صفحه 16 از 83 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 826

موضوع: خروج از کشور در بازه ی یکساله پس از فارغ التحصیلی

Senior Member amin25m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/University of Alberta

پیش فرض پاسخ : حداکثر مهلت خروج از کشور پس از فارغ التحصیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط aeiut نمایش پست ها
    یعنی شما حتی با اینکه تاریخ شروع تحصیلتون بعد از یک سال از فارغ التحصیلیتونه بازم تونستید تاریخ خروج رو تمدید کنید؟ خیلی خوبه اینطوری. پس من که 31 تیرماه یک سالم تموم میشه و تاریخ شروع ترم اوایل شهریور هست میتونم خروج از کشورمو تمدید کنم؟ من یه بار خروج از کشور گرفتم واسه کانادا

ممنون
    بله. شما همون روزای آخر تیر برو دو ماهه تمدید کن. فقط نگذره که غیبت بخوری چون تمدیدش سخت می شه. در کل طرف مقابل شما در طول بازه ی یک ساله فارغ التحصیلی وزارت علومه که براحتی با آدم راه میان. از اون به بعد با نظام وظیفه طرفید.
    اگر یک روز هیچ مشکلی سر راهم نبود، میفهمم که راه را اشتباه رفته ام . . .

Member
    رشته و دانشگاه
    عمران (سازه) - دانشگاه شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط haami_h نمایش پست ها
    من امروز رفتم خودم وزارت علوم. 13 دی ماه 1سال معافیت بعد از فارغ التحصیلیم تموم میشه و 15 آبان هم 6ماه خروج اولیه ام تموم شده. ویزای امریکام تو مرحله کلیرنس هستش. 2ماه تاریخ خروجم از امروز تمدید شد و نیازی به نظام وظیفه رفتن نداشت. (شروع تحصیلم هم 20 ژانویه هستش) .برگه زرد سفارت امریکا برای کلیرنس و پیکاپ و پاسپورتمو دیدن . نامه دادن به گذرنامه و خروجم 2ماه برای پیک آپ ویزام تمدید شد (یکبار اجازه خروج). خانم خسروی گفت تو این 2ماه اگر پیک آپ کردی برگشتی دفعه بعد با ویزا بیا اینجا که یه اجازه خروج دیگه بهت بدیم. ولی من اگر ویزام بیاد میرم ترکیه پیک آپ میکنم و دیگه برنمیگردم از همونجا میرم چون به حرف اینا اعتباری نیست هر روز یه قانون میزارن.
    خیلی هم خوب. ممنون از اینکه اطلاعات کامل رو اینجا گذاشتید.
    به نظر میاد وزارت علوم به شرایط هر کسی توجه می کنه. مثلاً برای آمریکا با توجه به برگ زرد و ... مهلت خروج رو براتون تمدید کردن.

Junior Member

ممنون از دوستانی که تا حدودی قضیه رو روشن کردن ... الان فکر کنم تنها نکته ای که باقی مونده اینه آیا میشه مهلت خروج از کشور شش ماهه رو برای بار دوم از وزارت علوم گرفت ؟؟‌ ( حتی با اتمام مدت یکساله فراغت از تحصیل )

سلام دوستان. من پذیرش دکترا(تحقیقاتی) دارم. با توجه به اینکه توی آفر من نوشته این پذیرش تا یکسال معتبر هست، بازهم لازمه برای تمدید 6 ماهه اجازه خروج پذیرش رو دیفر کنم؟
    ممنون از پاسختون

Banned

سلام

منم ترم آخر لیسانسم و 1-2 ماه دیگه فارق التحصیل میشم
    میخواستم سال دیگه برای امتحام GRE از کشور خارج بشم . میخواستم ببینم آیا به من پاسپورت میدن؟ و شرایطش به چه صورته؟

سوال بعدیم اینه که آیا راهی داره این دوره یکساله رو بیشتر کش بدم تا به پذیرش fall 2014 برسونم؟ (میشه مهر 93 ... من بهمن 91 تموم میکنم لیسانس رو)

Junior Member

سلام به همه دوستان

من بهمن پارسال فارغ التحصیل شدم و آذر امسال نامه پذیرشم اومد و برا نظام وظیفه وثیقه گذاشتم. ولی ویزای من مطمئنا بعد از بهمن امسال میاد. آیا من باید برگه اعزام به خدمت رو بگیرم یا نه؟

خیلی ممنون

من کارشناسی معماری خوندم از دانشگاه آزاد با معدل 14 خواستم واسه ایتالیا مقطع مستر اقدام کنم من مشمولم.فراقت از تحصیلم 1/2/92 یعنی اردیبهشت ماه شروع میشه آیا زمان من واسه خوندن زبان و گرفتن ویزا کافیه؟؟ فراقت 1 سالست . اگه میشه منو راهنمایی کنید
    بهمن 92 آزمون زبانه مدرسه ایتالیای هستش و با قبولی تو این آزمون میتونم پذیرش بگیرم

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط atazadeh نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

من بهمن پارسال فارغ التحصیل شدم و آذر امسال نامه پذیرشم اومد و برا نظام وظیفه وثیقه گذاشتم. ولی ویزای من مطمئنا بعد از بهمن امسال میاد. آیا من باید برگه اعزام به خدمت رو بگیرم یا نه؟

خیلی ممنون
    خیر شما در حال حاضر معافیت تحصیلی دارید و بع د از گذاشتن وثیقه 6 کاه وقت دارید ویزا بگیرید و برید
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط transformer نمایش پست ها
    سلام

منم ترم آخر لیسانسم و 1-2 ماه دیگه فارق التحصیل میشم
    میخواستم سال دیگه برای امتحام GRE از کشور خارج بشم . میخواستم ببینم آیا به من پاسپورت میدن؟ و شرایطش به چه صورته؟

سوال بعدیم اینه که آیا راهی داره این دوره یکساله رو بیشتر کش بدم تا به پذیرش fall 2014 برسونم؟ (میشه مهر 93 ... من بهمن 91 تموم میکنم لیسانس رو)
    نا زمانی که مشمول نشدید با قید وثیقه میتونید خارج بشید اما بعدش خیر
    خیر مگه واحد نگه دارید

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط MJ65 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من پذیرش دکترا(تحقیقاتی) دارم. با توجه به اینکه توی آفر من نوشته این پذیرش تا یکسال معتبر هست، بازهم لازمه برای تمدید 6 ماهه اجازه خروج پذیرش رو دیفر کنم؟
    ممنون از پاسختون
    خیر لازم نیست
    اما 1 از دوستان من برای مجکم کردن کارش دیفر کرد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)