صفحه 52 از 83 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 826

موضوع: خروج از کشور در بازه ی یکساله پس از فارغ التحصیلی

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

پیش فرض پاسخ : خروج از کشور در بازه ی یکساله پس از فارغ التحصیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezaa25 نمایش پست ها
    والا هر دفعه رفتم نظام وظیفه یه چیزی میگن، یکی میگه اصن همچین چیزی نیست، یکی میگه هست از آخر هفته اجرا میشه، یکی میگه از آخر ماه اجرا می‌شه.
    ولی چیزی که مشخصه فعلن تغییری ایجاد نشده.
    چی نیست مرتضی جان؟ نگرانم کردی برادر. قانون یک سال بعد از فارغ التحصیلی خیلی حیاتیه. اگه به قطعیت رسیدی خبرم کن لطفا. سایر دوستان هم اگه اطلاعی دارن بگن. ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jamalkheiri نمایش پست ها
    چی نیست مرتضی جان؟ نگرانم کردی برادر. قانون یک سال بعد از فارغ التحصیلی خیلی حیاتیه. اگه به قطعیت رسیدی خبرم کن لطفا. سایر دوستان هم اگه اطلاعی دارن بگن. ممنون
    نه قانون ۱ سال معافیت بعد از فارغ‌التحصیلی سرجاشه، ولی اینکه تو این ۱ سال بتونین با اون نامه‌ای که دانشگاه می‌ده از کشور خارج شین دست‌خوش تغییرات داره می‌شه، مثل اینکه فقط تو ۳ ماه اول بعد از فراغت قراره اجازه خروج صادر بشه! البته هنوز اجرایی نشده.

بعد از گرفتن پذیرش و صادر شدن آی20 و گرفتن معافیت تحصیلی، یک بار باید برای مصاحبه سفارت خروج کرد و بعدش هم که ویزا دادن واسه رفتن...
    می خواستم بدونم داستانش چیه... همین که معافیت میدن و نامه خروج واسه 2تاش کافیه یا باید واسه هربار خروجم اقدام جداگانه کنم؟

Junior Member

من میخوام بعد از گرفتن مدرک تحصیلی از ایران خارج بشم و برم آمریکا
    میخوام به صورت قانونی برم و بتونم همیشه به ایران سر بزنم

اگه ممکنه راهنمایی کنید که واسه خروج از کشور چه مراحلی رو باید طی کرد؟
    حداقل هزینه برای رفتن به آمریکا و شروع یه زندگی عادی چقدره؟

Junior Member

دوستان کسی از این قانون جدید خروج از کشور در سک سال فارغ التحصیلی اطلاع دقیق داره؟ میشه متن دقیقشو بگید؟ الان من پذیرش دارم میخوام برم سفارت، نمیشه باگذاشتن وثیقه خارج شد؟؟؟
    لطفا اگه کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه خیلی حیاتیه
    ممنون

سلام.
    بعد از گرفتن فرصت 6 ماهه از وزارت علوم برای خروج (معافیت تحصیلی)، با اجازه خروج توی اون 6 ماه چندبار میشه خارج شد؟ مثلا بیشتر دوستان نیاز دارن که دوسه بار خارج بشن، مثلا دفعه اول برای ویزا، دفعه دوم برای پیکاپ و دفعه سوم برای رفتن به کشور مقصد. حالا باید برای هر بار خروج توی این 6 ماه، به وزارت علوم بریم و باز مراحل خروج گرفتن رو انجام بدیم؟!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط rzh نمایش پست ها
    سلام.
    بعد از گرفتن فرصت 6 ماهه از وزارت علوم برای خروج (معافیت تحصیلی)، با اجازه خروج توی اون 6 ماه چندبار میشه خارج شد؟ مثلا بیشتر دوستان نیاز دارن که دوسه بار خارج بشن، مثلا دفعه اول برای ویزا، دفعه دوم برای پیکاپ و دفعه سوم برای رفتن به کشور مقصد. حالا باید برای هر بار خروج توی این 6 ماه، به وزارت علوم بریم و باز مراحل خروج گرفتن رو انجام بدیم؟!!!
    برای هر خروج سازمان امور دانشجویان (وزارت علوم) باید یه نامه بگیری ببری گذرنامه

فوووووووری

سلام، اگه با پذیرش ترم تابستون رفته باشیم واسه ویزا و برگشته باشیم و الان منتظر ویزا باشیم ولی ویزا نیاد و مجبور به دیفر بشیم و از طرفی هم بازه یکساله رو رد کرده باشیم، چیکار باید کرد؟ امور دانشجویان نمیگه چرا دیفر کردی (چون بازه یکساله بعد از فارغ التحصیلی گذشته ولی شش ماهه فرصت بعد از معافیت تحصیلی جدید که امور دانشجویان داده نگذشته).

Junior Member

سلام،
    آیا در حین انجام کارهای معافیت پزشکی می شه از کشور خارج شد؟
    ببخشید اگه جای اشتباهی این سوال رو می پرسم، نمی دونستم اینجا بپرسم یا تو معافیت پزشکی.

Junior Member

دوستان سلام
    من البته یک بار این رو پرسیده بودم اما می خواهم مطمئن شوم. من تاریخ اعزامم اول شهریوره و برگه سبز دارم، در خرداد ماه می تونم ده روز خارج بشم ؟
    چون مثل اینکه در قانون میگه 45 روز مانده به تاریخ اعزام نمی تونیم بریم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)