صفحه 3 از 13 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 122

موضوع: حجاب در دانشگاه های امریکا

Senior Member

پیش فرض پاسخ : حجاب در دانشگاه های امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Hasti_Arosha نمایش پست ها
    ببخشید من یک سوال مهمتری دارم از کجا معلوم می شه که استادی که انتخاب می کنیم ادم با اخلاقی باشه تو همین ایرانشم ادم می ترسه و با هر استادی نمی تونه راحت باشه چطور می شه ادم مطمئن باشه وقتی با استادی اونجا اشنا می شه ادم متعهد و مقیدی باشه
    مسئله s-e-x-u-a-l harassment یه قضیه بسیار جدی تو آمریکا هست و نگران این جور مسایل نباشید و به شدت باهاش برخورد میشه

Junior Member Hasti_Arosha آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فناوری اطلاعات / کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    منم اولش در مورد این نگران بودم ولی با برخوردهام متوجه شدم که اونا یه نمه خیلی زیاد با ماها فرق دارند. این مسائل توی اونا کم تر دیده می شه و به علاوه شما می تونید ختی از دستش شکایت کنید اگر آدم خاصی باشه. ولی حتی اگر آدم فلانی هم باشه، مطمئنم قوانینشون تا حدی هست که جلوی این مسائل رو می گیره. درسته آزاد تر از ماها هستند، ولی کلا فرهنکشون با ماها فرق داره تو این مسائل.

eeeeeeeeeeee
    شما صنعتی اصفهان هستید برای کجا اقدام کردید !!! خوب راستش من خیلی حساس هستم دوست ندارم کسی نگاهی غیر از احترام بهم داشته باشه بخصوص چون اونجا تنهام !!! اینطوری بگم همین جا هم تو ایران هرگز جایی را برای اولین بار تنهایی نمی رم خلاصه بلاخره می خوام بدونم می شه روش حساب کرد یا نه !!! حتی کشورهای مسلمون مثل سنگاپور ! حالا اومدیم یک ادمی عوضی در اومد بعد ادم چیکار کنه کلا می شه فهمید یا نه !

ApplyAbroad Hero

تو دنیای اکادمیک به این چیزا فک نکنید. اخه داشتن حجاب یا نداشتن هم شد مسئله؟ اصلا به این چیزا فک نمیکنن

ApplyAbroad Guru

دست دادن و نگاه کردن به طرف مقابل در هنگام صحبت جزو آداب اجتماعی اونجا حساب میشه و اگر نخواهید دست بدید باید بهشون بگید.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    تو دنیای اکادمیک به این چیزا فک نکنید. اخه داشتن حجاب یا نداشتن هم شد مسئله؟ اصلا به این چیزا فک نمیکنن
    اقای محترم این تاپیک مال اونایی هست که این مسئله براشون مهمه و از کسایی راه حل می خواند که براشون مهم بوده شما که به این چیزا اهمیت نمی دید نباید که نظر بدید بعدشم دنیای اکادمیک یعنی چی ! تو دنیای مجازی که اهمیتی نداره تو دنیای اکادمیک هم که اهمیتی نداره .... پس کجا اهمیت داره !!!!
    من که نمی خوام برم اونجا خودما از دست بدم که می خوام با عزت درس بخونم وکار کنم و زندگی کنم من چون تو ایران خیلی مشکل دارم برای همین برای اونجا هم سوال می کنم من به خاطر بی اخلاقی یک استاد با یک استاد دیگه پروژه ورداشتم که کلی سخت گیر هست

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

سلام
    به نظر من شما باید رو این مسئله کمی بیشتر فکر کنید، تنها زندگی کردن تو یه کشور دیگه واسه یه خانم قطعا چالش های بیستری نسبت به یه پسر داره
    موفق باشید

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Hasti_Arosha نمایش پست ها
    اقای محترم این تاپیک مال اونایی هست که این مسئله براشون مهمه و از کسایی راه حل می خواند که براشون مهم بوده شما که به این چیزا اهمیت نمی دید نباید که نظر بدید بعدشم دنیای اکادمیک یعنی چی ! تو دنیای مجازی که اهمیتی نداره تو دنیای اکادمیک هم که اهمیتی نداره .... پس کجا اهمیت داره !!!!
    من که نمی خوام برم اونجا خودما از دست بدم که می خوام با عزت درس بخونم وکار کنم و زندگی کنم من چون تو ایران خیلی مشکل دارم برای همین برای اونجا هم سوال می کنم من به خاطر بی اخلاقی یک استاد با یک استاد دیگه پروژه ورداشتم که کلی سخت گیر هست
    دقیقا ربط داره. ادم وارد هر محیطی میشه باید تابع قوانین و عرف اون جامعه باشه. این مسائل شاید در یه کشور جهان سوم مثل ایران مسئله باشه که کسی حجاب داشته باشه یا نه در اونجا چندان اهمیت نداره. برعکس پرداختن به این موضوع باعث حساسیت نسبت به قشر خاصی (در این مورد دانشجویان و متقاضیان ایرانی) خواهد شد و بر اثر مسائل احتمالی بعد از برخوردها شاید اونها ترجیح ندن ایرانی نگیرن. محیط اکادمیک محل پرداختن به مسائل علمی هست نه ترویج یه تفکر یا دیدگاه مذهبی خاص. امیدوارم منظورمو رسونده باشم.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    دقیقا ربط داره. ادم وارد هر محیطی میشه باید تابع قوانین و عرف اون جامعه باشه. این مسائل شاید در یه کشور جهان سوم مثل ایران مسئله باشه که کسی حجاب داشته باشه یا نه در اونجا چندان اهمیت نداره. برعکس پرداختن به این موضوع باعث حساسیت نسبت به قشر خاصی (در این مورد دانشجویان و متقاضیان ایرانی) خواهد شد و بر اثر مسائل احتمالی بعد از برخوردها شاید اونها ترجیح ندن ایرانی نگیرن. محیط اکادمیک محل پرداختن به مسائل علمی هست نه ترویج یه تفکر یا دیدگاه مذهبی خاص. امیدوارم منظورمو رسونده باشم.
    البته من تا حدودی درک می کنم شما چی می گید می گید بزارید محیط علمی اروم باشه و دستخوش مسایل خاص نشه مثل تفاوت های مذهب و .... بله قطعا تو یک محیط اروم موفقیت بیشتر هست بخصوص تو زمینه های علمی ولی تابع بودن به شرطی که انسانیت و شرف و ابروی فرد تهدید بشه فرق داره !!! هر چند من با جملات اخر شما اصلا موافق نیستم چون درستش اینه که یک فرد بتونه روی محیط خودش اثر گذار باشه به هر حال نمی خوام بحث را عوض کنم ولی فکر می کنم بهتره دنبال یک استاد خانم بگردم حالا هر کشوری مرد ، مرده مسلمون و غیر مسلمون نداره هر کدوم راه های خودشون را دارند !!!!

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

شما اینجا چه با حجاب و چه بدون حجاب هیچ مشکلی ندارین. مطمئن هم باشین هم اساتید و هم بقیه افراد چه دانشگاه و چه شهر، شما اولین مسلمونی نیستید که میبینن (مگه این که برین قطب پیش اسکیمو ها) و نسبت به مسائل مسلمونا هم وارد هستند. حتی خیلی هاشون مثلا اگه دختر با حجاب ببینن اصلا دستشون رو دراز نمی کنن. نگران این مسایل نباشین
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

من دوست های زیادی دارم که رفتن هم آمریکا و هم اروپا و حجابشون رو بر نداشتن. همشون هم گفتن که در اونجا به عقایدشون احترام گذاشته شده. حالا نمیدونم تو جامعه اونجا چه برخوردی میشه باهاشون ولی تو محیط آکادمیک که مشکلی نداشتن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)