صفحه 1 از 13 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 122

موضوع: حجاب در دانشگاه های امریکا

پیش فرض حجاب در دانشگاه های امریکا

سلام با عرض معذرت از اینکه حرفم رو تو تاپیک بی ربط مینویسم ام هرچی گشتم تاپیک مربوط پیدا نگردم
    می وخاستم ببینم یه دختر ارانی میتونه با حجاببره تو دانشگاهیهای برتر امریکا درس بخونه و حتی استاد بهش
    ایرانی
    حجاب
    میشه؟

ApplyAbroad Editor
    masoudjoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. , Industrial Engineering

پیش فرض پاسخ : آیا کار کردن با یک استاد یهودی ممکنه بعدا برای برگشت مشکل ایجاد کنه؟

نه مشکلی نیست همه ی دینها محترمند و اگه مشکلی هست با اسرائیل هستش نه یهودیت
    کمک به کودکان سرطانی
    ارسال پست تنها به منظور تشکر و یا تبریک برخلاف قوانین فروم می باشد؛ به این منظور لطفا از دکمه ی +/- در زیر نام کاربری استفاده نمایید.
    مــا در پیــالـه عکس رخ یار دیده ایم

پیش فرض پاسخ : آیا کار کردن با یک استاد یهودی ممکنه بعدا برای برگشت مشکل ایجاد کنه؟

شما اول ببینیدتوی دانشگاههای برتر آمریکا شما را راه میدهند بعد تصمیم بگیرید با چه حجابی برید!!!

ببخشید من درمورد اون وقت دیگه ای تحقیق میکنم
    حال دار م میپرسم ایا توی دانشگاه های خوب امریکا به حجاب گیر میدن یا نه
    اگر جواب سولی را بلد نیستید مجبور نیستید با این لحن بی ادبانه جواب بدید و عقده های خودتونو جای دیگه برید خالی کنید
    اون به خودم مربوطه
    شاید من رتبه یک کنکورم
    شما از کجا میدونید؟

با تشکر از اقای massoud joon

ApplyAbroad Editor
    masoudjoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. , Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط خانم دکتر نمایش پست ها
    سلام با عرض معذرت از اینکه حرفم رو تو تاپیک بی ربط مینویسم ام هرچی گشتم تاپیک مربوط پیدا نگردم
    می وخاستم ببینم یه دختر ارانی میتونه با حجاببره تو دانشگاهیهای برتر امریکا درس بخونه و حتی استاد بهش
    ایرانی
    حجاب
    میشه؟
    آدمی که هدف داشته باشه هیچ چی محدودش نمی کنه به نظر من حجاب شما قابل احترامه و استاد هم مطمئن باشید از طبقه ی بالا و نخبه ی آمریکاست که اسمش استاده و درک میکنه عقاید شما رو
    کمک به کودکان سرطانی
    ارسال پست تنها به منظور تشکر و یا تبریک برخلاف قوانین فروم می باشد؛ به این منظور لطفا از دکمه ی +/- در زیر نام کاربری استفاده نمایید.
    مــا در پیــالـه عکس رخ یار دیده ایم

سلام
    بازم با تشکر از شما اقای مسعود
    ممنون
    اخه شنیده بودم توی دانشگاه ای امریکا دخترایی که حجاب داشته باشن رو نمیزارن برن دانشگاهه یا خوبشون

نقل قول نوشته اصلی توسط خانم دکتر نمایش پست ها
    ببخشید من درمورد اون وقت دیگه ای تحقیق میکنم
    حال دار م میپرسم ایا توی دانشگاه های خوب امریکا به حجاب گیر میدن یا نه
    اگر جواب سولی را بلد نیستید مجبور نیستید با این لحن بی ادبانه جواب بدید و عقده های خودتونو جای دیگه برید خالی کنید
    اون به خودم مربوطه
    شاید من رتبه یک کنکورم
    شما از کجا میدونید؟

با تشکر از اقای massoud joon
    من شخصا آمار خانمی را داشتم که به قول شما در یک دانشگاه خوب آمریکای شمالی (با حجاب اسلامی) درس می خوند و وقتی برگشت ایران، به قول خودش انقدر که ایران مزاحمش می شدن و به پوشش گیر دادن اونجا از این خبرا نبود!

اگر بگیم که نه اونجا گیر نمی دن دروغ گفیم و اگر بگیم که گیر می دن باز هم درست نگفتیم. مطمئن باشید به لحاظ قانونی کسی متعرض شما نمیشه که مثلا شما حق ندارین در محیط دانشگاه حجاب داشته باشی ولی آدم هایی هستند که کم ظرفیت باشن و متعرض شما بشن که در این مورد قانون حق رو به شما میده.

با اطلاعاتی که من دارم فقط ممکنه پوشش اسلامی شما باعث بشه اطرفیان فکر کنند که عرب هستید و از این زاویه براتون مشکل ساز باشه، چون متاسفانه ایران برای بسیاری از آمریکایی ها چیزی بیشتر از یک کشور خاورمیانه ای عرب زبان نیست!!! تعداد افرادی که اطلاعات کافی درباره ایران و حقایقش داشته باشند حتی در امریکا هم زیاد نیست.

نکته دیگه اینکه مردم بخش های مختلف امریکا از این نظر با هم تفاوت دارن. بعضی جاها جو ضد اسلامی و عربی خیلی قوی هست (مثل مورد فلوریدا) و جاهایی مثل ایالت های سرد شمالی چنین جوی وجود نداره و مردم سرشون به کار خودشون هست...

اهان همین از لحاظ قانونی منظورم بود
    اینکه نکنه قانونشون بگه حق حجاب داشتن توی محیط دانشگاه را ندارید

ApplyAbroad Veteran
    sabz1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Rutgers

پیش فرض پاسخ : حجاب در دانشگاه های امریکا

These assumptions are only valid for Iran.....I'm surprised "khanom doctor"! My own wife (and at least 8 other ladies I know) wear hijab. I have friends who are working at a hospital wearing hijab. You see women going to the gym wearing hijab. There's even "women only" sessions at the swimming pool my wife attends. We work with Jewish, Muslim, Christian, and even Israeli professors and nothing gets in the way. (Actually I found Jewish people to be even more kind and understanding than a lot of my fellow Muslim Iranians) My wife was worried about her hijab before coming to the States but she agrees now that you probably turn fewer heads walking with full hijab in the US than you do in Tehran!
    Maybe your Jewish professor won't invite you to a drinking party (which is due to their respect for your beliefs rather than hatred and arrogance) but you'll be absolutely fine working and living with them.

If Harvard and Princeton qualify as "good" universities in your standards, yes; there are many women wearing hejab in these two that I know.
    ویرایش توسط sabz1983 : November 28th, 2010 در ساعت 09:29 PM
    لا حول و لا قوه الا بالله

Member mohhhamad آواتار ها

پیش فرض پاسخ : حجاب در دانشگاه های امریکا

سلام
    من قبلا قرار بود یا خانم محجبه ازدواج کنم وبا هم بریم خارج تحقیق زیاد کردم در این مورد.خیلی پیچیدش نکنم.
    در دانشگاه های خوب آمریکا وایالت هایی که حالت اینترنشنال بیشتری دارند مثل کالیفرنیا خیلی کم مشکل دارید.بحث استاد شدن رو من ندیدم تاحالا.برای خودم هم جالبه اگه دوستان دیدند ممنون میشم بگند.
    اما در مورد درس خوندن منع قانونی نداره اما محدودیت داره.مثلا شاید تحویلتون نگیرند تو یه سری جاها و....(البته بعضی جاها)
    جدا از حرفهای بالا خدممتون باید بگم بهتون از صمیم قلب تبریک میگم.
    این کاربر ،غیر فعال است.

صفحه 1 از 13 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)