدم. اصلا" باورم نمیشد. منم مثل بچه های دیگه این فروم برام واقعا" ارزش داره و ایشالله که دیگه از این مشکلات که بیشترش از سوتفاهم ها پیش میاد، دیگه اتفاق نیفته!
    امیدوارم همونطوری که خیلی چیزها از این فروم یاد گرفتیم این حسن نیت و رفتار دوستانه مدیران و صاحبان فروم رو هم از یاد نبریم!
    واقعا" از برگشتن دوستان خوشحالم و از این که عضو کوچکی از این سایت هستم هم بسیار بسیار خرسند.
    ایشالله که همه همیشه هدف فروم رو که کمک و یاری به دوستان هموطن هست فراموش نکنیم.
    پاینده ایران و ایرانی
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

ApplyAbroad Veteran

نمیدونم چی بگم. فقط میتونم بگم که خییییییییییییییلیییییییی خوشحالم. واقعا" وقتی پاسخهای مربوط به اون تاپیک رو پیگیری میکردم خیلی ناراحت شدم. اصلا" باورم نمیشد. منم مثل بچه های دیگه این فروم برام واقعا" ارزش داره و ایشالله که دیگه از این مشکلات که بیشترش از سوتفاهم ها پیش میاد، دیگه اتفاق نیفته!
    امیدوارم همونطوری که خیلی چیزها از این فروم یاد گرفتیم این حسن نیت و رفتار دوستانه مدیران و صاحبان فروم رو هم از یاد نبریم!
    واقعا" از برگشتن دوستان خوشحالم و از این که عضو کوچکی از این سایت هستم هم بسیار بسیار خرسند.
    ایشالله که همه همیشه هدف فروم رو که کمک و یاری به دوستان هموطن هست فراموش نکنیم.
    و به قول بابک:
    همه الان کاملا به این باور رسیده باشیم که در کنار هم بودن میسر نمی‌شه مگر با بالا بردن آستانه‌ی تحمل و انجام کارهای بزرگ هم میسر نمی‌شه مگر با در کنار هم بودن.
    ان شالله که رسیدیم...
    پاینده ایران و ایرانی
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

Junior Member

از اول اين پست كه شروع كردم به خوندن، يواش، يواش داشت اشكام در مي‌اومد...
    ولي شكر خدا به آخرش كه رسيدم ديدم دوباره سرحال شدم....

بازم خدا رو شكر.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)