صفحه 20 از 83 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293070 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 826

موضوع: خروج از کشور در بازه ی یکساله پس از فارغ التحصیلی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-METU

پیش فرض پاسخ : حداکثر مهلت خروج از کشور پس از فارغ التحصیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط kladioos نمایش پست ها
    دوستان یه مورد خیلی فوری :
    من پذیرش اصلیم واسه سپتامبر بوده که چون هنوز ویزام نیومده برای بار دوم دیفر کردم به ترم may. منتها مجوز شش ماهه خروج از کشورم ۱۸ بهمن تموم میشه. امروز رفتم وزارت علوم واسه تمدید مجوز خروج از کشور . آقای پاداشی گفت باید نامه بدیم نظام وظیفه اگه اونا قبول کردن اونوقت تمدید میکنیم ... کسی از دوستان تازگی تجربه داره که نظام وظیفه موافقت میکنه یا نه ؟؟ (مهلت یکساله بعد از فارغ التحصیلی من ۲۱ اسفند امسال تموم میشه )
    اره داداش موافقت می کنن ایشالا
    واسه من موافقت کردند
    قانونن از نظر نظام وظیفه شما یک سال بعد از شروع کلاسی که بار اول اعلام کردی وقت داری خارج شی
    ولی تغییر کشور رو فقط یک سال بعد از فارغ التحصیلی می تونین انجام بدین

Member
    رشته و دانشگاه
    عمران (سازه) - دانشگاه شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط farzin680 نمایش پست ها
    سلام ،
    ببخشید من راجه به مدت زمان فرجه 1 ساله و ... سوال داشتم
    من دانشجوی کارشناسی در یکی از دانشگاه های غیر انتفاعی بودم و تاریخ فارق التحصیلیم روی سایت دانشگاه زده 31 شهریور 1391 !
    البته من هنوز گالینگور پایان نامم رو ندادم دانشگاه و تصویه حساب نکردم اما خب درسم اون تاریخ تمام شده و زده 31 شهریور 1391 !
    من با یکی از موسسات اعزام دانشجو صحبت کردم و به من گفته برای ماه مهر میتونه برای شروع کلاس هام Apply بگیره که حدودا 1-2 ماه دیگه یعنی تا حدودای ماه فروردین میاد دستم از یکی از دانشگاه های مالزی.
    و اینکه سوال من اینه : با توجه به اینکه کلاس های من شروعش مهر 92 هست و پایان مدت فرجه من شهریور 92 هست و نظام وظیفه باتوجه به نوشته های شما میگه برو خدمت بعد ترخیص شو !!!! من شهریور که خودم رو برای برگه سبز معرفی کنم ، هنوز نیومده که کلاس هام شروع میشه اونور !!!! اونوقت بدون اینکه برگه سبزم اومده باشه چجوری میتونم برم بگم آقا من خودمو برای خدمت معرفی کرده بودم و حالا زمان شروع کلاس هام شده بذارید برم ؟!؟!؟!

ممنونم :-)
    سلام،
    دوست من شما قاعدتاً نباید مشکلی داشته باشید. شما از شهریور 91 یک سال مهلت دارید که به وزارت علوم مراجعه کنید و اجازه خروج بگیرید. یه نگاهی هم به پست قبلی بندازید جوابش یه جورایی به سؤال شما هم مربوط میشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    FIU

من 30 دی 91 فارغ التحصیل شدم، یعنی 30 دی 92 باید دفترچه را بفرستم، بعد از این تاریخ هم میشه مراجعه کرد و اجازه خروج گرفت؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_1987 نمایش پست ها
    من 30 دی 91 فارغ التحصیل شدم، یعنی 30 دی 92 باید دفترچه را بفرستم، بعد از این تاریخ هم میشه مراجعه کرد و اجازه خروج گرفت؟

خیر
    شما وقتی دفترچه میفرستید در واقع معافیت تحصیلی رو کنسل میکنید و به عبارتی سربازید
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_1987 نمایش پست ها

نقل قول نوشته اصلی توسط en milad نمایش پست ها
    خیر
    شما وقتی دفترچه میفرستید در واقع معافیت تحصیلی رو کنسل میکنید و به عبارتی سربازید
    البته وقتی دفترچه رو فرستادید و سرباز شدید، اگه در حین سربازی هم پذیرش بگیرید می تونید معافیت تحصیلی بگیرید و خارج بشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-METU

نقل قول نوشته اصلی توسط PianoMan نمایش پست ها
    البته وقتی دفترچه رو فرستادید و سرباز شدید، اگه در حین سربازی هم پذیرش بگیرید می تونید معافیت تحصیلی بگیرید و خارج بشید.
    سلام
    شما اطلاع دارید که اینکه "اگه در حین سربازی هم پذیرش بگیرید می تونید معافیت تحصیلی بگیرید" یعنی باید برگه اشتغال به سربازی رو از پادگان آورد یا با برگه اعزام (سبز) هم اینکارو انجام میدن؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mamaliabd نمایش پست ها
    سلام
    شما اطلاع دارید که اینکه "اگه در حین سربازی هم پذیرش بگیرید می تونید معافیت تحصیلی بگیرید" یعنی باید برگه اشتغال به سربازی رو از پادگان آورد یا با برگه اعزام (سبز) هم اینکارو انجام میدن؟
    ممنون
    سلام.
    راستش من از جزئیات پروسه اش اطلاع ندارم؛ جواب این سؤالتون رو نمی دونم.
    اما یه جورایی به این ربط داره که قبلاً از معافیت تحصیلیتون (واسه مقطع بعدی) استفاده کرده باشید یا نه. احتمال داره اگه یه بار واسه یک مقطع معافیت تحصیلی گرفته باشید، دیگه واسه همون مقطع بهتون معافیت تحصیلی ندن. بهتره از خود وزارت علوم جزئیات رو بپرسید.

سلام دوستان خواستم ببینم اگه پذیرش بگیرم از اطریش برای مستر با توجه به اینکه مدرک زبان ندارم .و اطریش دوره یک ساله زبان داره میتونم از ایران خارج بشم یا باید مدرک زبان بگیرم تا وزارت علوم اجازه خروج بده؟؟؟؟
    فراقت از تحصیلم از اردیبهشت 92 شروع میشه.

سلام دوستان خواستم ببینم اگه پذیرش بگیرم از اطریش برای مستر با توجه به اینکه مدرک زبان ندارم .و اطریش دوره یک ساله زبان داره میتونم از ایران خارج بشم یا باید مدرک زبان بگیرم تا وزارت علوم اجازه خروج بده؟؟؟؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_nzrn نمایش پست ها
    شما که المانی باید بالا خره بخونید پس شروع به خوندن آلمانی کنید و مدرک ب2 آلمانی ارائه کنید که هم دانشگاه رو بگذرونید هم وزارتو
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)