صفحه 11 از 13 نخستنخست ... 2345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 122

موضوع: حجاب در دانشگاه های امریکا

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : حجاب در دانشگاه های امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط houtcivil نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    اینجا تو دانشگاه ما چندتا دختر چادری هستند که خیلی خیلی راحت از اون چیزی که فکر کنید دارند درسشون رو میخونند و هیچ گونه مشکلی نیست. حجاب یک مسئله کاملا جا افتاده هست و مطمئن باشید در این خصوص به مشکل برخورد نخواهید کرد.
    موفق باشید
    سيويل با چادر يا با حجاب؟ كدوم دانشگاه ؟ بله مشكلي نيست حتي از خود ايران به نظر من راحت ترن. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سيويل با چادر يا با حجاب؟ كدوم دانشگاه ؟ بله مشكلي نيست حتي از خود ايران به نظر من راحت ترن. شادزي
    آره. دقیقا چادر مشکی میپوشند.
    چندتا دختر عرب هم هستند که حتی روبنده (روپوش صورت) هم میزنند.

Member
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

من تو دانشگاه حجاب دارم. بلوز شلوار می پوشم و روسری سر می کنم. دانشگامون انجمن دانشجوهای مسلمون داره که ظاهرا اکتیو هستن. دیروز با یکیشون صحبت کردم و چند نفره با هم رفتیم بیرون که خیلی عالی بود. تنها مشکلش اینه که همه عرب بودن و با هم عربی حرف می زدن و یه خورده از فرهنگ ما دورن. شاید بد نباشه ما دانشجوهای ایرانی که یه کم معتقدتر هستیم یه گروهی تشکیل بدیم. اینجا ایرانی ها با هم زیاد بیرون می رن، گروه رقصم دارن، به نظرم بد نیست ماها هم بهم کمک کنیم که مهجور نیفتیم.
    !Don't take life too seriously; you'll never get out of it alive
    (Elbert Hubbard)

این لینک رو هم نگاه کنید:

http://www.ece.vt.edu/faculty/nazhandali.php

Junior Member

با سلام
    دوستان کسی هست که تو فلوریدا زندگی کنه یا از اونجا اطلاع دقیق داشته باشه؟
    من شنیدم که اونجا متعصب و بعضا اسلام ستیز هستند. میخواستم بدونم زندگی اسلامی(رعایت حجاب، گوشت حلال و... ) تو اون ایالت چطوره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mofarahani نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان کسی هست که تو فلوریدا زندگی کنه یا از اونجا اطلاع دقیق داشته باشه؟
    من شنیدم که اونجا متعصب و بعضا اسلام ستیز هستند. میخواستم بدونم زندگی اسلامی(رعایت حجاب، گوشت حلال و... ) تو اون ایالت چطوره؟
    دوست عزیز
    کلا مردم آمریکا مذهبی هستند (نسبت به مردم شرق آسیا و قاره اروپا) و کلمه اسلام ستیزی که شما بکار بردید اصلا و به هیچ عنوان صحیح نیست.
    روند زندگی اسلامی رو همینجور که من و خیلی از دوستان دیگه داریم، شما هم خواهید داشت. خیلی راحت غذای حلال گیرتون میاد. کسی هم با حجاب مشکلی نداره. اینجا وافعا حچاب یک چیز جا افتاده است.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houtcivil نمایش پست ها
    دوست عزیز
    کلا مردم آمریکا مذهبی هستند (نسبت به مردم شرق آسیا و قاره اروپا) و کلمه اسلام ستیزی که شما بکار بردید اصلا و به هیچ عنوان صحیح نیست.
    روند زندگی اسلامی رو همینجور که من و خیلی از دوستان دیگه داریم، شما هم خواهید داشت. خیلی راحت غذای حلال گیرتون میاد. کسی هم با حجاب مشکلی نداره. اینجا وافعا حچاب یک چیز جا افتاده است.
    موفق باشید
    این صحبت شما رو من تایید میکنم. ولی همه جای امریکا مثل هم نیستند. من سوالم در مورد ایالت فلوریدا و مخصوصا شهر Gainesville است. به همین خاطر پرسیدم کسی که اونجا رو بشناسه یا اونجا زندگی کرده باشه

Member
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mofarahani نمایش پست ها
    این صحبت شما رو من تایید میکنم. ولی همه جای امریکا مثل هم نیستند. من سوالم در مورد ایالت فلوریدا و مخصوصا شهر Gainesville است. به همین خاطر پرسیدم کسی که اونجا رو بشناسه یا اونجا زندگی کرده باشه
    اگه می خواین دقیقا بدونین که این شهر و خصوصا محیط دانشگاه چطوره، باید با بچه های همونجا صجبت کنین. من قبل اینکه بیام اینجا به بچه های گروه MSA یا همون Muslim Students Association اینجا ای میل زدم و پرس و جو کردم. من اگه شما باشم، یه نفر از بچه های اونجا رو پیدا می کنم. ازش سوالمو می پرسم و بعدش ازش می خوام که ای میل یکی از افراد MSA رو بهم بده (نه لزوما ایرانی). و بعد باهاش مکاتبه می کنم. به من که خیبی خوب جواب دادن. قطعا یه شما هم کمک می کنن.

موفق باشین
    !Don't take life too seriously; you'll never get out of it alive
    (Elbert Hubbard)

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer eng, University of Tehran

به نظر من اگه کسی با حجاب مشکل داشته باشه ایرانیای اونجا هستن، چند روز پیش مصاحبه ی اسکایپ با یه استاد آلمانی دانشگاه آمریکایی داشتم، اول اون وصل شد تصویرش، خود استاد بود که آلمانی بود، یه دانشجوی یونانی فکر کنم، که زمینه کاریش به من میخورد کنارش بود، و یه دانشجوی ایرانی، اولش نیش سه تاشون باز بود وقتی که تصویر من وصل شد، ایرانیه تا دید که من با حجابم (تصور شخصیم نیست، خیلی تابلو بود) اخم هاش رفت تو هم! کلا نیشش بسته شد، ولی استاد آلمانی و اون یکی دانشجوی اروپایی خیلی نایس و با شخصیت با آدم حرف میزدن و سوال میکردن، ولی ایرانیه میخواست کتک بزنه رسما منو!

Junior Member

دوست عزیز اصلا نگران حجابتون نباشید امریکای ها انچه که در tv نشون میدن نیستن
    شما میتونید کاملا حجاب داشته باشید یعنی چادر مقنه مانتو و هرچیز دیگه ای
    مردم براشون عادی هست که کسانی به جهت عالی بودن شرایط در امریکا این قاره را برای زندگی انتخاب کره اند و میزبان خوبی هستن تا زمانی که شما مهمان خوبی باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)