صفحه 13 از 83 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 826

موضوع: خروج از کشور در بازه ی یکساله پس از فارغ التحصیلی

پیش فرض پاسخ : حداکثر مهلت خروج از کشور پس از فارغ التحصیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط amin25m نمایش پست ها
    چرا 1 خرداد؟ شما اگه الان دفترچه پست کنی و بری خدمت چی می شه مگه؟
    من دفترچه رو پست کردم و تاریخ اعزامم هست 1 اسفند...توی برگه ایی که وزارت علوم داده نوشته 1 فروردین شروع دوره زبان المانی در دانشگاه و 1 مهر شروع دوره تحصیلی...اینا میگن ما با دوره زبانت کاری نداریم و اون 1مهر برای ما مهمه...میگن اگه میخوای 1مهر بری خارج،تا 1 خرداد باید بری خدمت و بعد ما اون موقع بهت معافیت تحصیلی و اجازه خروج میدیم تا بتونی 1 مهر بری.

Senior Member amin25m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/University of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedfard نمایش پست ها
    من دفترچه رو پست کردم و تاریخ اعزامم هست 1 اسفند...توی برگه ایی که وزارت علوم داده نوشته 1 فروردین شروع دوره زبان المانی در دانشگاه و 1 مهر شروع دوره تحصیلی...اینا میگن ما با دوره زبانت کاری نداریم و اون 1مهر برای ما مهمه...میگن اگه میخوای 1مهر بری خارج،تا 1 خرداد باید بری خدمت و بعد ما اون موقع بهت معافیت تحصیلی و اجازه خروج میدیم تا بتونی 1 مهر بری.
    پس بهترین راه اینه که با دانشگاه اونطرف صحبت کنی تا تاریخ شروع ترمت رو بزنن همزمان با تاریخ شروع دوره زبانت. یکی از دوستای من از یکی از دانشگاه های کبک پذیرش گرفته بود، یه دوره زبان براش گزاشته بودن که همزمان با شروع ترمش بود.
    باهاشون مکاتبه کن و مشکلت رو بگو، شاید باهات راه اومدن.
    اگر یک روز هیچ مشکلی سر راهم نبود، میفهمم که راه را اشتباه رفته ام . . .

نقل قول نوشته اصلی توسط amin25m نمایش پست ها
    پس بهترین راه اینه که با دانشگاه اونطرف صحبت کنی تا تاریخ شروع ترمت رو بزنن همزمان با تاریخ شروع دوره زبانت. یکی از دوستای من از یکی از دانشگاه های کبک پذیرش گرفته بود، یه دوره زبان براش گزاشته بودن که همزمان با شروع ترمش بود.
    باهاشون مکاتبه کن و مشکلت رو بگو، شاید باهات راه اومدن.
    خیلی ممنون از راهنماییتون...من حتما امروز با منشیه دانشگاه تماس میگیرم و باهاش صحبت میکنم...من مدارکم رو اواسط اردیبهشت فرستادم واسه دانشگاه ولی دانشگاه مدارکم رو گم کرد و تا دوباره بفرستم ،ظرفیتشون پر شده بود و واسه همین بجای ترم زمستون 2012 واسه ترم تابستون 2013 پذیرش دادن...بهش میگم توی پذیرشم بنویسه که شروع ترم درسیم از 1 آپریل هست و کلا صحبتی از دوره آلمانی نکنه....امیدوارم اگر اینکار رو کردم این آقای پاداشی گیر نده.

Junior Member

سلام .. بچه ها من 15 آبان فرجه یکسالم تموم شد . دفترچه خدمت پست کردم و تاریخ اعزام خوردم 12/01(اسفند) . . . کلاسام از فوریه یعنی بهمن شروع میشه .. حال با توجه به حرف دوستمون saeedfard ، نظام وظیفه بهم معافیت نمیده ؟ مگه نمیگن حتی حین خدمت هم میشه معافیت گرفت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط esih2002 نمایش پست ها
    سلام .. بچه ها من 15 آبان فرجه یکسالم تموم شد . دفترچه خدمت پست کردم و تاریخ اعزام خوردم 12/01(اسفند) . . . کلاسام از فوریه یعنی بهمن شروع میشه .. حال با توجه به حرف دوستمون saeedfard ، نظام وظیفه بهم معافیت نمیده ؟ مگه نمیگن حتی حین خدمت هم میشه معافیت گرفت؟
    سلام دوست عزیز
    من یکنفر رو دیدم توی نظام وظیفه که شرایطش دقیقا مثا شما بود و اومدو براش معافیت صادر کردن ولی باید همینطوری که من میگم اقدام کنی...شما باید بری نظام وظیفه و بگی که میخوام تاریخ اعزامم رو بندازم 1 دی...که همون روز برات اینکارو میکنن و محل خدمتت رو هم میگن...اولین روزی که رفتی خدمت میگی که من برگه اشتغال به خدمت میخوام و با همون برگه میری نظام وظیفه و نظام وظیفه یه برگه ترخیص از خدمت بهت میده و برات معافیت صادر میکنه...اون مسول خروج کشور هم بعد اینکه کلی بهش سریش شدم،این راهو بهم گفت...این راه برای کسانی هست که تاریخ شروع کلاسشون در خارج بعد فرجه یکسالشون افتاده.

Junior Member

سلام دوست عزیز
    من یکنفر رو دیدم توی نظام وظیفه که شرایطش دقیقا مثا شما بود و اومدو براش معافیت صادر کردن ولی باید همینطوری که من میگم اقدام کنی...شما باید بری نظام وظیفه و بگی که میخوام تاریخ اعزامم رو بندازم 1 دی...که همون روز برات اینکارو میکنن و محل خدمتت رو هم میگن...اولین روزی که رفتی خدمت میگی که من برگه اشتغال به خدمت میخوام و با همون برگه میری نظام وظیفه و نظام وظیفه یه برگه ترخیص از خدمت بهت میده و برات معافیت صادر میکنه...اون مسول خروج کشور هم بعد اینکه کلی بهش سریش شدم،این راهو بهم گفت...این راه برای کسانی هست که تاریخ شروع کلاسشون در خارج بعد فرجه یکسالشون افتاده.
    سلام . ممنون دوست عزیز . . ای بابا من تاریخ اعزامم دی بود رفتم به هزار بدبختی و التماس کردمش اسفند .. ایندفعه برم اونجا بگم بکن دی پوستمو میکنه !!! یعنی هیچ راه دیگه ای نیست ؟!!!

Junior Member

سلام دوست عزیز من یکنفر رو دیدم توی نظام وظیفه که شرایطش دقیقا مثا شما بود و اومدو براش معافیت صادر کردن ولی باید همینطوری که من میگم اقدام کنی...شما باید بری نظام وظیفه و بگی که میخوام تاریخ اعزامم رو بندازم 1 دی...که همون روز برات اینکارو میکنن و محل خدمتت رو هم میگن...اولین روزی که رفتی خدمت میگی که من برگه اشتغال به خدمت میخوام و با همون برگه میری نظام وظیفه و نظام وظیفه یه برگه ترخیص از خدمت بهت میده و برات معافیت صادر میکنه...اون مسول خروج کشور هم بعد اینکه کلی بهش سریش شدم،این راهو بهم گفت...این راه برای کسانی هست که تاریخ شروع کلاسشون در خارج بعد فرجه یکسالشون افتاده.
    راستی یه چیز دیگه . . من پذیرشم واسه ترم قبله که من دیفر کردم واسه این ترم . . این یعنی من پذیرشم تو فرجه یکسالم بوده ولی دیفر کردم واسه این ترم . این تاثیری نداره ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط esih2002 نمایش پست ها
    راستی یه چیز دیگه . . من پذیرشم واسه ترم قبله که من دیفر کردم واسه این ترم . . این یعنی من پذیرشم تو فرجه یکسالم بوده ولی دیفر کردم واسه این ترم . این تاثیری نداره ؟
    اینو باید آقای پاداشی توی وزارت علوم تصمیم بگیره...اون کسیکه توی نظام وظیفه هستش فقط به 2 تا تاریخ نگاه میکنه و اونم تاریخ فراغت تحصیل و تاریخ شروع تحصیل در خارجه.

Member

سلام بچه ها

من آخر تیر ماه سال پیش فارغ التحصیل شدم و چون واسه ترم سپتامبر پذیرش داشتم رفتم کارای سربازی رو کردم و معافیت تحصیلی رو گرفتم و واسه 6ماه خروج از کشور واسم زدن که اواسط بهمن تموم میشه. خب ویزای من نیومد و دوباره دارم اقدام میکنم واسه یه کشور دیگه. حالا میخواستم بدونم من تا کی میتونم خروج از کشورم رو تمدید کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید. مثلا من میتونم اواسط تیر خارج بشم؟ یعنی میتونم 6 ماه دیگه خروج از کشورم رو تمدید کنم؟

ممنون

من دفترچه رو گرفتم و دقیق خوندم...پذیرش جدیدم شروعش آخر خرداد هست و تاریخ اعزامم اسفند هست. میخوام برم وزارت علوم و بگم شروع تحصیلم رو بر اساس پذیرش جدیدم بزنه آخر خرداد...من یه موردی توی دفترچه پیدا کردم که با توجه به اون تاریخ اخر خرداد شاید بشه راضیشون کرد...
    -) پذیرفته شدگان قطعی دانشگاهها (داخل و خارج کشور) که در مهلت یکساله پس از فراغت از تحصیل در دانشگاه قبول شده اما زمان ثبت نام و ادامه تحصیل انان بعد از موعد اعزام می باشد در صورتی که واجد شرایط ادامه تحصیل باشند،اعزام انان حسب مورد حداکثر تا شش ماه بتعویق می افتد.
    بچه خواهش میکنم نظرتون رو بگید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)