صفحه 78 از 83 نخستنخست ... 2868697071727374757677787980818283 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 771 تا 780 , از مجموع 826

موضوع: خروج از کشور در بازه ی یکساله پس از فارغ التحصیلی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خروج از کشور در بازه ی یکساله پس از فارغ التحصیلی

سلام دوستان من تاریخ 1 تیر 96 از تز ارشدم دفاع کردم میخواستم بپرسم برای ادامه مقطع دکتری تا چه زمانی میشه از کشور خارج شد ؟اگر فرجه تحصیلی یک ساله گذره حتما باید دفترچه ارسال کنم و بعد که پذیرش اومد اقدام کنم برای مجوز خروج از کشور...

Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

من میخام برای شرکت در یک کنفرانس که کارگاه هم همراهش هست ده روز برم سفر چه نوع وثیقه ای باید گذاشت؟ چه مدارکی نیازه ببرم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering @FUM

سلام دوستان
    میدونم شاید خیلی تکراری باشه سوالم ولی چاره ای ندارم

من بهمن امسال(96) کارشناسیم تموم میشه و تیر میخوام برای ارشد از کشور خارج بشم و درخواست خروج از کشور هم اینترنتیه.
    اما تو سایت www.epolice.ir گفته که باید تاریخ ورود و خروج رو بزنیم.

الآن سوال من اینه که تو قسمت مدت زمان خروج، باید همون دو سال رو بزنم؟
    اخه فقط دو نوع سفر داره زیارتی و سیاحتی. و برای سفرهای سیاحتی هم تو سایتها گفتن حداکثر 6 ماه میشه رفت.

ممنون میشم ینفر جوابمو بده ( فقط 10 روز تا ددلاین دانشگام مونده و پاسپورت لازمم ( )

Junior Member

با سلام خدمت دوستان گرامی

من خرداد سال 96 فارغ التحصیل شدم و میخوام برای فوق لیسانس به خارج از کشور برم. ایا اینکه بعد از فارغ التحصیلی میتونم تا مدت یک سال با ودیعه برم صحت داره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : حداکثر مهلت خروج از کشور پس از فارغ التحصیلی

سلام دوستان، من یه سوال داشتم نمی دونم از کجا بایست استعلام کنم؛ میخواستم بدونم که کسی اطلاعی داره؟

من الان دارم ارشد مکانیک میخونم و معاف نیستم ( پدر و مادرم از هم جدا شدن و معافیت موقت دارم تا دو سال دیگه دائم میشه)، قصد دارم که برای ارشد دوم اقدام کنم؛ برخی بهم گفتن که گویا حتما باید برای مقطع تحصیلی بالاتر اقدام کنم تا بهم خروج از کشور بدن وگرنه خروج نمیدن؛

کسی میدونه این ادعا تا چه حد حقیقت داره؟ از کدوم مرجع باید بپرسم که جواب درست و درمون بدن بهم؟؟

درود به همگی

من اشتغال به تحصیل دارم در بلژیک ولی مدتیه که در بلژیک زندگی نمیکنم و ساکن آلمان هستم.به همین دلیل مدرک اقامتی آلمان رو دارم.اگر بخوام وارد کشور بشم و بعد برم اجازه خروج دانشجویی بگیرم مشکلی پیش نمیاد؟یعنی اینکه ساکن کشور دیگه ای به غیر از محل تحصیل هستم اشکالی داره؟

Junior Member richart آواتار ها

با سلام من مدرک لیسانس ازادم رو سال 97 میگیرم ، الان در شرف ورود به ترم 6 هستم و رشتم غیر پزشکی هست(روانشناسی عمومی) ، بعد از اینکه فارق التحصیل بشم تا یک سال فرصت دارم تا خودمو معرفی کنم وظیفه عمومی درسته؟؟؟

من قصد دارم برای دندان پزشکی روسیه اقدام کنم که دوره پادفیک داره ، ایا برای پادفیک که دوره اش 9 ماهه معافیت میدن یا اگر از دانشگاه روسیه بخوام نامه پذیرش رو بذنه برای دوره دندان پزشکی دکتری ، میتونن بهم معافیت تحصیلی بدن؟

موندم چکار کنم تا اون موقع ایا میشه یا نه؟

با سپاس

سلام دوستان
    من از دانشگاهی برای مقطع دکتری پذیرش دکتری دارم. اما این دنشگاه در لیست وزارت علوم در رده "ج متوسط" قرار داده رو روبروی اون "صرفا تا مقطع کارشناسی ارشد" نوشته شده. آیا وزارت علوم اجازه خروج از کشور و گرفتن معافیت تحصلی رو به من میده؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Graphic Design

سلام یه سوال، اگر از یکسال بیشتر شده باشه چکار باید کرد؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط mecrob نمایش پست ها
    سلام شما باید :
    1- از دانشگاه نامه معرفی به نظام وظیفه را بگیری(یعنی کاملا کارهای فارغ التحصیلی و تسویه حساب رو انجام بدی)
    2- مدارک مورد نیاز برای اعظام به خدمت رو به پلیس+10 بدی(شامل نامه معرفی به نظام وظیفه از دانشگاه+کپی شناسنامه و کارت ملی و عکس و...)
    3-بعد از مرحله فوق یک برگه سبز (تاریخ اعظام به خدمت)به همراه کد سخا به شما داده میشه که مثلا میگن شما باید فلان تاریخ بری آموزشی
    4-شما با نام کاربری(شماره ملی) و پسورد (کد سخا) وارد سایت evazifeh.epolice.ir میشین و اونجا وضعیت شما از مشغول به تحصیل باید به اعزام به خدمت تغییر کنه که ممکنه دو سه روز بعد از دریافت برگ سبز از پلیس+10 این اتفاق بیفته
    5- زمانی که وضعیت شما اعزام به خدمت شد، با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز سایت و مشخص کردن تاریخ خروج و بازگشت با واریز 15 میلیون از طریق همین سایت به شما مجوز خروج به مدت ماکزیمم 21 روز داده میشه(تعداد روز دقیق رو برای محکم کاری باز بپرسین) و حتما باید تا یکماه قبل از تاریخ اعظام به ایران برگردین
    6- بعد از چند روز از واریز ودیعه15 میلیون مجوز خروج شما صادر میشه که بعدش میرین پلیس+10 و پاسپورت میگیرین و بقیه کارای ویزارو میکنین
    نکات مهم
    :1-موارد فوق برای دوستانی هست که در بازه یک ساله بعد از فارغ لتحصیلی قرار دارند
    2- اگر مبخواین که تاریخ اعظام شما ماکزیمم زمان مجاز بعد از فارغ التحصیلیبخوره به پلیس +10 میدان هفت تیر بالاتر از فروشگاه یاس مراجعه کنید

Junior Member

اگه هنوز معافیت تحصیلیتون باقی مونده نه اهمیتی نداره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)