صفحه 1 از 83 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 826

موضوع: خروج از کشور در بازه ی یکساله پس از فارغ التحصیلی

Question خروج از کشور در بازه ی یکساله پس از فارغ التحصیلی

اینکه میگن حداکثر تا 2 ماه پس از فارغ التحصیلی باید از کشور خارج شد، درسته؟ (برای مشمولین). اگر درسته، مثلا من خرداد فارغ شم، نمیتونم شهریور از کشور خارج شم؟

پیش فرض پاسخ : حداکثر مهلت خروج از کشور پس از فارغ التحصیلی

نه عزیز. این چه حرفیه آخه. من فقط یه چیزایی شنیدم که بعد از اینکه رو پاسپورتت مهر خروج خورد 2 ماه وقت داری از کشور خارج بشی. ولی در مورد اول مطمئنم که اشتباه شنیدی.

خوب چه زمانی رو پاسپورتم مهر خروج میخوره؟

Junior Member

Dear friend
    may be you feel bad after reading my reply
    akhe azized delam why do not you check saved informations.?
    who have said two months?
    instead of wasting your and others time ,check previous data which are available if forum as other experience or saved pdf /doc

they are lots information for military rules, you are not the only one who is involved in this problem so there is lots of source for your answer, even out of applyabroad forum
    g-luck

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahuramazda
    Dear friend
    may be you feel bad after reading my reply
    akhe azized delam why do not you check saved informations.?
    who have said two months?
    instead of wasting your and others time ,check previous data which are available if forum as other experience or saved pdf /doc

they are lots information for military rules, you are not the only one who is involved in this problem so there is lots of source for your answer, even out of applyabroad forum
    g-luck
    عزيزم شما به جاي انتقاد يه لينك بده دست بچه ;D

amir 1656 به لينك زير برو، اطلاعاتي رو كه مي خواي هست.
    http://www.applyabroad.org/wiki/inde...8C%DA%A9%DB%8C

در ضمن شما بعد از فراغت از تحصيل 6 ماه فرصت داري .
    بعد از اون بايد دفترچه اعزامو پست كني (زودتر هم مي توني)
    بعد از پست دفترچه بازم فرصت داري!!
    .Fall seven times, Stand up eight

منكه ازين لينكي كه شما دادي چيزي دستم نيومد.اگه لينكه بهتري هست بگو وگرنه سوال اينه:
    الامن من كاراي وثيقم داره تموم ميشه و مي خوام اينو برگردونم نظام وظيفه كه برم پاسپورت بگيرم.يعني اينا تو پاسپورت من از تاريخ صدور پاسپورت فقط 2ماه اجازه خروج ميدن؟؟؟؟اگه جواب ويزا ديرتر بياد چه خاكي تو سرمون بايد بريزيم؟؟؟
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

منم در مورد این دو ماه فرصت بعد از مهر خروج شک دارم. اگه کسی میدونه لطفا بگه.

Junior Member

سلام،

من خرداد پارسال دفاع کردم و الان برای Fall پذیرش دارم. اگر لنا به دلایلی (کلیر نشدن، ویزا نگرفتن)نتونستم تا fall خارج بشم و از دانشگاه بخوام که دفر منک به spring آیا نظام وظیفه اجازه می ده؟ اگر مخالفت ککن، میشه باهاشون حرف زد که کنا بیان؟ کسی از دوستان تجربه مشابه داره؟

alikhodadadi
    Guest

من یه سر به وزارت علوم و نظام وظیفه رفتم و قانون درستش رو اینجوری اعلام کردند:
    بعد از دفاع پایان نامه 6 ماه برای ارسال دفترچه مهلت هست و از همون تاریخ یعنی تاریخ دفاع پایان نامه و نه فارغ التحصیلی 1 سال فرصت برای پذیرش هست و در هر شرایطی که از خدمت باشین بهتون معافیت تحصیلی میدن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکترای کنترل، ایالتی آیداهو

آقا اين قضيه يك سال چيه؟
    من قبل از 6 ماه، دفترچه ام را فرستادم نظام وظيفه. بعدش هي كشش دادم (اقدام كردم براي معافيت ولي ندادند). الان بيشتر از يك سال هست كه فارغ التحصيليم مي گذره و برج 4 اعزامم هست. غيبت هم ندارم. تا الان كه خيالم راحت بود ولي الان يه كم نگران شدم. به نظر شما مشكل برايم پيش مي آيد؟ اگر كسي تجربه اي دارد لطفا كمك كنه.
    Everything is possible

صفحه 1 از 83 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)