صفحه 8 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 122

موضوع: حجاب در دانشگاه های امریکا

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

پیش فرض پاسخ : حجاب در دانشگاه های امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط salazar716 نمایش پست ها
    از چیه این پست شما تشکر میکنی؟!
    من خیلی تلاش کردم جلوی خودم رو بگیرم یه چی به ایشون نگم ولی دیگه:
    نماد کوته فکری، نماد جهان سومی بودن، نماد عقب افتادگی فکری همین کامنت ایشون بوده.
    بلاد کفار؟!!!!...از نظر شما کفر هست نه دیگران! زندگی اونا خوشایند دین نیست...خب نبایدم باشه...حکومت سکولار همینه...دین اونجا کاره ای نیست...درصد آدمای آتئیست اونجا خیلی زیاده حالا سکولار که بماند!
    کشور اسلامی با سطح علمی بالا؟! یه دونه برای نمونه بیارین در حد آمریکا باشه...این حرف شما جوکیه واسه خودش!
    کسی که ایمانش با دیدن یک دختر/پسر یا قرار گرفتن در موقعیتی که بتونه گناه انجام بده بلرزه به درد لای جرز دیوار هم نمیخوره...زمانی ایمان شخص معنی پیدا میکنه که در موقعیت گناه باشه و انجام نده.
    کسی که آب و نبینه و ننوشه روزه اش به درد یکی دیگه میخوره...مسلمان واقعی کسیه که ببینه و انجام نده.
    همونجور که ghlobe عزیز گفت ایشون مشخصا طعنه دارن میزنن و مشخصا مخاطبشون Hypocrite Muslims هستند که اصطلاحا نون رو به نرخ روز میخورن و از هر سمت باد بیاد به همون سمت متمایل میشن و پاشون میرسه اونجا کع** شون به سمت Vegas منحرف میشه.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    پست دوستمون marynirvana بنظر من بقول خارجی ها tongue in cheek بود یعنی حالت کنایه و انتقاد، نه اینکه واقعا ایشون خارجی ها رو کافر بدونند یا کشورهای اسلامی رو دارای سطح علمی بالا.
    دوستان خوبم همه احتمالا اينو درك كردن.اينجا نبايد محلي باشه كه يكي كه راجع به حجاب سوال داره و مياد اينجا رو چك كنه تا مشكلش برطرف شه به جاي راه حل با كلي نظرات شخصي و ايرادات مختلف روبرو شه و از اين تاپيك گريزان. ما هدفمون در تاپيك به چالش كشيدن اعتقادات ديگران نبوده .خواستيم اوني كه از نظر حجاب نگران هست اگر داره ميره با ديد باز و با توصيه هاي منو شما بره نه با سركوب هاي اعتقادي مذهبي و گاها تمسخر يا توهين. من نيمدونم چرا وقتي در تاپيكي ميايم و متني رو مينويسيم قبل پست كردنش به بالا و موضوع يك نگاه نميندازيم. فقط ميخواييم احساسات دروني خودمون و چيزهايي كه سالها به همراه داشتيم رو به چالش بكشيم. بنظر من اين بحث هاي اخير اينجا جايي نداشته و كمكي به دوستان محجبه نميكنه كه هيچ ممكنه باعث شه نرفته از همين جا بين خودمون و اونها جبهه ايجاد كنيم و با طرز فكري باياس شده پا به اين مهد آزادي (از قول علما) بزارن. از مديران محترم تقاضا دارم يه دستي به سر و گوش اين تاپيك بكشن كه از هدف اصليش دور نشه . ما ايراني ها بايد بتونيم مشكلات اجتماعي اعتقادي و غيره كه با هم داريم رو در جاي ديگه حل كنيم تا مسير اين صفحات كه جهت كمك به دوستان هست به سمت خاصي منحرف نشه. براي همه شادي و تحمل پذيري بالا آرزو دارم
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

دوستان گرامی،

لطفا تا حد ممکن از بحث های حاشیه ای در این تاپیک پرهیز کنید و به عقاید یکدیگر احترام بگذارید، معمولا موارد اینچنینی در انجمن "سایر موارد" فروم مطرح میشوند و اغلب در فروم های تخصصی کشورها جای نمیگیرند. پس از شما خواهشمندیم برای جلوگیری از بسته شدن و یا انتقال این تاپیک تا حد ممکن فقط مسائل اصلی و سوال های خودتون پیرامون حجاب در دانشگاه های آمریکا رو در اینجا مطرح کنید و از بحث های بی پایان مانند مذهب، آداب معاشرت با غیر همفکر... و دیگر موضوعات پیرامون این قضیه بپرهیزید. متاسفانه مجبور به حذف پست هایی در دو صفحه اخیر شدیم تا روند کلی تاپیک حفظ شود.

ممنونم از توجه و همکاری شما
    مدیریت انجمن آمریکا
    ویرایش توسط Industrial88 : July 7th, 2012 در ساعت 11:39 AM

فقط اینو میگه که شاید یه کمکی بکنه به کسانیکه میخوان حجابشون رو حفظ کنن.
    من توی دانشگاه خودم تقریبا هر روزی که توی دانشگاه قدم بزنم چند تا آدم محجبه میبینم. چیزی نیست که اساتید یا دانشجوهای دیگه براشون تازه باشه یا اینکه تعجب بکنن و ندیدم تا بحال کسی طور متفاوتی باحاشون رفتار کنه.

Junior Member

کلا وقتی بیای یه جایی مثل امریکا خیلی زود می فهمی که تقریبا تنها کسی که می تونه تو رو به خاطر حجابت مسخره کنه یک ایرانی هست اینو از تجربه ی یکی از دوستان محجبه ام بعد از 4 سال زندگی اینجا میگم... وگرنه خارجی ها کلا مثل خیلی موارد در این مورد هم خیلی ریلکس هستند و خیلی محترمانه تر از ما ایرانی ها برخورد میکنند
    همین اخلاق ما ایرانی ها باعث شده خیلی هامون در مورد داشتن یا نداشتن حجابشون تردید کنند و هروز هزار بار فکر کنند که ایا من بهتر نیست حجابم رو بردارم یا بذارم
    امیدورام روزی برسه که "ما ایرانی ها" به عقاید هم احترام بگذاریم

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

سلام
    مطمئن باشید که به حجاب شما در آمریکا خیلی بهتر از ایران ارزش قائل ميشنود.
    به لینک زیر یک نیگاه بندازید:

یکی از اساتید دانشگاه لویزیانا
    http://www.cmie.lsu.edu/people/Facul...san/Hassan.htm

Junior Member

من به خاطر ازاد نبودن میخوام برم بعد شما میخواین برین لباس اضافه ببرید

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

اینم یکی از اساتید ایرانی دانشکده ریاضی داشنگاه سانتا مونیکا در کالیفرنیا:
    پروفسور سارا بوشیری
    http://www2.smc.edu/schedules/archiv...heri_sara.html

Junior Member remy26 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تکنولوژی هواپیما. دانشگاه صنعت هوانوردی تهران

سلام دوستای خوبم .خوشحالم از اینکه جایی رو پیدا کردم که بهم کمک بشه . راستش من پارسال برای airbusامریکا (میامی .فلوریدا)قبول شدم . البته یه سی مسائل پیش اومد که کنسل شد اما من همون موقع هم نگران این بودم که برای من که دخترم و خوب مسلمون اونجا به غیر از غربت خوب اذیت بشم از لحاظ حجاب یا دینم. میخوام بدونم واقعا اینجوریه؟خوب چون میخوام باز تلاش کنم این دفعه حتما برم یکم هنوز ترس تو وجودم هست . دوستای خوبم ممنون میشم بهم بگید تو فلوریدا این قضیه خیلی روش مانور میدن یا نه؟؟؟؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط remy26 نمایش پست ها
    سلام دوستای خوبم .خوشحالم از اینکه جایی رو پیدا کردم که بهم کمک بشه . راستش من پارسال برای airbusامریکا (میامی .فلوریدا)قبول شدم . البته یه سی مسائل پیش اومد که کنسل شد اما من همون موقع هم نگران این بودم که برای من که دخترم و خوب مسلمون اونجا به غیر از غربت خوب اذیت بشم از لحاظ حجاب یا دینم. میخوام بدونم واقعا اینجوریه؟خوب چون میخوام باز تلاش کنم این دفعه حتما برم یکم هنوز ترس تو وجودم هست . دوستای خوبم ممنون میشم بهم بگید تو فلوریدا این قضیه خیلی روش مانور میدن یا نه؟؟؟؟
    دوست خوبم با خيال راحت به هدفتون فكر كنيد. اksان هر جا ميتونه اعتقادش رو اگر جدا بهش معتقد باشه حفظ كنه بدون اينكه به خودش يا ديگران آسيب بزنه. مطمئن باشيد وقتي بسلامتي رفتيد خيلي ها مثل خودتون ميبينيد و ازشون خيلي چيزها در اين مورد ياد ميگيريد و تمام نگرانيهاتون به يكباره محو ميشه , و به اين روزهاي نگراني مي خنديد. اميدوارم موفق و سربلند باشيد. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)