صفحه 83 از 83 نخستنخست ... 337374757677787980818283
نمایش نتایج: از شماره 821 تا 826 , از مجموع 826

موضوع: خروج از کشور در بازه ی یکساله پس از فارغ التحصیلی

پیش فرض پاسخ : حداکثر مهلت خروج از کشور پس از فارغ التحصیلی

سلام. من بعد از فارغ التحصیلی شش ماه فرصت خروج از کشور دارم یا یکسال؟ ترم ۹ کارشناسی پیوسته هستم و ترم ۱۱ درسم تموم میشه

پیش فرض پاسخ : خروج از کشور در بازه ی یکساله پس از فارغ التحصیلی

سلام

من دانشجوی ارشد هستم و این پاییز دفاع می‌کنم و مشغول اپلای برای پاییز بعد هستم. با در نظر گرفتن فرجه‌ی یک ساله، می‌خواستم ببینم شرایط خروج از کشور پس از فارغ‌التحصیلی چطور می‌شه؟
    اگر لازم باشه برای مراجعه به سفارت امریکا/کانادا از ایران خارج بشم و برگردم، آیا نیاز به پر کردن فرم اعزام هست یا با برگه فارغ‌التحصیلی این کار انجام می‌شه؟
    آیا لازمه الان که دانشجو هستم برای دریافت پاسپورت اقدام کنم؟ یا هر کار دیگری که وقتی دانشجو هستم راحت‌تر باشه و پس از فراغت سخت شه.

Junior Member

سلام دوستان ، یه سوال داشتم . من تیر ماه آینده فارغ التحصیل میشم و احتمالا شهریور سال بعدش (یعنی 1402 ) بخوام از کشور خارج بشم ، خب اینجا 2 ماه کم میارم و غیبت میخورم . میخواستم ببینم آیا راه حلی برای این مشکل هست یا نه ؟ و اینکه آیا راهی هست که تاریخ فارغ التحصیلیم رو شیفت بدم (یعنی بجای تیر متلا تاریخ شهریور یا مهر بخوره)

نقل قول نوشته اصلی توسط MasterRJ نمایش پست ها
    سلام دوستان ، یه سوال داشتم . من تیر ماه آینده فارغ التحصیل میشم و احتمالا شهریور سال بعدش (یعنی 1402 ) بخوام از کشور خارج بشم ، خب اینجا 2 ماه کم میارم و غیبت میخورم . میخواستم ببینم آیا راه حلی برای این مشکل هست یا نه ؟ و اینکه آیا راهی هست که تاریخ فارغ التحصیلیم رو شیفت بدم (یعنی بجای تیر متلا تاریخ شهریور یا مهر بخوره)
    سلام
    اگر بدون معافیت تحصیلی می خواید خوارج بشید راهی ندارید. دانشگاه هم طبیعتا تاریخ فارق التحصیلی شما رو تغییر نخواهد داد.

دوستان سلام. من توی بازه یک ساله هستم ولی سیستم خطای زیر رو نشون میده و اجازه ثبت درخواست رو بهم نمیده:

«به علت استفاده از سنوات ارفاقی ، در مهلت معرفی نمی توانید درخواست خروج از کشور ثبت نمایید.»

چاره چیه؟ اگه برم دفترچه اعزام به خدمت پر کنم و تاریخ اعزام رو بزنم برای پاییز 1401 چی؟ اصلا همچین چیزی شدنیه؟ لطفا اگه تجربه دارین راهنمایی کنین. حالا من فردا پس فردا حضوری هم باید برم نظام وظیفه یا پلیس + 10. ممنون ازتون

نقل قول نوشته اصلی توسط kindkiller نمایش پست ها
    دوستان سلام. من توی بازه یک ساله هستم ولی سیستم خطای زیر رو نشون میده و اجازه ثبت درخواست رو بهم نمیده:

«به علت استفاده از سنوات ارفاقی ، در مهلت معرفی نمی توانید درخواست خروج از کشور ثبت نمایید.»

چاره چیه؟ اگه برم دفترچه اعزام به خدمت پر کنم و تاریخ اعزام رو بزنم برای پاییز 1401 چی؟ اصلا همچین چیزی شدنیه؟ لطفا اگه تجربه دارین راهنمایی کنین. حالا من فردا پس فردا حضوری هم باید برم نظام وظیفه یا پلیس + 10. ممنون ازتون
    با عرض سلام و خسته نباشید
    خواستم بپرسم که تونستید مجوز خروجتون رو بگیرید ؟
    چون شرایط من هم مثل شما هست و بعد تموم کردن مقطع ارشد ام توی سنوات ارفاقی قراره فارق التحصیل بشم
    خواستم بببینم برای خروج از کشور باید چی کار کنم ؟ و آیا اجازه میدن ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)