صفحه 9 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 122

موضوع: حجاب در دانشگاه های امریکا

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

پیش فرض پاسخ : حجاب در دانشگاه های امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط remy26 نمایش پست ها
    سلام دوستای خوبم .خوشحالم از اینکه جایی رو پیدا کردم که بهم کمک بشه . راستش من پارسال برای airbusامریکا (میامی .فلوریدا)قبول شدم . البته یه سی مسائل پیش اومد که کنسل شد اما من همون موقع هم نگران این بودم که برای من که دخترم و خوب مسلمون اونجا به غیر از غربت خوب اذیت بشم از لحاظ حجاب یا دینم. میخوام بدونم واقعا اینجوریه؟خوب چون میخوام باز تلاش کنم این دفعه حتما برم یکم هنوز ترس تو وجودم هست . دوستای خوبم ممنون میشم بهم بگید تو فلوریدا این قضیه خیلی روش مانور میدن یا نه؟؟؟؟
    شما بدون ایجاد این دغدغه ها در ذهنتون اپلای کنید و برید. نظر SIMON هم که بسیار خوب هست. مطمئن باشید از حجابتون اونجا بسیار بیشتر از اینجا لذت خواهید برد.

Junior Member remy26 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تکنولوژی هواپیما. دانشگاه صنعت هوانوردی تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    دوست خوبم با خيال راحت به هدفتون فكر كنيد. اksان هر جا ميتونه اعتقادش رو اگر جدا بهش معتقد باشه حفظ كنه بدون اينكه به خودش يا ديگران آسيب بزنه. مطمئن باشيد وقتي بسلامتي رفتيد خيلي ها مثل خودتون ميبينيد و ازشون خيلي چيزها در اين مورد ياد ميگيريد و تمام نگرانيهاتون به يكباره محو ميشه , و به اين روزهاي نگراني مي خنديد. اميدوارم موفق و سربلند باشيد. شادزي
    واقعا سپاسگذارم از جوابتون. امید دادید بهم.خداروشکر دوستایی خوبی پیدا کردم که واقعا تشویقم میکنند
    نقل قول نوشته اصلی توسط houtcivil نمایش پست ها
    شما بدون ایجاد این دغدغه ها در ذهنتون اپلای کنید و برید. نظر SIMON هم که بسیار خوب هست. مطمئن باشید از حجابتون اونجا بسیار بیشتر از اینجا لذت خواهید برد.
    امیدوارم .چون اینجا که تو مملکت خودمون هست خیلی ها اعتقادات ادمو زیر سوال میبرند.امیدوارم جایی که میرم به امید خدا از این اعتقاداتم نهایت لذت رو ببرم . سپاس از لطفتون
    دلم اغوشی میخواهد ...نه زن و نه مرد باشد... خدایا "زمین نمی ایی؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Physics at Colorado State University

قبلا دوستان بارها پاسخ داده‌اند. منم به عنوان یک نفر دیگه که در امریکا (کلرادو) زندگی می‌کنه تایید می‌کنم که اینجا دانشجوهای محجبه‌ی زیادی هستند و کسی هم کاری به کارشون نداره (احتمالا به جز مثلا کسی که دنبال زوجه‌ی محجبه می‌گرده). اینجا گاهی یک مسجد از کلیساهای اطراف بزرگتره، غذای حلال و غیره هم یافت می‌شه.
    خیالتون راحت باشه.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط remy26 نمایش پست ها
    واقعا سپاسگذارم از جوابتون. امید دادید بهم.خداروشکر دوستایی خوبی پیدا کردم که واقعا تشویقم میکنند

امیدوارم .چون اینجا که تو مملکت خودمون هست خیلی ها اعتقادات ادمو زیر سوال میبرند.امیدوارم جایی که میرم به امید خدا از این اعتقاداتم نهایت لذت رو ببرم . سپاس از لطفتون
    http://www.fresnostate.edu/academics...nts/index.html

اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

یک نگاهی هم به تعداد دانشجوهای محجبه ایرانی در این لینک که مربوط به دانشگاه ایالتی واشنگتن هست، بیندازید.

انتهای صفحه برید، 3 نفر ایرانی محجبه رو میبینید.

نقل قول نوشته اصلی توسط AOM نمایش پست ها
    متاسفانه تاپیک مرتبط تری نبود.دخترای مجردی که خودشون و خانوادشون اعتقادات مذهبی اسلامی دارن لطفا پیام خصوصی بزنن در مورد روند راضی کردن خانواده چندتا سوال داشتم.تشکر
    شما هنوزم به دنبال راه حل هستی؟ پیام خصوصی بده اگر مساله حل نشده.

شاید باورتون نشه ولی من خانمی را دیدم که اینجا با چادره..تو نیویورک و پذیرش هم گرفته خدا را شکر...ولی چیزی که مسلم هست اینا حق ندارن رسیست بازی در بیارن و کسی را رد کنن و ادعا هم می کنن که رِسیست نیستن ولی... خیلی هاشون هستن..اونم بد جور ولی به رو خودشون نمیارن.

نقل قول نوشته اصلی توسط M.DEHGHANI86 نمایش پست ها
    شاید باورتون نشه ولی من خانمی را دیدم که اینجا با چادره..تو نیویورک و پذیرش هم گرفته خدا را شکر...ولی چیزی که مسلم هست اینا حق ندارن رسیست بازی در بیارن و کسی را رد کنن و ادعا هم می کنن که رِسیست نیستن ولی... خیلی هاشون هستن..اونم بد جور ولی به رو خودشون نمیارن.
    موافقم کاملا. بعضی هاشون واقعا بد به آدم نگاه میکنن. البته من شنیدم تو جنوب امریکا بیشتر حساسیت وجود داره.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط civilfbg نمایش پست ها
    موافقم کاملا. بعضی هاشون واقعا بد به آدم نگاه میکنن. البته من شنیدم تو جنوب امریکا بیشتر حساسیت وجود داره.
    اصلا اين طور نيست. بلكه بالعكس به دلايل متعدد در جنوب شرايط بهتري وجود داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط baheri نمایش پست ها
    اصلا اين طور نيست. بلكه بالعكس به دلايل متعدد در جنوب شرايط بهتري وجود داره.
    دریسته که جنوب تعداد مسلمونهاش بیشتره اما گردن قرمز ها (!!) هم گویا بیشترن!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)