صفحه 17 از 83 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 826

موضوع: خروج از کشور در بازه ی یکساله پس از فارغ التحصیلی

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MS material science & engineering.IKIU

پیش فرض پاسخ : حداکثر مهلت خروج از کشور پس از فارغ التحصیلی

دوستان من یه سوال داشتم...خوشحال میشم کمکم کنید...من بهمن سال دیگه درسم تموم میشه....و از اون طرف ویزای اقامت کانادام تابستون بعدش (93) میرسه دستم...تا قبل از اینکه به بهمن برسم (اتمام فرصت یه ساله واسه معرفی به نظام وظیفه)...میتونم 40 روز خروج بخورم؟؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoodba نمایش پست ها
    دوستان من یه سوال داشتم...خوشحال میشم کمکم کنید...من بهمن سال دیگه درسم تموم میشه....و از اون طرف ویزای اقامت کانادام تابستون بعدش (93) میرسه دستم...تا قبل از اینکه به بهمن برسم (اتمام فرصت یه ساله واسه معرفی به نظام وظیفه)...میتونم 40 روز خروج بخورم؟؟
    میتونید دوست عزیز
    میتونید خروج واسه دیدار خانواده درجه 1 بگیرید
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

سلام دوستان
    یک سوال خیلی مهم داشتم ممنون میشم اگه پاسخ بدین

من 31شهریور 90 فارغ التحصیل شدم و اولین فرصت 6 ماهه خروجم 23 بهمن 91 به پایان میرسهه. الان پذیرش دیگه ای دارم که میخام اون رو استفاده کنم. امروز وزارت علوم بودم ولی به من جواب درستی نمیدن. میگن برو با ویزا بیا. ولی نمیگن خروج رو تمدید میکنند یا نه. اگه من تا زمان شروع به تحصیل جدیدم ( اوریل)نتونم ویزا بگیرم چه کار باید بکنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    عمران (سازه) - دانشگاه شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط MJ65 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک سوال خیلی مهم داشتم ممنون میشم اگه پاسخ بدین

من 31شهریور 90 فارغ التحصیل شدم و اولین فرصت 6 ماهه خروجم 23 بهمن 91 به پایان میرسهه. الان پذیرش دیگه ای دارم که میخام اون رو استفاده کنم. امروز وزارت علوم بودم ولی به من جواب درستی نمیدن. میگن برو با ویزا بیا. ولی نمیگن خروج رو تمدید میکنند یا نه. اگه من تا زمان شروع به تحصیل جدیدم ( اوریل)نتونم ویزا بگیرم چه کار باید بکنم؟
    سلام،
    من روزی که وزارت علوم بودم و فرجه 6 ماهه ام رو گرفتم ازشون پرسیدم که بعد از اینکه این 6 ماه تموم شد و من به هر دلیلی نتونستم برم بازم تمدید می کنید؟ گفتن دفعه دوم به مدت 2 ماه تمدید می کنیم، ولی اون موقع باید ویزا هم دستتون باشه.
    ضمناً دفعه دوم هم توی اون 2 ماه فقط یک بار میشه از کشور خارج شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط PianoMan نمایش پست ها
    سلام،
    من روزی که وزارت علوم بودم و فرجه 6 ماهه ام رو گرفتم ازشون پرسیدم که بعد از اینکه این 6 ماه تموم شد و من به هر دلیلی نتونستم برم بازم تمدید می کنید؟ گفتن دفعه دوم به مدت 2 ماه تمدید می کنیم، ولی اون موقع باید ویزا هم دستتون باشه.
    ضمناً دفعه دوم هم توی اون 2 ماه فقط یک بار میشه از کشور خارج شد.
    ممنون دوست عزیز. من پذیرش آلمانم رو نشون دادم و به من گفتن برو ویزاش رو بگیر، به شرطی که خیلی از تاریخ شروع به تحصیل که تو پذیرشت هست نگذشته باشه میتونی اجازه خروج بگیری. اما واقعیتش به نظر میرشه در این مورد کمی سلیقه عمل میکنه ویارت علوم و خیلی این حرفا قابل اعتماد نیشت

من کارشناسی معماری خوندم از دانشگاه آزاد با معدل 14 خواستم واسه ایتالیا مقطع مستر اقدام کنم من مشمولم.فراقت از تحصیلم 1/2/92 یعنی اردیبهشت ماه شروع میشه آیا زمان من واسه خوندن زبان و گرفتن ویزا کافیه؟؟ فراقت 1 سالست . اگه میشه منو راهنمایی کنید
    بهمن 92 آزمون زبانه مدرسه ایتالیای هستش و با قبولی تو این آزمون میتونم پذیرش بگیرم

Member
    رشته و دانشگاه
    عمران (سازه) - دانشگاه شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_nzrn نمایش پست ها
    من کارشناسی معماری خوندم از دانشگاه آزاد با معدل 14 خواستم واسه ایتالیا مقطع مستر اقدام کنم من مشمولم.فراقت از تحصیلم 1/2/92 یعنی اردیبهشت ماه شروع میشه آیا زمان من واسه خوندن زبان و گرفتن ویزا کافیه؟؟ فراقت 1 سالست . اگه میشه منو راهنمایی کنید
    بهمن 92 آزمون زبانه مدرسه ایتالیای هستش و با قبولی تو این آزمون میتونم پذیرش بگیرم
    سلام دوست عزیز.
    همون طور که اطلاع دارید، از تاریخ فارغ التحصیلی شما یک سال مهلت دارید که به وزارت علوم مراجعه کنید و درخواست معافیت تحصیلی برای مقطع بعدیتون رو بکنید. وزارت علوم از شما نامه پذیرش و مدرک زبان و یه سری مدارک تحصیلی خودتون رو می خواد. پس اگر تا اون موقع می تونید این مدارک رو فراهم کنید، مشکلی نخواهید داشت.
    دقت داشته باشید که وزارت علوم روی مسئله زبان یه کمی حساسه. یعنی باید شرایط زبان دانشگاه مقصدتون رو برآورده کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط PianoMan نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.
    همون طور که اطلاع دارید، از تاریخ فارغ التحصیلی شما یک سال مهلت دارید که به وزارت علوم مراجعه کنید و درخواست معافیت تحصیلی برای مقطع بعدیتون رو بکنید. وزارت علوم از شما نامه پذیرش و مدرک زبان و یه سری مدارک تحصیلی خودتون رو می خواد. پس اگر تا اون موقع می تونید این مدارک رو فراهم کنید، مشکلی نخواهید داشت.
    دقت داشته باشید که وزارت علوم روی مسئله زبان یه کمی حساسه. یعنی باید شرایط زبان دانشگاه مقصدتون رو برآورده کنید.
    دوست عزیز ممنونم از راهنمایتن
    خواستم بدونم اگه دانشگاه دوره کالج داشته باشه چطور؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_nzrn نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنونم از راهنمایتن
    خواستم بدونم اگه دانشگاه دوره کالج داشته باشه چطور؟
    سلام
    دوره کالج خروج نداره فقط یونیور خروج داره
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

Banned

سلام

من الان میخوام سال دیگه واسه امتحان GRE خارج بشم ، توی همین ماه هم فارق التحصیل میشم ... یعنی به من اجازه خروج واسه امتحان GRE نمیدن؟
    من تا اونو نداشته باشم که دانشگاه به من پذیرش نمیده!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)