صفحه 54 از 83 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 826

موضوع: خروج از کشور در بازه ی یکساله پس از فارغ التحصیلی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خروج از کشور در بازه ی یکساله پس از فارغ التحصیلی

سلام دوستان عزیز،

من بهمن 92 فارغ التحصیل (کارشناسی ارشد) شدم، تاریخی که وثیغه گذاشتم اسفند 93 و تاریخ اعزامم تیر 94 بود. الان معافیت تحصیلی دارم (برای مقطع دکتری) و منتظرم ویزام بیاد. تا کی فرصت دارم که ویزا بیاد (؟) امروز رفتم از آقای پاداشی سوال کردم گفتن تا تیرماه فرصت داری ویزا بگیری از کشور خارج بشی، یکی از همکارانشون گفتن تا دو سه هفته بعد از اول تیر هم بیاد باز مشکلی نیست. میخواستم بدونم آیا قانون مشخصی نداره؟ من چندین جا خوندم که 6 ماه فرصت داریم تا ویزا بگیریم.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

Member keivan68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق شریف / کنترل

نقل قول نوشته اصلی توسط sbt561 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز،

من بهمن 92 فارغ التحصیل (کارشناسی ارشد) شدم، تاریخی که وثیغه گذاشتم اسفند 93 و تاریخ اعزامم تیر 94 بود. الان معافیت تحصیلی دارم (برای مقطع دکتری) و منتظرم ویزام بیاد. تا کی فرصت دارم که ویزا بیاد (؟) امروز رفتم از آقای پاداشی سوال کردم گفتن تا تیرماه فرصت داری ویزا بگیری از کشور خارج بشی، یکی از همکارانشون گفتن تا دو سه هفته بعد از اول تیر هم بیاد باز مشکلی نیست. میخواستم بدونم آیا قانون مشخصی نداره؟ من چندین جا خوندم که 6 ماه فرصت داریم تا ویزا بگیریم.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    سلام
    این 6 ماه صرفا لق لقه ی زبان پاداشی و همکاراشه و قانون مشخصی تابحال به رویت بنده نرسیده. با پیگیری میشه این 6 ماه رو تمدید کرد.
    BS & MS: Sharif EE/Control Theory&Robotics/iBT:101/GRE:323(V153,Q170)n
    Currently a PhD student of Electrical Engineering at Iowa State University

Junior Member hosein2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -AmirKabir-

سلام دوستان
    بنده میخواستم بعد از قبولی در ارشد روزانه مدرک کارشناسیم رو آزاد کنم و بعدش انصراف بدم و از کشور خارج بشم و برنگردم (پزیرش هم نگرفتم از جایی)... بنظرتون این کار شدنیه ؟ امکانش هست از دانشگاه انصراف ندم و برای سفر نیمه علمی برم خارج و بدون در اطلاع گذاشتن دانشگاه برنگردم ؟

Junior Member

سلام
    دوستان من تازه از تحصیل انصراف دادم و شاید نیاز بشه که برای یه مصاحبه اسکولارشیپ از کشور خارج شم. با ویزای توریستی. میخواستم ببینم تو این مدت یک ساله امکانش هست یا حتما باید با نامه پذیرش اجازه خروج بگیرم؟
    ممنون

Junior Member

سلام.

من وثیقه گذاشتم و نامه درخواست رو از وزارت علوم گرفتم . الان مساله اینجاست که موقع صدور گذرنامه پلیس +10 گفت که 62 روز اجازه خروج داری و احتمالا ویزای من بعد از این 62 روز میاد. وقتی ویزام اومد باید درخواست تمدید بدم؟ باید چه کار کنم؟

ممنون.

Junior Member

سلام
    اکثر رشته های برای مستر در اسپانیا 60 ئاحد اروپایی هستن و دورشون یک سال طول میکشه از طرفی هم وزارت علوم این دوره ها رو گفته قوبل نداره. من میتونم با نامه ادمیشن یکی از این دوره ها اجازه خروج و پاسپورت بگیرم ؟
    دوستان ممنون میشم کسی اگر میدونه جواب بده. خیلی برام حیاتیه.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط keivan68 نمایش پست ها
    اگر مشمول باشید و بخواید با وثیقه خارج بشید، اجباریه
    من یه سوال دراین رابطه دارم که بشدت ذهنمو مشغول کرده ..سوال من اینه که وقتی که پذیرش بگیریم از دانشگاه و معافیت تحصیلی هم صادر بشه و ما برای دانشگاه ثبت نام کنیم با مدرک موقت و ویزا هم بگیریم، باز هم باید دانشنامه رو گرفت و بعد از اون خارج بشیم؟؟ خوب دانشنامه خیلی دیر حاضر میشه باید این همه مدت صبر کرد؟ یا میشه با همون مدرک موقت که تونستیم ترجمه رسمی کنیم خارج شد؟ در ضمن منظور من برای مقطع دکترا هست
    ویرایش توسط everlast228 : June 5th, 2015 در ساعت 09:51 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط everlast228 نمایش پست ها
    من یه سوال دراین رابطه دارم که بشدت ذهنمو مشغول کرده ..سوال من اینه که وقتی که پذیرش بگیریم از دانشگاه و معافیت تحصیلی هم صادر بشه و ما برای دانشگاه ثبت نام کنیم با مدرک موقت و ویزا هم بگیریم، باز هم باید دانشنامه رو گرفت و بعد از اون خارج بشیم؟؟ خوب دانشنامه خیلی دیر حاضر میشه باید این همه مدت صبر کرد؟ یا میشه با همون مدرک موقت که تونستیم ترجمه رسمی کنیم خارج شد؟ در ضمن منظور من برای مقطع دکترا هست
    برای خروج نیازی نیست حتما صبر کنید تا دانشنامه حاضر بشه.

Member Ameri19 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Colorado State University

نقل قول نوشته اصلی توسط Ernie نمایش پست ها
    سلام.

من وثیقه گذاشتم و نامه درخواست رو از وزارت علوم گرفتم . الان مساله اینجاست که موقع صدور گذرنامه پلیس +10 گفت که 62 روز اجازه خروج داری و احتمالا ویزای من بعد از این 62 روز میاد. وقتی ویزام اومد باید درخواست تمدید بدم؟ باید چه کار کنم؟

ممنون.
    سلام،

شما براي امريكا و كانادا ٣ بار ميتوني از كشور خارج شي: ١ بار براي درخواست ويزا، يك بار پيك آپ، يك بار سفر اصلي. حتما برو وزارت علوم در مورد مشكلت سوال كن بگو چيكار بايد بكني.

موفق باشيد
    What doesn't kill you makes you stronger

سلام بر دوستان عزیز،
    ممنون میشم پاسخ منو بدید.
    بنده مهر 93 ارشد فارغ شدم و پاسپورت هم دارم و هنوز I-20 خودم رو تو سیستم ثبت نکردم.
    1) حالا برای گرفتن وقت سفارت، پیشنهاد می کنید که تحت عنوان سیاحتی خارج بشم، یا برم معافیت پذیرش دکترامو با I-20 بگیرم و اونطوری برم؟!
    2) بنده کارشناسیمو آزاد کردم، لازم هست که ارشدمو آزاد کنم برای گرفتن معافیت تحصیلی با I-20؟

بسیار سپاسگزارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)